www.sudzibas.lv Viesturs Polis Viesturs Polis apkrapj cilveku ar kustibu traucejumiem

Viesturs Polis - Viesturs Polis apkrapj cilveku ar kustibu traucejumiem

Vērsīšu jūsu uzmanību uz šo personu Viesturs polis, jo šs Sia Latvijas aizdevumi reklāmas vel joprojām atrodamas elektronisko plašsaziņas portālu reklāmu saitos ss.com
http://latvijasaizdevumi.lv/. Kuras vārda uzdarbojies šis kungs 2017 gada 20 jūlija. Faktiski tur ir vairākas sasvstarpēji saistītas bležu firmas, kuru nodarbošanās tā saucama nekustamo īpašumu starpniecība, bet patiesība nelegālo kredītu izsniegšana pret nekustama īpašuma kilu. Sia Latvijas aizdevumi, Sia Bauskas Investicijas, Sia Investum. Ši pedeja jau saņemusi ptac atzinumu un sodīta ar naudas sodu. So visu Sia Rupals, iekrāpt cilvēkiem kuriem kādu iemeslu del nepieciešams kreditēties summu teiksim 1500 euro, pēc sākotneja piedāvājuma būšot jāatdod 1858. Atrunāts cik lielu summu klients varetu maksat ka ikmenesa maksajumu tie ir lidz 100 euro. Kontaktpersona kura uzdevas par arnis pudans. Darījumu itka kartošot oficiāli pie notara. Labi vienojamies telefoniski tiekamies pie notara, pieraksts 12. Aizdevuma ligums... Tikai rezultāta tiek pagrusts nevis notara sagatavots līgums.. Bet prettiesisks civillikumam neatbilstošs aizdevuma līgums, kurs raugoties no civillikuma viedokļa nau speka ar parakstīšanas bridi, kura tiek itka aizdoti 1858 euro.. Pie kam uz 5 procentiem mēnesi. Respektīvi šie abi blēži ir ruditi burlakas, kuriem vispār nau jĀievero likumi. Šaja portāla ievietotie raksti, ka Aigars Liepins apkrāpjot veco kundzi un vel viens krievu valoda, ir Šo abu kungu gara darbs. Ir serija vēstulu no si kantora, ar summam kuram nau nekĀda sakara ar kreditēšanu. Ši nau vienīga epizode kungu izpildījuma, saprotamu iemeslu deĻ Šeit neizklastišu visas nianses. Esiet uzmanīgi, kreditējieties tikai pie licenzētam kredit kompānijam!

Ai

Wh Whisky 21.11.2018

Grūti pateikt, man ar Bauskas investīcijām bija viens darījums, maksājumus nekavēju, laikā nevarēju atdot, pagarinājām līgumu, finālā saņēmu naudu un visu samaksāju, nekādu krāpniecību nepiedzīvoju. Procenti noteikti zemāki kā ātrajos kredītos, augstāki kā bankās, bet tā bija mana izvēle. Domāju, ka problēmas sākās ar nemaksāšanu. Tas pats notiek arī mūsu lielajās bankās, ja nemaksā vai esi nogalvojis par kādu, ilgu ceramoniju nav.

Ai Aigars Liepins 29.11.2018

Videjie procenti nozare 12-14 procenti,seit 60 iemudzinajusi.Pie kam seit jau nau atteiksanas ko maksat,bet ignoretas pretlikumigas prasibas.Es neversos kompanija pec kredit starpniecibas pakalpojuma sanemsanas.Es versos kompanija kura sevi reklameja ka licenzeta kompaniju,nevis blezu kantoris.Un man tads jautajums Whisky,par Jums ari ievietoja rakstinus,un Jus tik maksajat un maksajat ja?Rekina sagatavosana 50 euro..maklera pakalpojumi 100 euro ja.Visu kartigi nomaksajat?

