Viasat - RēķINI

Neiekrītat uz šo kantori visu ko viņi sola ir fufels. Gadu atpakaļ paņēmām par Ls 6, 75 mēnesī, ne vienu mēnesi šo summu nemaksājām bija uzreiz 7 Ls ar kapeikām. Tagag par mēnesi mums jau jāmaksā 15, 50.Iedomājaties cik būs jāmaksā pēc 3 gadiem????Kas tās par mistiskām cenu celšanām es neko nesaprotu, ko viņi tur murgo savā kantorkā. Neiekrītat uz viņu piedāvājumiem par otro dekoderu ( ja vienā mājā dzīvo vairākas gimenes un otri grib arī pieslēgties) viņi sastāsta ka viss irpar velti un ka būs jāmaksā mazāka maksa mēnesī, bet nepastāstato, ka pirmo reizi atnāks tāds rēķins ka mati stavus sasliesies. Tajā būs vienreizēja maksa par karti, par diviem mēnešiem uz priekšu būs jāsamaksā. Vienvardsakot tālāk no šī kantora!!!

E

N nujaaa 06.07.2009

Es jau iekritu, un man ir tieši tā pat kā tev, :(

A Aleksandrs 06.07.2009

Man ari tas pat:(zvanijos, lamajos, pec vel gada, kad ligums beigsies atslegsos nost, zaglu mafija:(

Mamma 07.07.2009

Kraapnieki salkanie!

A Agnese 07.07.2009

Vai Jūs līgumu pirms parakstat vismaz izlasat???? Man ir tāpat, bet es to zināju un ar to rēķinājos. Viasats nodrošina normālu TV pat manā mežā Igaunijas pierobežā...nav sūdzību...paši esat vainīgi, ka nelasat ko parakstat!

P peters 17.07.2009

piekrītu Agnesei. Viasat daudziem attālākiem rajoniem ir vienīgā cerība uz TV. visi te sacerējušies skatīties tv gandrīz par velti un bez sodiem. sapņojiet tālāk.

L ljusi 01.12.2009

Vini ir krapnieki, neinformē klientus par cenu paaugstināšanu, par Nekval. pakalpojumiem Kantoris, ne par ko neatbild

A Atis 09.12.2009

Nevis Viasat ir krāpnieki, bet pircēji paši ir lohi. Tiešām laikam sagribējāt to visu par velti? Jā, ievilināšanai tiek izmestas visādas ēsmas, līgums liekas sarežģīts, bet ja lietotājs iepazīstas tikai ar reklāmu, līgumu neizlasa un pēc tam brīnās, tad viņš ir nenopietns cilvēks, naivs kā bērns vai muļķīgs kā lohs.

N Natalja 22.06.2010

Man tas pats, sākumā maksājām 8.75, bet pēc gada jau bija 15.50. Mes atteicamies un tagad pieslegsim vai nu Lattelecom vai nu kabeļtelevīziju, kur jāmaksā par pieslēgšanu, tur ir 90 kanāli. mūsu draugi to pieslēdza un ir ļoti apmierināti.