www.sudzibas.lv Viasat neizpratnē

Viasat - neizpratnē

Mēs gadu atpakaļ iegādājāmies VIASAT, jo gribējām bērniem multfilmas un paši sev raidījumus par dzīvniekiem un arī vēstures un zinātnisko kanālus. Sākumā VIASATteica ka būšot jāmaksā ap 19,00EURO taču tagad mums pagājušo nedēļu atsūtīja sms par 24,68EUR samaksu. Šonedēļ mums atsūtīja sms par 54,00 EUR samaksu. Mēs uzvanījām un tur operatore gudri mēģināja mums skaidrot par kautkādiem līgumiem bla, bla, bla. Tad vēl kautkādas subsīdijas samaksa, kuru mēs kā laucinieki saprotam kā samaksa par izmantojamo zemi. Lai VIASAT iet d..... .Mēs viņiem samaksāsim 25,00EUR un ja viņiem kautkas nebūs patīkami, tad aizsūtīsim viņiem šķīvi un dekoderiar kabeli atpakaļ, lai tad meklē citus, kurus var tīt ap pirkstu. Mēs netaisamies atraut no bērna maizes kumosu un maksāt astronomiskas summas VIASATAM. Viņi tā jau tur kantorī sēž ar nobarotiem vēderiem un taukainiem vaigiem. Ar cieņu Lauķis.

L Lauķis 07.02.2014

viasat nekad nav izcēlies ar savu prātu sūtot klientiem fantastiskus rēķinus

Ausainītis 07.02.2014

Nesaprotu, cik stulbam ir jābūt, lai slēgtu līgumu ar šo nagu maucēju kantori!

B bonis89 22.02.2014

Es biju VIASAT klients vairāk kā 5 gadus un... LAI IET DIRST tā draņķu kompānija. Kanālus to pieslēdz, to atslēdz kad vien ienāk prātā. Daudziem kanāliem nav RUS tulkojuma, bet tajā pašā laikā Lattelecom ir.. Tagad esmu Lattelecom klients un par Interaktīvo TV esmu apmierināts. Vienīgi internets viņiem nožēlojams un nekvalitatīvs palicis tagad, kādreiz bija labs.

N Normālā 23.02.2014

Pats galvenais ir salīdzināt izmaksas kas ir līgumā minētas un kādas ir izmaksas rēķinā, kā arī laika periodu, par kuru tiek viss aprēķināts. Kur ir problēma? - ganjau piestādītais rēķins bija atbilstošs un nekādas papildus maksas nav piestādītas. Man pašai ir Viasat - rēķini atbilstoši periodiem un kanālu piedāvājums apmierina! Lieliski!