www.sudzibas.lv VIADA Slikta apkalpošana

Viada - Slikta apkalpošana

Ar draugiem iegriezāmies uzpildes. Stacija Vecmīlgrāvi a/s Viada ļoti slikta attieksme paņemam kebabu palūdzam uzsildit areji silts knapi, iekša pilnīgi auksts pārdevēja - operatore bez noskaņojuma nelaipna: @ palūdzam pieklaigā sagriezt 3 daļas kebabu rupji atteica acīmredzot darbinieceij nebija noskaņojuma. Bija apkalpošana ļoti slikta. Izskatā nedaudz dušiga gaiši brūngani mani mati bija sataisīti copē!
Neieteiktu iegriezties!

27.04.2020

D Domaataajs 27.04.2020

Varbūt tomātus vēlējāties trīsstūrīšos un salātus sirsniņformā?
Paņem to kebabu pāgriez, ne tikai uz pusēm, bet 3 daļās un tad paskaties, cik pati būsi apmierināta un kā paņemsi rokās, lai viss nejūk. Būtu sagriezusi, šodien lasītu sūdzību par "Viadas ārā jūkošajiem kebabiem".
gribi 3 daļās, ir 3 varianti - 1 - nopērc kaut ko, ar ko sagriezt
2 - nopērc 3 kebabus
3 - pirmais nokožas trešdaļu, tad otrais un tad ēd pēdējais.

"palūdzam pieklaigā sagriezt 3 daļas kebabu" - labāk sev vēnas pieklaigājot sagrieziet, utubungas!

A Anastasija Kuznecova 27.04.2020

Tāda situācija, kada mums ir tagad valstī. Vispār jāsež majas. Un ēst ari majas. Labāka pateiktu paldies ka vispār strāda kaut kas nakti, un cilvēki kuri strāda šaja pandēmija laika.