www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Krāpšana, bojājums.

Vidaxl.lv - Krāpšana, bojājums.

Pasūtīju šajā brīnišķīgā veikalā divguļamo gultu un matraci. Pēc piegādes informācijas rakstīts, ka sūtījumu jāgaida 10 darba dienas. Biju ļoti priecīgs kad uzzvanīja jau uz 5-6 darba dienu un pateica, ka var piegādāt ja esmu mājās. Atveda 3 pakas: matraci un 2 pakas ar gultas detaļām.
Atverot gultas pakas un mēģinot salikt gultu, konstatēju ka gultas muguriņa ir ar lietojuma pazīmēm(dzeltenie plankumi uz baltas ādas apdares, skrāpējumi, švīkas). Nobildēju visu un uzrakstīju sūdzību tajā paša momentā. Atvainojas un piedāvāja piegādāt jaunu gultas muguriņu 8 dienu laikā. Bija ļoti nepatīkami, bet piekrītu. Saliku galu gala gultu, saku skatīties matraci. Uz matrača iepakojuma nebija ne nosaukuma ne izmēru. izņēmu no hermētiska iepakojuma to un sapratu, ka matracis ir par lielu manai, pasūtītai gultai. Atkaroti tajā paša dienā tika rakstīta otra sūdzība. Apsolīja nomainīt, atsūtīja kurjeru pēc nepareiza matrača. Kopumā nogaidīju 12 dienas, kad man atveda vel vienu paku. Izgāju pie kurjera, bet atveda tikai matraci, šoreiz paveicas un atsūtīja pareizo. Uzrakstīju e-pastu ar jautājumu, kad tad būs mana gultas muguriņa uz ko man atbildēja, ka gultas muguriņa tiek piegādāta. Pagāja jau gandrīz mēnesis, bet es joprojām strīdos lai saņemt to.
Ceru ka nebūsiet stulbi, lai atkārtot citu cilvēku kļūdas un nesūtīsiet tur neko, ka arī ceru ka to veikalu aizklapēs ciet un visi darbinieki saņems ar sūdaino mietu pa sēju!

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Mēs vēlamies uzzināt, vai esat saņēmis palīdzību šajā situācijā? Jūs varat nosūtīt mums e-pastu [email protected] ar savu pasūtījuma numuru, lai mēs sistēmā varētu pārbaudīt notikušo un rast risinājumu!

Dainis 20.10.2017

Šaubos, ka veikals ražo šīs mēbeles, tad varbūt adresējiet sūdzību pareizi? Piemēram mēbeļu ražotājam.

A Arnis Imp 20.10.2017

Veikals to gultu ir saražojis! Ja raksta nav informācijas par ražotāju nevajag uzreiz skriet ar saviem komentāriem. Ja es zinātu es ta poļa uzvardu un vārdu vel ierakstītu, kas to ir sataisījis.