www.sudzibas.lv Viasat Slikts serviss

Viasat SIA - Slikts serviss

Viasat (sevisu) mums pārtrauca no vakardienas, 22.11.2018 dēļ veciem iestatījumiem. Jauni iestatījumi vēl nav izstrādāti, lai signāls būtu pieejams ārzemēs, un kā sazinājāmies, tad plāno salabot tikai uz Janvāri.
Kā tas nāk, ka ārzemēs dzīvojošiem klientiem nevar modernizācijas problēmu atrsināt daudz ātrāk, jo Latvijā dzīvojošiem klientiem sola jaunos iestatījumus trīs dienu laikā. Nerādīs 1,5 mēnešus un par to piedāvā maksāt par 30% mazāku rēķinu.
Ar tādu attieksmi VIASAT zaudēs daudz klientu!
Vienkāršāk ir atteikties no līguma, laužot to un pāriet pie kvalitatīvāka pakalpojuma sniedzēja.
Kādreiz varēja izmantot ieraksta funkciju, tiem dekoderiem, kam šāda iespēja bija, Tagad no šīs vasaras, dēl jaunās kartes, ko visiem spiestā veidā bija jāmaina, šāda iespēja vairs nepastāv, kā arī nevar vairs apstādināt TV skatīšanos, nerāda programmas anotāciju.
Ja plāno veikt remonta darbus, vai citus ar modernizācju saistītus darbus, tad iepriekš jābrīdina. Ja nespēj atrsisināt pilnvērtīgi radušās problēmas, tad jānodrošina vecā signāla nosūtīšana / uztveršana līdz tiek atrisināts visas problēmas un pāreja uz jauno sistēmu.
Servisa vairs nav un piedāvā samazinātu rēķinu! Par ko man būtu jāmaksā? Skatīties VISAT telefonā jūs paši varat, bet ne mums, kas maksā par servisu. Ja gribat klientus un naudu, tad jāsāk ar servisu.

U

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Šobrīd TV kanāli ir pieejami mūsu modernajā mobilajā aplikācijā vai planšetē (meklējiet to AppStore vai PlayStore ar nosaukumu “TVPlay Home Latvija”). Tiek strādāts pie risinājuma, lai arī UK dzīvojošiem latviešiem varētu nodrošināt mūsu TV pakalpojumu arī uz lielā ekrāna. Pašlaik tiek veikti visi iespējamie darbi, lai šāda iespēja būtu pieejama jau janvārī. Tikmēr aicinām lietot un baudīt kanālus mūsu mobilajā aplikācijā, ko esošie klienti jau ir novērtējuši kā lielisku priekšrocību, jo televīzijas kanāli pieejami jebkurā sev ērtā vietā!
Lai varētu rast piemērotāku risinājumu Jūsu gadījumā, aicinām uzrādīt kontakttālruni, lai varētu sazināties ar Jums.