Viasat - Kanāli

Labdien, Esmu ļoti vīlusies Viasat televizija, jo kanālu maz, kaut arī maksajam par zelta paketi, kanāli pazūd..jau ilgāku laiku nav krievijas kanālu REN TV, BALTIJAS KANALS, BaltijasMUZIKAS kanāls...un t.t.ļoti neapmierina pakalpojuma kvalitāte, bieži pazūd signāls..gribejam sazvanīt, nesanāk, bet kad vajag samaksat rēķinu tad uzreiz zvana un draud par lielu ligumsodu, procentiem.

D dora 13.10.2010

Tak palasi, ko internetā raksta par VIASAT! Tur jābūt stulbam, lai pēc tam vēl izvēlētos viasat pakalpojumus. Tas ir norakstīts kantoris, un nekas vairs viņus neglābs.

N NekadvairsVIASATU 14.10.2010

Mana pieredze ar VIASATk: rēķinu neatsūtīja, bet pēc mēneša atsūtīja jau ar soda procentiem. Sazvanīt viņus var, tikai pusstundu klausies automātisko atbildētāju un pēc tam savieno ar pilnīgi neko nezinošu darbinieku, kas pie katra jautājuma dodas meklēt atbildi un tev tikmēr jāklasās mūzika. Forši velk laiku, jo par sarunu taču maksā klients.

Z Ziemeļbriedis 17.10.2010

Jūs te kunkstat par krievu kanāliem kamēr, par piemēru, Angijā cilvēki pērk licenzi lai viņus par TV skatīšanos tiesā neiesūdzētu, kur nu vēl pats pakalpojums kā tāds.
Nopērc papildus galviņu, pagriez uz Hotbird un skaties savus kanālus kamēr slikti paliek ..

W wilnis44 24.10.2010

Pirmais baltijas muzikālais ir bezmaksas kanāls. Uzliec otru LNB uz Hotbird un skaties Pervij, RTR un vēl kādus 300 TV kanālus par velti ...

W wilnis44 25.10.2010

Ak, jā RTR -Planeta Balic ar šodienu ir par velti no Astra 4A ( Sirius ) - 11843 H 27500 34