www.sudzibas.lv Viasat Jāsamaksā Ls 73, vai aŗī jaturpina izmantot viņu pakalpojumus

Viasat - Jāsamaksā Ls 73, vai aŗī jaturpina izmantot viņu pakalpojumus

Nekādā gadījumā neiesaistieties ar Viasat. Es izmantoju viņu pakalpojumus un nolēmu atteikties, pēc kā man pazvanīja, ka ir jāsamaksā rēķins, bet tā jau nebija pirmā reize, kad pajautāju cik ilgi tā turpināsies, man pateica, ka tas ir pēdējais maksājums un vairāk jāmaksā nebūs.Pēc mēneša vai pusotra man atkal zvanīja un teica, ka jāsamaksā Ls 73, vai aŗī ja es turpināšu izmantot viņu pakalpojumus šī summa dzēsīsies. Atbildēju, ka nevēlos ar viņiem sadarboties. Palūdzu vai viņi man nevarētu atsūtīt izziņu par to, ka samaksājot šo summu es viņiem vairs nebūšu parādā. Neko neesmu saņemusi, bet Ls 73 ir jāmaksā.

No visas sirds un no savas pieredzes iesaku neizmantot VIASAT pakalpojumus!!!

A Agris 12.03.2009

Es pilnīgi piekrītu jo Viasat ir ka nagla pakaļā,

A atrisini 12.03.2009

SAT TV komplekts par vienreizeeju cenu.
Iegaadaajies vienreiz un nemaksaa nekaadas aboneeshanas un kartes nomas maksas.
www.atrisini.lv

M Mickle 19.04.2009

Полностью согласен !!!
Эта контора мошенников и кидал. Неужели нет никакой управы на эту шарашкину контору. И куда только смотрят наши правоохранительные органы. Десятки жалоб, а им все как с гуся вода...

E eva 20.05.2009

nhnmm...kārtējais līgumu neizlasīšanas upuris... Viasat patiesībā nav ne vainas, vaina ir pašos cilvēkos, kam slinkums lasīt līgumus!

Z zane 01.06.2009

pilnīgi piekrīti, no šīs kompānijas labāk turēties pa gabalu!!! pataisīs par muļķi un aptīrīs!!!

I Inese 10.07.2009

Es arī gribu no viņiem atteikties, jo summa, kas jāmaksā vairs ne tuvu nav tāda, par kuru slēdzu līgumu. Bet izlasot līgumu redzu, ka būšu mūžīgā verdzībā - nesamaksājot milzu summas, nemaz nevar no viņiem tikt vaļā! Kādam ir izdevies? Grasos šo līgumu sūtīt izvērtēšanai patērētāju tiēsību aizsardzības birojam.Diemžēl esmu parakstījusi!

V Vents 25.11.2009

Cilvēki gan ir jocīgi - neizlasa pat līgumu, ko paši paraksta. Šādi paši līgumi ar soda naudām ir arī par mazcenas mobilajiem, kā arī citiem pakalpojumiem.
Bet Viasat pakalpojumam nav ne vainas. Tikai vēlreiz iesaku vispirms iepazīties ar līguma nosacījumiem, pirms tos parakstat.

T Tripods205 07.12.2009

pats esmu liguma upuris bet viasat ar nav sveetie, pec Creditreform rekina apmaksas man vel joprojam naca mistiski un nesakarigi rekini par pakalpojumu sniegsanu, kautgan tiku atslegts 2005.g pat tiktalu ka zvana un pieprasa ieskaitit konta naudu un tipa liksot mani miera, uz jautajumiem kapec un kada sakara atbildes nav tikai tas ka jasamaksa, jaatsuta pieradijumi ka tiesam esmu Creditreform maksajis, protams pirma vestule nav sanemta jo aizsutita ka neirakstita, pec otras gadu klusums, un te bac sogad novembri vestule no Creditreform, vis ar sito firmeli bij 100% skaidrs kad LNT dienas balsii telefons del viniem bij nokarsis.