Vidaxl.lv - Krāpšana

Pasūtījumu preci par teju 140eur ar norādi, ka prece tiek piegādāta 5 dienu laikā. Ir pagājis mēnesis - preces nav. Uz e-pastiem atbildes nav. Telefona nr nav. Pēc mēneša, kad dienā nosūtu 3! E-pastus saņemu lakonisku atbildi, ka kurjerserviss informējot, ka paka esot latvijā, lai tālāk interesējoties tur. Viss. Punkts. Fantastiska bezatbildība, vienaldzība.

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Mēs vēlamies uzzināt, vai esat saņēmis palīdzību šajā situācijā? Jūs varat nosūtīt mums e-pastu [email protected] ar savu pasūtījuma numuru, lai mēs sistēmā varētu pārbaudīt notikušo un rast risinājumu!

A AnvoyT 03.05.2018

Izskatās, ka šis veikals nemaz nav reģistrēts Latvijā (lai gan ir papūlējušies nopirkt lv domēnu), nav reģistrācijas numura, nav SIA (vismaz nekur nav norādīts, ka uzņēmums būtu reģistrēts Latvijā), līdz ar to kaut ko panākt arī ar PTAC laikam ir neiespējami. Bēdīgi.

K kmaja 04.05.2018

No viņu pašu mājas lapas:
Ofisa adrese:
Mary Kingsleystraat 1
5928 SK Venlo
Nīderlande
Reģistrācijas Nr: 09188362
VAT Nr: NL8200.55.220.B.01

Latvijā izskatās, ka piegādi veic Itella - itella.lv

D Didzis G 08.07.2019

Arī negatīva pieredze! Gaidu sūtījumu jau vairāk kā mēnesi, vienu daļu atsūtīja un saka, ka nepareizā, lai sūtu atpakaļ un viņi atsūtīs īsto. Uz e-pastiem nedēļu jāgaida atbilde un atsūta vairākas reizes vienu un to pašu atbildi. Neiesaku izmantot šo servisu!

K Kristaps Ozoliņkevics 03.05.2022

Negatīva pieredze. Nopirku spoguli un vēlējos atgriezt atpakaļ. Sūtīju e-pastus, bet atbildes nav. Nummura kam pazvanīt arī nav. Ko lai daru?