Hanza Brokeri/Viens.lv/Autoliene Sia - Auto Noma

Фирма, занимающаяся арендой авто, нагло обманывают своих клиентов. В рекламе указана одна цена, а когда приежжаеш к ним и спрашиваеш об этой же машине цена уже совсем другая, намекая о том что ты сам дурак и все попутал, а мы ведь перед выездом к ним распечатали их объявление!!! И вместо 50 лат за неделю с нас стали вымогать 70 лат. Дальше интереснее. Так как время было позднее, а на руках у нас был 3 месячный малыш и 4 часовой перелет за спиной, то ругатся просто не было сил, мы согласились на оформление. После того как мы уже оплатили залог в размере 50 лат + 70 лат аренды подписали договор мы получили ключи и пошли к машине, нам вслед заявили, что залог вернут только через месяц!!! (Якобы проверят на штрафы и фоторадары). Дальше круче. Завелись, лампочка топлива уже моргала (Хотя нас заверили что топлива хватит еще километров на 50) мы решили не рисковать и поехали на заправку, а до нее от них метров 300 всего. Когда нам оставалось метров 50 машина заглохла дальше толкали до заправки. Заправли полый бак. Залезло 48 литров. Вот на этом месте мы решили что на сегодняшний день наши приключения закончились ведь было уже около 12 ночи и начинало темнеть. Муж перекладывал вещи и заметил что не горит лампочка ближнего света. Позванили в фирму а там сказали сами спалили сами и меняйте а это еще 5. 20. Каково же было наше удивление когда увидели в документах год выпуска этой машины 1998 вместо 2002 года. Мы позванили на фирму и попрасили чтобы машину нам поменяли или вернули деньги за аренду за бензин и лампочку ( чеки были) что мы возмем в другом месте и тут мы услышали весь русский мат, что никто денег никаких возвращать не будет, а если машина не устраивает то гоните на стоянку, оставляйте, но без денег, и ето при том что мы заплатили за все 173. 20 лата пришлось ехать дальше. Через неделю машину им сдали. Стали ждать возврата залога, который обещали вернуть через месяц, но прошло уже 3 с половиной и до сих пор только обесчания и отбыкивания по телефону. Вот так круто за 130 латов в неделю мы отдохнули в латвии а за эти деньги на хороший мерс хватило бы.Запомните эти номера и не попадайтесь этим прайдохам. (371) 286 - 81 - 111 (371) 261 - 81 - 111 hanza brokeri un tautas noma 371) 292 - 43 - 049 lielirbes iela 17a это одна кантора

donna b 29.08.2012

voobshe konechno VSEGDA masina proverajetsa DO togo, kak platjatsa dengi. Ponimaju chto navernoje u vas ne bilo vibora vecherom, no mozet stOit luche idti k proverenoj firme i zaplatit stolko ze, chem vot tak narvatsa na podlecov. I kak u etoj kantore do sih po jest kakije to klienti?

Z ziga 12.11.2012

Там работают реальные скаты и кидалова СОВЕТУЮ ВСЕМ НЕ ОБРАЩАЙТЕСЬ К ЭТИМ ЖУЛИКАМ!!!

T tvaiks 25.11.2012

Hanzas brokeri figurē tikai viņu mājaslapā. Auto pieder kbl līzingam, bet līgums tiek slēgts ar kādu trešo firmu.
Auto tehniskais stāvoklis nav tas labākais. Tad, kad kaut notiek, neviens neliekas ne zinis. Šajā ziņā viena no sliktākajam firmām Latvijā.

T tvaiks 25.11.2012

5 gadu laikā auto tika ņemts dažādās nomās, šī ir vissliktākā autonoma, jo iedotai mašīnai bija tehnisks defekts, kas atklājās vēlāk, bet neviens neliekas ne zinis arī pēc vairākkārtīgiem zvaniem.

P pity 03.01.2013

Man interesanta pieredze izvērtās brīdī kad gāju pēc drošības naudas (50 Ls). Pārskaitīt viņi protams nevarot, esot jābrauc uz vietas, kur skaidrā naudā visu atdodot. Kad aizbraucu, man paziņoja, ka auto pēc nomas esot noklājies motors un esot bijis jāveic kapitālremonts. Izrādās es esot vainīgs pie tā, ka viņiem readiātorā ir ūdens nevis tosols.

Pēc tam, kad man jau sāka iet ciet un arī es paliku agresīvs, čalis man piesolīja ar beisbola nūju iepazīstināt un gandrīz dabūjām izplūkties par 50 Ls. Cik žēl redzēt tik izmisušu cilvēku, kas neprot savādāk nopelnīt.

Kaspar, novēlu tev mieru un saticību jaunajā gadā.

Z zanis 04.02.2013

Jaa, neiesaku so autonomas kantori, ari man bija problemas ar drosibas naudu, kaa jau te rakstija, uz kontu nezkapec neparskaita, kautgan liguma tas nav rakstits, kad aizbraucu uz to kantori, iedeva 30ls no 50ls, pateica, ka pazaudeju kalpaku un auto bija netirs, kautgan auto tika iedots netirs gan no arpuses, gan no iekspuses.

Masinas tirie luznji, skates 100% pirktas!!!

