Viensviens.lv - Krāpšana

Sveiki! Pirmajās lieldienās vai kā teikt 1 aprīlī uzsksitīju 11.lv summu kā jau
ierasts 30€ speleju gold king spèli. Nekad nespèlèju uz lielām likmēm spèlèju uz minimālāko šai spēlè tas ir 0.20€ speleju līdz vinnēju līdz 110€ ok. Domàju vēl paspēlēšu vēlāk. Iegāju vakarā tai pašā spēlē un domāju ka paspēlēšu tos 10€ un 100€ ņemšu ārà. Bet tad bija kas šausmīgs, es no sākuma domāju ka tas ir aprīła joks, bet tad es saprotu ka mani apkrāpa. Uzliku likmi 0,20€ un griežu griezienu. Tad pēc griezienu man angłu valoda uzraksts ka nepietiek lidzekłu. Esmu šokā. Apskatos transakcijas vēsturē par griezienu 100€ ir paņemts, bet man priekšā 0,20€ sarakstoties ar live čatu man atbild ka tagad ir svètki un ka otrdien ar mani sazināsies un visu atrisinās. Viñi redzot ka ir grieziens 100€ apmērā! Pienāk šodiena 3 aprilis otrdiena es gaidu atbildi un protams naudu, bet neko nesagaidot rakstu atkał čatā! Man vīrietis várdā juris atbild ka patreiz risina un līdz pusdienas laikam tiks dota atbilde. Péc šīs sarakstes savā 11.lv profilā netieku jo ievadot datus uzraksts parādās ar tekstu ka jūsu konts ir slēgts. Nu tā 11.lv risina savas kłūdas! Ne man nauda ne profila. Protams braukšu rakstīt iesniegumu pret 11.lv jo tā ir mana nauda! Neiesaku jums ar šo firmu sadarboties! Zagłi nr 1 latvijā!

K

Sigita Bronze 03.04.2018

1.aprīlī vispār neieteiktu ārpus no sava skapja līst ārā :D

Dainis 03.04.2018

Izņemt naudu gribējāt, lai uz tuvāko fēniksu dotos? :D

A Aigarins 03.04.2018

Ir jabut totali slimam cilvekam,lai speletu..ka tadi berni,un tad sudzas ka apnesti lidz vilei! ;D

B bonueno33 14.11.2019

Ir jābūt totāli slimam lūriķim, lai līstu lasīt tēmas, kuras uz tevi neattiecas, un, lai pēc tam kaut ko stulbu iekomentētu. Pacēli savu slimo pašapziņu? Tad izvelc roku no bikšu priekšas, lūriķi.

C critical thinker 03.04.2018

nu tāds stāstiņš.
ja tur 100 vispār var uzlikt, tad jau tā arī bija

M March Yo 29.03.2021

Šajā saitā playngo spēles ir skripti, tas ir viņas nenāk pa tiešo no provaidera playngo, tā teikt kazino ir nopircis un var regulēt spēļu atdevi pēc savas izvēles.