www.sudzibas.lv Viasat krāpnieki

Viasat - krāpnieki

Krāpj visus un kā vien var. Soda nauda pat man bija jāmaksā ne par ko, viņu pašu neizdarības pēc Ja jau es pasūtu automātisko rēķinu un esmu ko nekorekti ierakstījusi, kāpēc gan mani par to neinformē vēstules veidā??? Bet liek par dažām nokavētām dienām samaksāt sodu 3 latus? Es pat nezināju, ka nav novilkts automātiski. Zvanījos uz Viasat, bet neviens neko neizdarīja, lai šo sodu nepamatoto noņemtu... Kā beigsies līgums, domāju, ka atteikšos no pakalpojumiem. Krāpnieki!

B biksis 20.11.2009

Nebūs tik viegli no viņiem atteikties. Mans patēvs arī kolīdz beidzās līgums paziņoja ka lauž līgumu un karti aizsūtīja ierakstītā vēstulē pa pastu atpakaļ, bet ko šie? Pēc mēneša atsūta rēķinu pa pilnu programmu ar soda naudu... Bet pats interesantākais ir tas - bija noslēgts automātiskais norēķins, bet nebija limits uzlikts un šie piestāda rēķinu par 100 latiem kurus arī banka pārskaita. Un jautrākais bija tas šajā stāstā ka nāca kļudaini rēkini, bet šie tik kladzina ka viss ir kārtībā un pēc pusgada norauj no konta 100 Ls. Normāli ne? Bet tad mutere iesaistījās ar raidījumu MANAS TIESĪBAS un tad šie par pārmaksāto naudu iedeva 3 mēnešus bezmaksas abonēšanu. Tas bija pēdējais piliens un nu VIASAT klienti viņi vairs nav...

L Lucifers 20.11.2009

Ko Tu tur nekorekti ierakstīji? Ka tik nav Tevis pašas vaina, tikai tagad dusmas izgāz uz viasat ;)

K krokomārs 22.11.2009

Lasi līgumu, mīļais cilvēk. Tu taču paraksties par to visu.

K kkk 01.01.2010

Man arī patīk. Pati kļūdās papīros un liekas, ka viņu vajag par to rakstiski brīdināt, jo ir princese 80 tūkst. klientu vidū.