Vides komunikācijas

Piesl?dzos pie vides komunik?ciju past?v?g? interneta. ?trums norm?ls, bet apkalpo?ana vienk?r?i BRIESM?GA:1. Neskatoties uz to, ka l?dzu izveidot man e-pasta adresi, tas netika izdar?ts. Itk? pateicu paroli, itk? viss ir, bet piesl?gties nevaru. Lietoju hotmail.2. Ja ir tehniskas probl?mas ar internetu, tad var dro?i necer?t ka k?ds par tevi liksies zinis. Vi?i vienk?r?i ignor? tavus pazi?ojumus un nabaga meiten?te, kas tur nolikta s?d?t to vien tikai zina k? atbild?t: "Atvainojiet, mums ir tehniskas probl?mas...". Mani laikam par kaut k?du stulbeni uzskata. Pats redzu ka ir tehniskas probl?mas. ?odien jau 7. dienu s??u bez interneta. Sol?ja jau salabot 3. ma?isko probl?mu dien?. Nek?.Iesaku: NEKAD NEPIESL?DZIETIES PIE VIDES KOMUNIK?CIJU PAST?V?G? INTERNETA PIESL?GUMA, neskatoties uz to, ka vi?i pied?v? lab?ku cenu. Ir v?rts k?dam citam samaks?t vair?k lai tom?r internets b?tu.

I Inga 08.10.2003

Pilnīgi piekrītu, esam pieslēguši Vidi no marta mēnēša, katru mēnesi vismaz nedēļu internets nedarbojas, zvani vai nezvani viņiem. Un tagad vispār no augusta līdz šodienai (oktobris)interneta nav vispār (bija ļoooti lēns vienu nedēļu). Kā viņiem zvana vai aizbrauc, šie tik sola - pēc trīs dienām, poēc nedēļas.

K krk 04.11.2003

es arii vakar nosvineju menesha jubileju kopsh nets neiet!jutos mulkigi

K k 28.11.2003

zini man sanaca tikt valjaa no vide, kaut kur menesi atpakalj, pec taa ka 1 menesi man nebija signaala, pie tam sanjemu atpakalj visu naudu... arii par piesleeguma uzstadiishanu, un neizmantoto pakalpojumu... varu padalities receptee ar visiem, kuri velas to zinaat!Regulaators!jaaiet uz turieni, bet labaak iesniegt oficiaalu vestuli, Videi, un regulaatoram vienlaiciigi, un tad pec dienaam 3 aizbraukt uz vidi un parunaat ar to kraaninju kas tur seezh, Direktorinju, jauns gurkjis, taa ap 30 uz aci....sakariigs - liekas, saprot ap ko lietas grozaas, un regulaators arii buus jau zinju devis, lai sudziiba neaizietu taalaak izsniegs naudinju atpakalj, vismaz man taa bija... nobremzeeju pieprasiit kompensaaciju, par sagaaadatajam neertiibaam, no parsteiguma, shobriid domaaju ka buutu arii to sanjeemis....bet nu visam paari, Vides dienas ir laika skaitiitas, ja vel vinja nav bankroteejusi!