Tad veel nomas laika pazvanija, ka automasinai esot uzradies pircejs, vajadzeja papist pus dienu, lai no Liepajas brauktu lidz Saldum samainit masinas.

Silti neiesaku so kantori!!!

A Antik 17.10.2013

Жаль что сразу не посмотрел эти комментарии.
Взял машину на месяц, но не всё проверил.
Слава Богу не заплатил всю сумму. Поезжу 10 дней и сдам нафиг.
Договор заключили на месяц, а машина снята с учёта и на ней осталось разрешение ездить только 20 дней и выходит что я машиной несмог бы пользоваться 10 дней.

Контору перерегистрировали, и теперь новое название - SIA "AUTOLIENE" reg.Nr. 40103688925
Jurediska adrese: Riga, Tallinas 92A-2a
и в договоре представляет фирму, некий - Haralds Lapiņš

Ребята по-ходу совсем охреневшие и зарвавшиеся. Остерегайтесь любых сделок с ними.

B bis apcakarēts 29.10.2013

Jā viss ir taisnība!
Drošības naudu neatdod diez cik labprāt. Man jau otro mēnesi jāj smadzeni. Tagad es arī došos uz to ofisu!
Laikam būs jautri...
Ja kas - apvienojamies un zvanam uz tv3bez tabu!
Mašīnas sūdi nojāti!
Līgumā to vērtība uzpūsta 3-5 reizes no reālās cenas.
Domāju ka tas ir sliktākais nomas kantoris LV.
Neejiet uz Autoliene

L lotemute 05.08.2014

Pilnigi varu piekrists ieprieksejiem komenteriem par so autonomu.
Drošības naudu atdod laikam izredzētajiem.
Ari mani šodien nokaitināja viņu attieksme, jo bija sarunāts ka atstāju mašīnu maksas stāvietā, bet man pasaka, ka nekas tāds nav bijis, tādēļ es drošības naudu nesaņemšu!
Tiešām ļoti ļoti slikta kompanija!

L lucky1 12.12.2014

Neņemiet auto no šīs auto nomas nekādā gadījumā! Viņi ir krāpnieki! Viņiem pat nav kasco apdrošināšanas. Mana gadījumā skopais maksā 3 reizes vairāk! Neuzkerieties uz viņu lētuma!

A automoto279 02.05.2015

SIA"AUTOLIENE" vai kbl.lv Sakarā ar to, ka mans auto ir remontā un ir nepieciešams turpināt pārvietoties ss.lv atradu sludinājumu par auto nomu.Pa telefonu izklausījās sakarīgi. Auto uz nedēļu par 80.00 eur + drošības nauda 50.00 eur. Ejot saņemt auto man paziņoja, ka drošības nauda tiks atgriezta pēc mēneša( ja nebūs sodi un fotoradari). Piebrauca auto, vizuāli viss ok. Sāku braukt un sapratu, ka auto ir pilnīgs lūznis - auto ir bez jebkādas riteņu savirzes - riteņiem esot taisni stūre ir sagriezta, sajūga pedālis strēgst, ātrumi pārslēdzas no 3-4 mēģinājuma un pēc skaņas ko dzird liekas, ka motors tulīt izjuks pa detaļām. Braucot jutu, ka auto pa ceļu "peld", apskatījos vai visi šķidrumi ir pietiekošā daudzumā un atklāju, ka motors viss eļļains - gar vārsta vāku pilnīgi pludo eļļa, un lielākais atradums bija plaisa pie amortizātora glāzes - atradu iemeslu auto "peldēšanai". Silti iesaku izvairīties no SIA"AUTOLIENE" vai www.kbl.lv, kas atrodas Rīgā, Lielirbes iela 17a-10, Tallinas iela 92a-2a, tel. 28681111, 26181111, 28661111 - tie ir pilnīgi app***ji!

K Kimkim 24.05.2015

Pat paņēmu, Ārprāc .. Vajadzēja te ieskatīties

K katekate111 10.03.2016

Добрый день!
Все кто имеют жалобы на эту компанию, свяжитесь пожалуйста со мной по электронной почте [slēpt]@inbox.lv

V Vlad12232244 09.02.2017

Loti slikta firma, slikta attieksme pret klientu, stulbi noteikumi, nomas auto ir parak slikta stavokli, liguma rakstits, ka kiles naudu atgriez pec menesha un TIKAI d-d no 13-17, bet ka cilvekam tikt lidz shim kantorim, ja vins strada no 9 lidz 17 katru d-d, atbraucu pi viniem 18.00 man tikai ar pirkstu rada to stulbo liguma pantu, atbraucu sestdien, tada pasha situacija, kapec nevar darit ta, lai klients butu apmierinats, tas ir pirma un pedeja reize, kad nemu tur auto.

V Vlad12232244 10.02.2017

Sludinajuma bija noradita viena cena, atbraucot kantori, cena jau ir cita, Cena neatbilst reklamai. Ta ka man taja diena bija svarigi sanemt nomas auto es uz to aizveru acis!

A AlexCoupe 25.01.2018

Be careful! Car rent (Auto noma) located on Lielirbes 17a is extremely bad place to rent a car! Owners are cheating on their clients!