Wh Whisky 22.11.2018

Vienīgais mans ieteikums - cilvēkiem pirms kredīta ņemšanas vajag maksimāli izskaidrot riskus, vai problēmu gadījumā ir iespējamas kredīta % maksājumu brīvdienas, reti kad apkrāpj cilvēkus, kas visu laicīgi maksā, nu, protams, ja tā notiek, tad jurists pateiks, ir krāpniecība vai nē, un vēl pirms tiesu izpild'tāji atņem īpašumu, griezties policijā, nevis gaidīt, ka pats viss atrisināsies. Lasot komentāru, par summas maiņu, vienkārši nevajag parakstīt līgumu, un pateikt paldies. Cilvēki ņem kredītus iedzīti stūrī un paraksta visu, kaut sākumā bija 1500 un pie notāra krietni vairāk. Un uz to kredītu devēji spekulē. Izteiktas krāpniecības gadījumā, kuras rezultātā paliekat bez īpašuma, ir dažādi veidi, kā to atrisināt.

Ai Aigars Liepins 24.11.2018

Minetaja gadijuma tas vel nau viss,si krapnieku SIA Bauskas investicijas,man neizprotama veida ir uzmetusi hipoteku 20000 apmera.Pie kam viniem izdevies apiet normativos aktus par nostiprinajuma luguma iesniegsanas kartibu zemesgramatas.Zemesgramata ieradusies man nezinama persona,iesniegusi hipotekas nostiprinasanas lugumu mana varda.Proti zemesgramata par sadas hipotekas uzliksanu,neinformeja ipasnieku.Par to kluva zinams nesen,kad parbaudiju zemesgramata registreto informaciju.Kads sakars kredita summai 1500 ar 20 000 hipotekas uzliksanu?Ta nau krapsana?

Ai Aigars Liepins 25.11.2018

Pec civillikuma pantiem,sis ligums nau speka ar ta parakstisanas bridi.1.nau notiikusi liguma apspriessana ar mineto kompaniju.2.nau ieverots pusu vienlidzibas princips.3.Tas ir pilns ar pretlikumigam prasibam,piemeram sai vinu liguma ir punkts kurs uzliekot tadu prasibu,itka man esot pienakums apdrosinat savu ipasumu,bet ka atlidzibas sanemeji janoradot si SIA Bauskas investicijas.Ta ir pretlikumiga prasiba,jo konsultejoties ar savu apdrosinasanas kompaniju noskaidrojas,ka iestajoties apdrosinasanas gadijumam ta tiek izmaksata likumigajam nekustama ipasuma ipasniekam,nevis kautkadai SIA.Turklat pirms kredita izsniegsanas tika nokluseta tada keditnemejam butiska informacija,ka tas apstaklis ka kompanijai nau kreditesanas licenzes,faktiski tai nau tiesibu nodarboties ar pateretaju kreditesanas pakalpojumu sniegsanu.Tur gan si kopmanija izmanto kadu triku,kas ka noskaidrojas lauj viniem apiet kreditesanas normativo aktu pasibas.Paslaik konflikts izverties tiktal.ka minetas kompanijas parstavis vai valdes loceklis Viesturs Polis,ka nu vins sevi tur deve,izmantojot valsts notaru oficiali pazinojis laikraksta Latvijas Vestnesis,ka itka lauzot savu ligumu,un aicinot nokartot saistibas,tikai summa noradita nekorekta,neizprotama ir vinu riciba taja apstakli,ka ta nepazino par sava liguma lauzsanu kreditnemejam bet draud izmatojot laikrakstu un notaru.Zemesgramata un Tieslietu administracija ir informetas,par mineto konfliktsituaciju un itka mana varda pretlikmigi iesniegto nostiprinajuma lugumu 20 000 euro apmera.

