www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Neprofesionala attieksme un komunikacija

Benita Zeltina, neirologe. Vidzemes slimnica - Neprofesionala attieksme un komunikacija

Nacas saskarties ar arstes Zeltinas neprofesionalitati. Veloties uzzinat radinieka veselibas stavokli un ka arste, preti bija jaklausas kauninasana un klacas ko vina saklausijusies. Nedomaju ka arstei ir jastasta man ka pacients esot visiem zinams ka lielakais dzerajs. Uz aizradijumu, ka arsts mani aizvaino vina atbild ka es vinu aizvainoju. Lai gan pati sodien darba sez pie Rigas balzama pudeles sava kabineta. Interesantaikais, ka sadiem cilvekiem dod Gada valmieriesa apbalvojumu.

N

P podzija 03.07.2014

Nu jau tu kaut ko murgo! Un vai tad dakteris alkoholiķi no normāla cilvēka neatšķirs, tā ka taisnība vien būs, ka dzērājs vien ir!

L Līga 29.07.2019

Neko nemurgo. Svaigs gadījums ar manu tēti. Viņš ir pamatīgs pīpmanis, bet Zeltiņa viņu vēl arī pie alkoholiķiem pieskaita, lai arī tētis iedzer tik svētkos. Principā 3 reizes gadā.
Ļoti nepatīkama sajūta pēc sarunas ar dakteri.