www.sudzibas.lv Viasat izspiedēji

Viasat - izspiedēji

Viasat atsūta vēstuli padsmitajā martā uz kuras apmaksas termiņš ir 25.02.2010., protams 18.50 nevis 15.50, jo iepriekšējo rēķinu nokavēju, par 6 dienām.Šodien atslēdz signālu, jo esot 3 latus parādā.Tas ir murgs ar viņiem.Es tik ļoti vēlos, lai VIASAT izputētu un domāju, ka tā arī būs, ar šādu attieksmi pret klientiem.Žēl vēl daudziem vajadzēs iet uz bezdarbniekiem jeb drīzāk doties uz ārzemēm.Izdomā kaut kādus 3 latus, piparu bodītē.Varbūt kāds zin cik viņiem klientu ir Latvijā?MĒSLU BEDRE!!!NEVIENAM NEIESAKU SLĒGT AR VIŅIEM LĪGUMU!!!TIKAI LIEKAS PROBLĒMAS!!!

R

I ivars 24.03.2010

daudz klientu!!ļoti...
kamēr maksā laicigi viss ok...lidz gribi atslēgt tad tik sākās!!!:)
pats saskāros!!
Igauņu kantoris ja kas!!!

X XXX 24.03.2010

piekriitu...
man lidzigas problemas ar tiem 3 latiem
galiigs murgs

V Ventuks 09.05.2010

Un kāpēc nemaksā laikus? Un ļoti vēlams ir izlasīt līgumu, uz kura ir uzlikts Tavs paraksts. Ja ne parakstīšanas brīdi, tad vismaz problēmu brīdī. Tur viss ir aprakstīts, par ko ir 3 lati, par ko atslēdz signālu, kā to pieslēdz atpakaļ, kā jamaksā par laiku, kad signāls bija atslēgts, u.t.t.

N No.Name.Jurists 11.10.2010

Kāda šobrīd procesā esoša lietvedība par atslēgšanos no VIASAT-a, netaisnīgiem līguma nosacījumiem, nosacījumu pārskatīšanu, parāda piedziņu utml. Pirms pāris mēnešiem šiem tika pajautāts viedoklis, ko nez viņi teiks par tādu fīči (visas mūsu sarakstes atrādīšanu tautai). Viņi neatbildēja, tāpēc izpildu savu VIASATAM doto solījumu materiālus publiskot. Varbūt kādam noder, lietojiet. Links no gmail doķiem --> http://bit.ly/d32ohN