www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Necieņa, izsmiešana

Vidzemes slimnīca - Necieņa, izsmiešana

"Paldies" Ingunai Ausmanei un vienai no 28.01.2020 datuma ~16.00 strādājošajām medmāsiņām par izsmiešanu.
Zvanīju nmp par akūtām sāpēm. Iekš slimnīcas medmāsa uzburkšķēja, pārjautāja (tā kā es nezinātu) cik ilgi es antibiotikas lietoju un ka "hah.. Njā un jums būtu jāzin, ka vienā dienā antibjotikas Nepalīdzēs" un izgāja savā nelaipnībā prom. Man sāpēja! Spazmas, negulētas naktis, paiet, sēdēt, nostāvēt nevarēju un tml.. Vēlējos ultrasonogrāfiju iespējamajiem nierakmeņiem, par ko mani brīdināja ğim. Ārste, un ja sāp, lai zvanu valm. Nmp.. Utt.. Lai izmeklē mani pirms man nozīmētās vizītes (kas būtu pēc dažām dienām) .
Tad nu iegāja dežūrdaktere Inguna Ausmane, un atkārtoti uzprasīja jautājumu par antibiotiku lietošanu un ķiķināja. Saku, ka ğim. Ārste nozīmēja uz sonogrāfiju bet man tik ļoti saasinājās viss, ka arī ģimene sabažījās, nav joki, lai ātri braucu uzzināt kas kaiš mugurai..
Attieksme tāda, ka labāk sprāgsti mājās vakarpusē, un ja sāp, - gaidi savu sonogrāfiju mokoties dažas dienas.
"ha, kāda sonogrāfija? , sonogrāfija neārstē! Ha, ha. " 2x nosmēja, pa ceļam savām kolēģēm izspļāva ka maksas pakalpojums būs par bezmaz vai nmp nemiera traucēšanu, lieku saucienu/braucienu. Un beigās slēdziena lapā to arī uzrakstīja ka esmu izdomājusi ka man vajag sonogrāfiju, ka man skiet ka esmu apaukstējusi nierakmeņus, izsaukuma zīmes pielika, strādāju es gaterī pēc dakteres rakstītā un kopumā vairs pie manis viņa nepienāca. Pretīga komunikācija.

Paldies ginekoloģei Annai Šibalovai vismaz par cieņpilnu, jēgpilnu vizīti, izklāstu, laiku, pacietību un ieteikumiem turpmākai Veselības uzlabošanai.

30.01.2020

⛔️ 30.01.2020

Ar aņtibjotikām tā uzmanīgāk vajadzētu.