www.sudzibas.lv Viasat šmaukšana

Viasat - šmaukšana

Esmu klients no 2005 g. 2009 .g. noslēdzu jaunu līgumu uz diviem gadiem katru mēnesi maksāju 17ls. Tagad dmāju laust līgumu kur skaidri un gaiši teikts ka laušanas gadijumā man ir jātmakā atlaide t.i. 30 ls. Tagad es ar šiem sāku runāt, ka tas vairs nēsot spēkā, un viņi esot izsūtījusi kaut kadus nosacijums, kur esot teikts, ja es laužu līgumu man jāatmaksā visa summa kas savācas pa diviem gadiem kopā. Intersantākais tas, ka es nekādus nosacījumus gan pa pastu, gan uz inbox nēsmu sanēmis.Man tāds jautājums vai kāds vispār ir šādus nosacījumus saņēmis?

R

R Raivo 07.01.2010

Ko viņi var pieprasīt?? Tu esi parakstījis esošo līgumu! Un ja viņi ir izdomājuši jaunus nosacījumus, tad lai sūta ierakstītu vēstuli ar jaunu līgumu! Sviests! Sāk jau līdzināties Creditreformam?

L Lācis 07.01.2010

Nu ja šis punkts ir līgumā, tad tā arī ir. Pats vainīgs, ka nelasi līgumu, tā nav Viasat vaina

R Raivis 08.01.2010

Tur jau tā lieta līgums ir ļoti īss un nekas tāds nav minēts. Sastāv uz vienas lapas un pašās beigās minēts citēju:pretrunu starp šīs vienošanās noteikumiem un Līguma noteikumiem konstatēšanas gadijumā, priekšroka tiek dota šīs vienošanās noteikumiem.Par citiem nosacījumiem nav minēts neviens vārds. Tagad es nocitēšu velvienu punktu:Līguma darbibas termiņa izbeigšanas gadijumāpirms šajā vienošanāsnoteiktajā pagarinājuma laika beigām, ja līgums tiek izbeigts pēc Klienta iniciatīvas vai pēc VIASAT iniciatīvas, ja Klients kavē rēkinu apmaksu, Klientamir jasamaksā VIASAT pišķirtā atlaide. Vairāk nekas tur nav minēts.

H Hizzo 08.01.2010

9.7. Ja, slēdzot Līgumu vai pagarinot tā darbību, kādam no Viasat pakalpojumiem Klientam ir piešķirta atlaide vai subsidēta iekārtas iegāde, un Līguma darbība tiek izbeigta pēc Klienta iniciatīvas vai pēc Viasat iniciatīvas 9.6.punktā noteiktajos gadījumos pirms Līguma darbības termiņa beigām, Klientam ir jāsamaksā Viasat līgumsods 65% apmērā no visa atlikušā abonēšanas perioda (atlikušais Līgumā vai ar vienošanos noteiktais Līguma darbības termiņš) kopējās Abonēšanas maksas, un jāatlīdzina Viasat pirkuma maksa par Klientam piegādāto Satelīta uztvērēju piešķirtās atlaides (Viasat subsidētā summa) pilnā apmērā, ja Līgums tiek izbeigts pirmajos 6 tā darbības mēnešos, ¾ apmērā – ja otrajā Līguma darbības pusgadā, ½ apmērā – ja trešajā Līguma darbības pusgadā un ¼ - ja ceturtajā Līguma darbības pusgadā.

R Raivis 08.01.2010

Vienkārši man ir divi līgumi kurus esmu parakstījis tur šitais nav teikts šitie punkti ir minēti jaunajā līgumā internetā VIASAT mājas lapā.Vienkārši es vairs nesaprotu pēc kura līguma skatīties.Viņi ir uztaisījuši tā, ka viņi savus nosacījumus var mainīt vienpusēji katru piecu minūti un ja tu neseko līdzi tad sanāk tāds sviests kā man.Vispār cilvēkiem ieteiktu labāk izlasīt līgumu Viasatam pirms viņi piekrīt sadarboties ar viņiem

H Hizzo 11.01.2010

Kaut kad vasaras beigās viņi izsūtīja pa pastu "jauno" līgumu ar tekstu, ja mēneša laikā nebūs atpakaļ vēstule ka nepiekrīti, tad jaunais līgums stājas spēkā. Visdrīzāk Tev jāskatās jaunajā.
P.S. Vismaz man, tā vēstule bija visparastākā, līguma teksts nesalasams bez punktu numerācijas.
P.S.S. Esmu laimīgs, ka tku no tā kantora vaļā.

H Helēna 28.01.2010

Izrādās, ka līguma 10.3. un 10.4. punkti visu to paredz un nosaka. Protams, par labu Viasatam. Savukārt jaunajiem klientiem es ieteiktu ne tikai izlasīt līgumu, bet izlasīt to JURISTA klātbūtnē, jo tas, kas man, parastam cilvēkam, liekas normāls un saprotams, izrādās pavisam ačgārns Viasat interpretācijā.

E Es 28.01.2010

aaksti.. iemaacieties lasiit līgumu un saprast ko darat, tad nekādu problēmu nebuus..

H Helēna 28.01.2010

Problēmu nebūs tikai tad, ja nekad neparakstīsiet līgumu ar Viasat. Ja parakstīsiet... tad varat lasīt cik gribat, labuma no tā nebūs. Parakstot Jūs esat piekritis, ka Viasats drīkst mainīt līguma nosacījumus. Viņi it kā dod iespēju tajā brīdī atteikties, taču, ja tas notiek pirms termiņa, jāsamaksā atlaide. Tātad klientam ir iespēja izvēlēties starp diviem ļaunumiem - vai nu maksāt, vai pieņemt nosacījumus, kas neapmierina.

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

N No.Name.Jurists 10.10.2010

Kāda šobrīd procesā esoša lietvedība par atslēgšanos no VIASAT-a, netaisnīgiem līguma nosacījumiem, nosacījumu pārskatīšanu, parāda piedziņu utml. Pirms pāris mēnešiem šiem tika pajautāts viedoklis, ko nez viņi teiks par tādu fīči (visas mūsu sarakstes atrādīšanu tautai). Viņi neatbildēja, tāpēc izpildu savu VIASATAM doto solījumu materiālus publiskot. Varbūt kādam noder, lietojiet. Links no gmail doķiem --> http://bit.ly/d32ohN