www.sudzibas.lv Via Sms Slikts serviss

Via Sms - Slikts serviss

Дамы и господа, будьте уверены на 100 процентов в своём доходе. Если вы потеряете работу или у вас снизится доход, вы никогда не договоритесь с VIA SMS о послаблении в выплате кредита. У меня эластичный займ, потеряла работу, стою на бирже, не могу оплачивать минимальный платёж в полном объёме. Договорится не могу. Насчитывают неустойку, за какие-то письма берут плату. Спокойней и дешевле через julianus inkaso договорится. Составляют график на ту сумму, которую вы можете оплачивать. Стоит это 17 евро, каждый месяц 2-3 евро за их услуги. VIA SMS за месяц такую неустойку насчитывает. Не солидная политика компании.

28.10.2020

Ivo 28.10.2020

Es atvainojos, ka atbildi nesniedzu krievu valodā (vienkārši ilgi būtu rakstijis).
Savu dzīves redzējumu saistībā ar parādu piedziņas šaraškām un ātro kredītu kantoriem izteicis esmu jau ne reizi, bet atkārtošos, jo uzskatu, ka pie šāda skatijuma ir jāpieturās visiem. - Ja Tev kādā dzīves posmā ir sanācis paņemt ātro kredītu un nesanāk viņu atdod tā kā bija ieplānots - VISS IZDEVĪGĀK šo jautājumu ir risināt caur tiesu (nejaukt ar tiesas pavēli un paātrinātajiem tiesas procesiem), Ģimenes interesēm ir jābūt pirmajā vietā, augļotāju biznesa interesēm pēdējā .
Tā kā parādu piedziņās jomā orientējos kā zivs ūdeni - nedaudz pakomentēšu sūdzību. Saprotiet visiem šiem ātrajiem kredītiem vislabākais klients ir tas, kurš nedaudz kavē, kuram var paskaitīt kavējuma naudas, iešķiņķot kādu nevēlamu pakalpojumu, kas it kā ir atrunāts distances līgumā (distances līgumiem pēc fakta nav nekāda juridiska vērtība), + veicot minimālo maksājumu prakstiski netiek dzēsta pamatsumma, tādejādi maksāt var sanākt ļoti ilgi. Tāpēc, principā, ir tikai 2. risinājumi: 1. Pārkreditācija kādā kompānijā, kas piedāvā samazinātu un stabilu maksājumu grafiku pec liekām pārmaksām kā tas ir ātro kredītu gadijumā (es gan šo variantu iesaku tikai tādā gadijumā, ja nevēlaties nokļūt melnajā sarakstā uz 10.gadiem, jo plānā ir, piemēram, hipotekārais kredīts), neiesaku NEKĀDĀ GADIJUMĀ sadarboties ar parādu piedziņas kompānijām - viņu mērķis ir it kā godīgā ceļā no jums dabūt ārā summu, kas jums nekad nebūtu jāmaksā tiesas gadijumā.
2. Tiesa - šis ātro kredītu gadijumā ir vislabākais veids kā risināt problēmu. Jo pirmkārt viņa visticamāk nebūs (noteikti būs tiesas pavēle, bet viņu atcelt ir kā 2.pirkstus ob asfalt), otrkārt distances līguma gadijumā, ārkārtīgi retos gadijumos, ja tiesa tomēr notiek, noliedzot afertu pēc fakta, tiesnesis jums piespriedīs atdot tikai saņemto pamtsummu, bez kādiem % u.t.t., treškārt caur tiesas izpildītāju maksāt ir daudz daudz izdevīgāk , un ceturtkārt tā kā principiāli cenšos maksimāli atmaskot šos negodīgos darboņus jums bez maksas varu palīdzēt ar iesniegumiem pāradresācijām u.t.t. - jo kā jau teicu šajā jomā esmu kā zivs ūdenī.

S Sanita54 28.10.2020

Diemžēl pārkreditācijai bez galvotāja negrib piekrist, ja ir 9000 eiro kopējais aizdevums pie 4 aizdevējiem...

S Sanita54 28.10.2020

Kāds ir Jūsu e-pasts, lai varētu zināt, kas palīdz ar pārkreditāciju,bez galvotāja?

S Sergel 28.10.2020

Būtu labāk savus parādus atdevis.
Tādus kā tu sist vajag, atceries parāds nekur nepazudīs, atdosi jebkurā gadijumā.
Mācis te kā nemaksāt, ja paņēmi jaatdod.

