J Juris 18.01.2011

VIASATam nav ne vainas! Pēc savu draugu ieteikuma izmantoju VIASAT pakalpojumus un esmu pilnībā apmierināts! Nekādu problēmu!
Tas ka atrodas kādi, kam viss ir slikti un nekas nepatīk, tas tā ir vienmēr un jebkurai kompānijai kas strādā ar privātpersonām!

I inara 18.01.2011

viasat manuprat ir viens no lielakajiem sudiem man pietika vesela saprata atkratities no si parazita iesaku ari citiem, cik daudz vecu cilveku ir izmisuma, ka netiek vala.

J Juris 19.01.2011

Es esmu pilnīgs idiots un iesaku manos komentos neskatīties!

J J 19.01.2011

kas uz citiem saka - tam uz mēles kaka ! :P

W wilnis44 22.02.2011

Skatos Viasat jau kuro gadu Zelta paketi par Ls 5, 90 un normaļno...

T ToWilnis 22.02.2011

Bet mans Openbox satelīta FTA dekoderis jau kuro gadu pēc kārtas rāda porņikus par velti, nevajag nekādas Zelta paketes.

V vilnis 21.11.2011

Jau trešo gadu skatamies Viasat Zelta paketi par Ls 5, 95 mēnesī un nesūdzamies.

T Točno 21.11.2011

Točno, ja var skatīties tukšā barankas caurumā trīs gadus pēc kārtas pa 5, 95 Ls mēnesī, tad tas liecina par nopietnu saslimšanu.

I irma 22.11.2011

Kur tad tik lēti, man sudraba pakete maksā 7.90.