Ai Aigars1974 24.11.2018

Bankas kontu izdrukas skaidri paradas si iemanita kredita summa 1500.Liguma mineta ari summa 1858 euro,kam pec atrunata bija jaut atdodamajai summai,atdodot katru menesi 5 procentus no aizdevuma summas.Sis kreditligums ir bledigi samudzinats ta,ka itka aizdoti 1858 euro,kuri nekad nau sanemti,bet tie 5 procenti parvertusies tikai ka procenti,par itka aizdevuma lietosanu.Si kompanija,ka ari ar so personu Viesturu Poli saistitas kompanijas parkapj agresivas komercprakses aizlieguma likumu,ka ari rupji ignore ministru kabineta noteikumus.Turklat kad meginat celt kadus iebildumus par so nekorekti noradito summu,paradas tadi saja portala ievietoti raksti ka Aigars Liepins apkrapj vecu kundzi,ievietota ari fotografija,un vel viens tikai krievu valoda rakstits.Ligums ir atklati krapnieciskas dabas,taja ir tadas pretlikumigas prasibas ka apdrosinat ipasumu,ka apdrosinasanas atlidzibas sanemeju noradot so kompaniju SIA Bauskas investicijas utt.

Pazinojums

Eiropas Komisija Pamattiesibas

Ai Aigarins 02.12.2018

SIA Bauskas investicijas sagatavots aprekins kreditnemejam,kura nez kapec tiek izspiesti 100 euro,par mistiskiem maklera pakalpojumiem.

Ai Aigarins 02.12.2018

Seit jau nopietni draudi realizet ipasumu, pieversiet uzmanibu vardiem. Tiesi realizet ipasumu.. Protams, ipasums riga.. Laba vieta, ipasnieks knapi parvietojas, kapec gan ne. Gan jau ka ies cauri, pabazisim vinam kreditinu uz fantastiskiem procentiem.

Ai Aigarins 02.12.2018

Zemesgramata registretas divas hipotekas.Uzradas hipoteka 20 000,acimredzot planots dazadu soda naudu un procentu veida,piemeram ja ipasnieks neapdrosinas savu ipasumu,ka atlidzibas sanemejus noradot so sveso bledigo personu SIA,tad bus jau vel un vel jamaksa.Ja nemaksasi..vai pretosies kadiem vinu liguma netaisnigajiem nosacijumiem,nedod dievs saksi runat atklati,tulit bus stastini Aigars Liepins apkrapj vecu kundzi un lidzigi.

Wh Whisky 03.12.2018

Jau pirms kāda laika rakstīju, ka situācijas mēdz būt dažādas, reklāmā "Bauskas investīcijas" atradu, ieķīlāju labu zemi ar īpašumu, laikā maksāju procentus, laikā nodzēsu kredītu, viņi bez jebkādām pārrunām nodzēsa liegumu, par ko pārliecinājos Zemesgrāmatā. Varbūt esmu laimīgais gadījums, bet lasot komentārus varētu pievienoties, ka visi ir krāpnieki, iespējams, ka tā arī ir, bet man nav tiesību to apgalvot, jo viss notika Līguma ietvaros no abām pusēm, īpašums atkal ir mans, "Bauskas Investīcijas" nopelnīja tieši tik, cik paredzēja vienošanās, un es nevaru celt nekādas pretenzijas. Ja kas notiek neatbilstoši likumdošanai, jāgriežas Valsts Policijā, nemaz tik slikti viņi nestrādā.

Ai Aigarins 05.12.2018

Piekritu.. bet es vinus neatradu, versos pavisam cita kompanija SIA Latvijas Aizdevumi, sie SIA Bauskas ar savu steigsus skriesanu un dokumentu grussanu paradijas tikai pie notara. Un cilvekiem jalauj iepazities ar dokumentiem, katrs ligums starp pusem ir jaapspriez tikai tad tas ir speka. Seit ir vienkarsi steiga viltigi pagrusts papirs, ker uz cilveka uzticesanos notarialajam noformejumam. Ja nebutu citu sudzibu par viniem, un PTAC pienemta lemuma vel varetu pielaut. Vinus interese tiesi jusu ipasumi.. ne kreditesanas pakalpojumu sniegsana. Turklat es neversos pec starpniecibas pakalpojumiem, nekad tadus neizmantoju un neesmu slikstosais uznemejs kas visiem visur parada muzdien, bet versos kreditiestade tiesi ka pateretajs un tas viniem bija zinams. To uznemejdarbibas uzsaksanai vini apzinati iespele, lai liegtu cilvekiem valsts aizsardzibu. Tad ari sakas. Kada uznemejdarbibas kreditesana, ja 5 procenti menesi, neesiet tak naivi.

