www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Briesmīgs serviss, nav iespējams atgriezt preci

AtrisinātaVidaxl.lv - Briesmīgs serviss, nav iespējams atgriezt preci

Šis uzņēmums savā mājas lapā informāciju izvieto ļoti daudzsološu un šķietami uzticamu, diemžēl realitāte ir citādāka. Pēc preces iegādes, manā e-pastā neatnāca pilnīgi nekāds apstiprinājums. Tomēr gan preci saņēmu laikus. Tās pašas dienas laikā sapratu, ka vēlos izmantot 30 dienu bezmaksas preces atgriešanas iespējas. Bet te sākas sauciens mežā. Uz e-pastiem neviens neatbild. Arī pasūtījuma numura man nav, jo nav ne e-pasta vēstules, ne pavadzīmes kopā ar saņemto preci, ne arī iespējams ielogoties s5928 sk venloistēmā, jo parole nestrādā, bet, pasūtot tās atjaunošanas e-pastu, arī tāds vienkārši nepienāk. Zvanot uz viņu tel. Nr. , sazvanīt nevar. Jauka stratēģija, kā pievilināt pircēju un pazust! Pērciet tikai tad, ja zināsiet, ka negribēsiet atdot!: d

11.12.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Agnese1985 17.12.2019

Situācija ir atrisināta! Gaidu turpmāko dienu laikā, kad saņemšu atgriezto naudu. Komunikācija atjaunojās caur e-pastu. Preces bez maksas kurjers atbrauca un paņēma. Jauki, ka nebija pat veidlapa jāpilda.

Andris Sa 12.12.2019

prieks kam kaut ko pasutit lai pec tam atgriezt? :) tagad ir youtube un citas informacijas avoti kur var par katru lietu vai palasit vai paskatities ka to izmantot...

A Agnese1985 12.12.2019

Arī pielaikot? Apsveicami, jo tas ir nebijis talants!
Lūdzu, nekomentējiet, ja tas nav par problēmas risinājumu. Paldies!

I il6 06.05.2022

Vēlos atgriezt preci jo nav pilns kpmplekts. Trūkstošas detaļas nav iespējams atrast pilsētas veikalos.