www.sudzibas.lv Viasat izspiedēji

Viasat - izspiedēji

Viasat ņem ko var paņemt!!!Rēķins jāsamaksā līdz katra mēneša 25.datumam.Pēdējo rēķinu, kurš bija jāsamaksā līdz 25.02., samaksāju 3.03.un 13.03.saņēmu paziņojumu, ka esmu 3 latus parādā.Līgumā par tādu soda naudu 3 latu apmērā, neko nevaru atrast!Varbūt kāds zina kā viņi to aprēķina?No cilvēcīgās puses skatoties tas ir ļoti riebīgi tā darīt, šajos apstākļos viņiem būtu jāpriecājas par katru klientu, man līgums beigsies, noteikti nepagarināsu.(rēķ.jāmaksā laikā)Tad kad raustās un uzkarās attēls tad neko no rēķina nenoņem un naudas vēl jāiztērē vīņus sazvanot(arī laiks)!NEIESAKU NEVIENAM AR ŠO PIPARU BODĪTI SLĒGT LĪGUMU.(Saņēmu par interneta pakalpojumiem rēķinu par februāri, šoks, tas mazāks kā parasti, jo īsais mēnesis, ar VIASAT TĀDI BRĪNUMI NENOTIEK!)NOVĒLU VIŅIEM IZPUTĒT, JO ĀTRĀK, JO LABĀK!!!(DINAMO spēles, skatoties, pieciest var arī LTV7 komentus)!!!:)

R

L lietpratējs 13.03.2010

Nu tas ir riktīgi riebīgs un uzbāzīgs kantoris. Viņi n-tās reizes gan man, gan sievai ir zvanījušies uzbāzdamies ar saviem piedāvājumiem. Sākumā ar viņiem runājos, laipni atteicos, tad jau sāku samērā strupi tos atšūt, pēdējās reizes jau samērā parupji teicu, lai liek mūs mierā, nekad neko no viņu pakalpojumiem neņemsim un nekādā gadījumā nekādus līgumus neslēgsim. Bet viņi zvana atkal!!! Nu ko man iesākt? Ar ko piedraudēt, lai viņi beidzot atšujas???

I ivars 13.03.2010

Šī piparu bodīte jaunkundzes ir ļoti slīpēta, saskāros jau gadu atpakaļ, drausmas!!!
pagāja pus gads kamēr tiku vaļā, tieši visi tie paši pigori kas jums!!!
es nesaprotu ko dara atbildīgās iestādes ja te tādas ir, speciāli pikets te var tik glābt ne kas cits jo viasat izskatās ar mūsu '' kungiem visu ''sakārotojis''...vienkārši dara ko grib tik nekaunīgi āzēt cilvēkus var tikai piedodiet--Latvijā!!!:((

S smukaisOskars 13.03.2010

Ja liguma nav teikts par soda naudu[3lati]tad vini nevar neko no tevis prasit, neko, tacu domaju, ka tur ir teikts par soda sankcijam.

Z Zane 15.03.2010

Varbūt līgumā ir noteikts, ka Viasat ir tieības iekasēt līgumsodu vai nokavējuma procentus kaut kādā apmērā par katru kavēto maksājuma dienu.

V Ventuks 10.05.2010

Raivi, vai tad tiešām līgumu nemaz nelasi??
Ja nevari atrast savu līgumu, tad aizej vismaz uz Viasat mājas lapu un izlasi to: http://www.viasat.lv/pieteikties/liguma-nosacijumi/liguma-visparejie-noteikumi/
Punktos 7.7 7.8 7.9 ir aprakstīts, kas un par ko ir jāmaksā. Tie 3 lati ir par vēstules sūtīšanu.

N No.Name.Jurists 10.10.2010

Kāda šobrīd procesā esoša lietvedība par atslēgšanos no VIASAT-a, netaisnīgiem līguma nosacījumiem, nosacījumu pārskatīšanu, parāda piedziņu utml. Pirms pāris mēnešiem šiem tika pajautāts viedoklis, ko nez viņi teiks par tādu fīči (visas mūsu sarakstes atrādīšanu tautai). Viņi neatbildēja, tāpēc izpildu savu VIASATAM doto solījumu materiālus publiskot. Varbūt kādam noder, lietojiet. Links no gmail doķiem --> http://bit.ly/d32ohN