Ai Aigarins 05.12.2018

Un pieversiet uzmanibu visam kas sarakstits par aigaru liepinu te, tas ta normala komunikacija ar kreditiestadem tagad bus ja? Publices fotografijas.. Izdomatus stastus, nepatiesi apsudzes smagos noziegumos.. Centisies sagraut morali. Starp citu baigais gads atgriezas, valsts varas parstavji ir devusi akceptu.. Manas majas iznicinasanai.

Ai Aigars Liepins 24.12.2018

Kludaini noradits ta saucama aizdevuma atdosanas gads,liguma vispar nau noraditi ne gada kopejie procentu maksajumi,ne jebkads grafiks ko normalas iestades kas nodarbojas ar kreditesanu sastada,lai cilvekiem butu vieglak orjenteties vai tadi pakalpojumi vinam vispar vajadzigi.Vini labi redzeja ka cilvekam patiesam ir problemas ar veselibu,iespejams tapec iesmereja tadu bledigu ligumu.Jo tads jau nepretosies,ari instances neapskries.Liguma nau neviena punkta,kura butu minets ka kredinemejam butu jamaksa kadi makleru pakalpojumi.100 euro ..un rekina sagatavosana 50 euro.Mana riciba atrodas bankas konta izdruka 1500..to nu es nekadi nevaru dabut gatavu,ta ir oficiala bankas konta izdruka.

Ai Aigars Liepins 24.12.2018

Pienemsim.. Klat nak notara atalgojums par parakstu apliecinasanu, valsts nodeva zemesgramata. Kur ceki? Kads var atbildet? Tapat katra kreditu starpnieka pienakums, ir sanemt licenzi ptac.. Un pirms cilveku kreditet skaidri un gaisi pateikt ka ir nevis keditiestade.. Bet tikai kautkadi vel starpnieki.

Ai Aigars Liepins 24.12.2018

Un visbeidzot ko Zemesgramata nozime ta 20 000 hipoteka?Tur taka ir prasijumu summa lidz 20 000,bet tadus man nevajag,kapec tads jaliek?Kas tas ir Whisky?Zemesgramata neesmu bijis,tapec nau ne jausmas ko tur dara tik liela hipoteka.Tev tas saprassanas vairak par tam hipotekam,paskaidro.

Wh Whisky 25.12.2018

Sveiks! Divas reizes rakstīju, abas fails pazuda. Ko īsti vēlies zināt? Vienu varu pateikt godīgi - mani viņi neapkrāpa, bija nianses, kur varēja kasīties, bet summas tik mazas, ka uzsākt spēli - es zinu šos, bet man draugos ir šis, nebija jēgas. Kopsummā no viņu puses viss notika korekti, vienīgi aizmirsa rēķinu par hipotēkas dzēšanu un nodrošinājumu 30000 atsūtīt, bet paši jau bija samaksājuši, Zemesgrāmatā nebija iesnieguši. Parādījās rēķins, samaksāju, pēc dienām 6 Zemesgrāmatā vai kompī, vai zvanot, var uzzināt, manā vietā viens cits noskaidroja, bet tas nav būtiski, ka hip dzēsta un 30000 Eur dzēsti. Bet Aigar, ja ņēmi kredītu un īpašumu Rīgā ieķīlāji, pie notāra uzmanīgi līgums jāizlasa, Zemesgrāmatā internetā vari redzēt visu - hipotēku, liegumus, kurš parakstījis, nodrošinājumu un uz rokas Tev ir Līgums ar atmaksas grafiku un mēneša procentu likmi par izmantoto summu. Man īsti nav skaidrs, kur ir iemesls satraukumam - ja maksā laikā, un laikā sedz kredīta summu, problēmām nevajadzētu būt. Kurā mirklī tās radās? Un ir taču daudzi veidi, kā tās risināt.

