Vidzemes slimnīca - Apkalpošana

25.07.2019 gada ierados slimnīcā ar sūdzībām par sliktu dūšu, plēšošu vēnu sajūtu, galvas sāpēm un asiņojošu degunu jau 4 dienas. Ko ssņemu preti? Neko! Vel pārmeta ko es šeit daru.. Stastu problēmu, manī neklausās un sāk atkal prsasīt ko šeit daru. Un vēl man būšot jāmaksa ļooti liela nauda par apkalpošanu es sāku raudāt un pec konflikta sākas man ar strūklu tecēt asinis, bez apstajas. Tad brīnumaina kārtā aizveda pir lora, piededzinaja. Nu labi... Ta man atdeva analizes un dodos mājās, neko nezinot un jūtoties vēl sliktāk... Uz neatgriešanos šaja slimnīcā!

25.07.2019

K

davfreim 25.07.2019

Darba diena, 4 dienas jau problēmas, pie ģimenes ārsta varbūt aiziet?

Nē, priekškam, labāk aiziet uz uzņemšanu un noslogot tur personālu, kuriem tajā pašā laikā ir smagi pacienti, ja problēma būs akūta tad ģimenes ārsts nosūtīs pie speciālista vai uz uzņemšanu.

A Anna enostere 28.07.2019

Vārdi vietā!

Šie cilvēki,kas uzskata ka ar šādām problēmām pa taisno ir jādodas uz uzņemšanu ir jāiebāž uz diennakti slimnīcā, bet nejau kā pacienti, bet kā strādnieki, lai redz reālo situāciju iekš mediķu pasaules.

R Rudite Povica 18.02.2020

vislabakam arstam dakterim Kakim.Lai viss izdodas.Jana Untes meita