Ai Aigars Liepins 25.12.2018

Sveiks!Piekritu,pie notara viss uzmanigi jaizlasa.Tikai ne jau skrienam skrienam,notara uzgaidamaja telpa vienreiz atri dod parskriet ar acim.Atmaksas grafiku vini solijas nosutit nakamaja diena,bet ta ari neatsutija.Ja butu skaidri redzams ka tie ir procenti tas 92,94,tulit butu dabujusi savu naudu atpakal.Kaut gan tai liguma vienpusejas atkapsanas tiesibas vini pieligusi tikai sev,tas ir pretruna ar Eiropas Savienibas pateretaju aizsardzibas tiesibu normam.Tapec sadu vienpersonisku atkapsanos,ligumos nemaz nevar ieklautFaktiski jau vel vienu reizi tika sutiti parkrediacijas dokumenti,licenzeta A/S Westcredit iesutija visus nepieciesamos dokumentus parkreditacijas veiksanai.Es pat piedavaju viniem noglabajuma kontu pie notara atvert,kur tiktu ieskaitita nauda,ja jau viniem tik loti bail no licenzetas kompanijas parkreditacijas.Atbildi uz parkreditaciju vari redzet augsa.Ka ari to,kads viniem aprekins. Rekina sagatavosana 50 euro..maklera pakalpojumi...100 euro.Kad to saanemu viss bij skaidrs,saku meklet Digi Notars kas tad to ligumu taisijis,vai tiesam notars.Izradijas ka ne notars to vinu ligumu stadijis,bet notikumu zurnala registreta tikai parakstu apliecinasana.Kas jau skita divaini,jo iepriekseja diena ar vinu pasu sia Latvijas Aizdevumi vienojamies 20.07.2017 pieraksts 12 pie notara.Aizdevuma ligums.Pedeja gada laika laika,cilveku sudzibas par so kompaniju,ne tikai manas.PTAC veicis kontrol parbaudes saistitaja kompanija SIA Investum.Pilns internets ar to aprakstito,kas atklajies sajas parbaudes.Tad sarakstitais saja portala,par briesmigo Aigaru Liepinu..kurs apkrapjot vecas sievinas.Paskaties pec datumiem,kad ievietoju sudzibu,un kads raksts paradijas pec neilga laika.Pie kam tai raksta paradas ta patiesa aizdevuma summa 1500 euro.Un tas iemesls,del kura kura apzinaju iespejas krediteties pie kada no kreditdevejiem.Tikai vini to iemeslu sagrozijusi itka es sievai ludzis.Man nau sievas,nau un nekad nau bijis.Ari nevienu nevadaju pie arstiem,un neveicu sikus remontinus.Tas viss tika sacerets un izvietots seit.

Ai Aigars Liepins 25.12.2018

Un ka var neinformet kreditnemeju,ka velas savu ligumu taka lauzt?Par to es uzzinaju netisam,ievadot savu vardu uzvardu oficialaja vietne Latvijas vestnesis.Ne e-pasta..ne jebkada bridinajuma civilizeta veida.Telefons nau mainits.Viniem bija zinams ka uz laiku nedzivoju pec deklaretas adreses,gruti ir atsutit e-pasta vestuli?Visas citas Valsts un Pasvaldibu iestades to var.Tagad steidzamibas kartiba,celta viltus prasiba par 1858 euro,plus vel sarekinajusi kautkadus procentus pec saviem aprekiniem.Atgadinu,summa kas aizdota un ir 1500 euro,kas ari reali ienakusi mana noraditaja konta.Pie kam si summa ir praktiski atdota.Konflikts izcelas par apdrosinasanu,jo es kategoriski atteicos apdrosinat savu ipasumu,ka apdrosinasanas premijas sanemejus uzradot so SIA.Vienlaicigi informeju vinus,ka minetajam ipasumam ir pilna Starptautiskas apdrosinasanas kompanijas pakete,un ka apdrosinasanas premijas sanemejs noradits likumigais ipasnieks.Pec ka sanemu draudus,ja nau apdrosinats uz vinu varda tad busot slikti..un vini rekinasot sodus.Tur tai vinu liguma ir pat tas sods 500 euro,ja cilveks neapdrosina savu ipasumu uz svesam personam piederosa SIA varda.Pilnigi apsurds liguma punkts.Tas nau likumigi,es konsultejos gan ar vienu gan otru apdrosinasanas kompaniju,un noskaidroju ka ja nedod dievs notiek nelaime un iestajas apdrosinasanas gadijumos paredzetie apstakli,apdrosinasanas premija tiek izmaksata apdrosinata ipasuma likumigajam ipasniekam.Taka sis apstaklis,ka si kompanija tik neatlaidigi velas lai es savu vienigo ipasumu apdrosinu uz vinu varda,nu ziniet maigi izsakoties ir aizdomigi.Un kur Jus esat redzejusi tadus procentus,aizdevumiem kuri nodrosinati ar nekustama ipasuma nodrosinajuma kilu.Man piemeram nau izdevies atrast tadu kredit iestadi,kura izsniegtu aizdevumus ar 60% gada.Ar kompaniju SIA Latvijas Aizdevumi iepriekseja diena bij pavisam cita vienosanas,kapec nakamaja diena ieradas si SIA Bauskas Investicijas un viss jaskrien tada steiga?Ja Jus Whisky sakat ka jums tas ligums nebija ne uz kadiem procentiem menesi,bet noraditi skaidri gada procentmaksajumi un skaidrs maksajumu veiksanas grafiks,tad viss ir saprotams.Es iepriekseja diena pirms liguma parakstisanas konsultejos ar SIA Latvijas Aizdevumi,par to vai vini butu ar mieru kreditet mani..jo ir tadi un tadi apstakli,biju atgriezies no ilgstosas dzivosanas arzemes.Man bija loti smagas adaptesanas problemas,nezinu iespejams saistitas ar peksno spiediena mainu,jo diezgan ilgi nodzivoju kalnaina apvidu .plus nopietna papildus trauma,del kuras parvietosanas bija stipri apgrutinosa.Tie cilveki visu redzeja..kada stavokli ir cilveks.So te ligumu rakstijusi liela steiga,par to liecina drukas kludas pasa liguma un nepareizs aizdevuma atdosanas gada skaitlis,kuru gan pec aptuveni menesa ieradas labot..jo tas nelabota varianta butu bijis 20220 gads.Tas viss kopa...kavesana un ierassanas pedeja mirkli..steidzinasana uz parakstisanu jo notara prakses vieta,ir konkreti pieraksta laiki.Sapitais ligums ar nesaprotamiem ..tikai procent maksajumiem.Iepriekseja diena skaidri tika izrunats,cik lielu summu varu atlauties maksat lai atdotu kreditu.Viss kas si nedaudz vairak ka gada laika noticis.Tie nepatiesie apvainojumi,par vecu sievinu ko esot apkrapis par alkohola un azartspelu atkaribam.Tas vispar ir arpus katras kritikas,cilveks kurs sava dzive bijis augstakais 5-10 spelu zale..un ari tikai lai iedzertu kafiju..Nekad neesmu spelejis nekadas azartspeles iznemot varbut Pokeru facebook.Diezvai to var uzskatit par azartspelu atkaribu,ja cilveks vakara uzspele speli facebook..

Ai Aigars Liepins 27.12.2018

PTAC veikto kontrolparbauzu un pienemta lemuma atzinums SIA Investum lieta.