0 000 28.10.2020

Хотелось бы Ivo услышать конкретное предложение в моём случае. Перекредитацию мне никто не сделает, я безработная. В суд подавать, опять издержки и время. Я всё таки думаю остановится на julianus inkaso. Только ювот незнаю, как заставить via SMS передать моё дело. Может подскажите?

Steroidman 29.10.2020

Sergel Šakālēn,ko Tu vari sist,tikai kulakā ko Tu pamuļķi Esi sadomājies.Es tādus sitējus Esmu redzējis,satiekot sāk lūpiņas drebēt.Bet IVO ir īsts vecis,kam nav vienaldzīgi savi tautieši.

Ivo 29.10.2020

oho :)), parādu piedzinējs - šmurgulis parādijies :)
Piereģistrējies, lai šo uzrakstītu - smiekls nāk.
Šiem kadriem pat bail savu īsto vārdu, uzvārdu nosaukt, lai draugi neuzzinātu par viņu nodarbi, mānot nezinošus Latvijas iedzīvotājus.

Steroidman paldies par labajiem vārdiem ! - vajadzēs ar Tevi kādu dienu alu iedzert :)

P parasts_vecis 28.10.2020

Es mēģinātu pieteikties akreditācijai iekš godigsaizdevejs.lv, labi strādā

Ivo 28.10.2020

haha, protams, godigsaizdevejs.lv darbonis kā reiz reklamēs šo kantori, kas pēc fakta tādi paši augļotāji vien ir :)))))
Ieejiet šī parasts_vecis profīlā, visi komentāri tikai un vienīgi šī kantora slavinoši :))))))))))))))

P parasts_vecis 29.10.2020

Ja tu paskatījies, tad man pašam bija pieredze līdzīgā gadījumā ar Credit24. Tad nu pastāsti man ar ko tavs komentārs atšķiras no manēja. Ar to, ka dalos pieredzē par noteikto kantori? Un kas tālāk?

Un ja tu paskatījies godigsaizdevejs.lv - tie čaļi tiešām strādā, lai palīdzētu cilvēkiem.

A Artūrs Dante 29.10.2020

Mans komentārs no Tavējā atsķirās ar to, ka Tu piedāvā galvu iebāzt no vienas lielas sūdu čupas otrā nedaudz mazākā, es savukārt piedāvāju skatīties taisni, lūk kur atsķirība.

LawLatv 28.10.2020

Не обращай внимание на эти письма. ОНи не подадут в суд , так как это им не выгодно. ОНи будут насчитывать проценты до того момента как сумма не превысит твой долг в 2 раза.
Например если брали 100 евро. то они могут насчитать проценты и общий долг будет 200 евро + комисия евро примерно 20. Затем как долг достиг этого максимума они будут тебе звонить и присылать письма, с содержимымы - если вы не оплатите данную сумму, мы подададим в суд и ваш долг возрастет. Все это херня.
Спустя пол года может год они увидят что ты не оплачиваеш и не клюеш на их развод с судом , они пришлют письмо с возможностью погашения только той суммы что ты брал в моем примере это 100 евро + может какая комисия . Как только данное письмо прийдет, Договорись с ними об опалыт до определенного числа и ты чист. НО советую сохронять переписку с ними чтобы потом небыло от них ложных обвинений что ты им что то не заплатил.
Но по идее на эти быстрые кредиты можно наплевать. Я уже 5 лет им должен и не хера они не делают. И всуд не подают. Лишь иногда пришлют письмо с уведомлением о моем долге.

LawLatv 28.10.2020

Автор какой кредит ты именно брал? И какая сумма. Есть опыт общения как к этими быстрыми кредитами так и с коллекторами. Можешь мне в личку скинуть свой фейсбук. Там будет легче общаться.
Некаких денег не беру и не буду советовать некаких коллекторов.
ПОмогу советом от того кто сам прошел все это болото с коллекторами

Ivo 29.10.2020

LawLatv, viņi praktiski vienmēr taisa tiesas pavēli vai paātrināto tiesvedību, bez pušu ierašanās izskatot lietu rakstiski, - tas notiek distances līguma gadijumā. Tiesas process, kurā tiek izsauktas puses tik tiešām notiek ļoti ļoti reti., jo ar distances līgumu pret zinošu cilvēku uzvarēt ir praktiski neiespējami.

Tajā pat laikā esmu sapratis, ka sākuma etapā, kad kredīta lieta tiek nodota trešajām personām, jeb parādu piedzinējiem ar licenzi pareizāk tomēr ir pareizāk atbildēt uz viņu pirmo tualetes papīra vērto vēstuli, nevis ignorēt. Atbildēt noteikti ierakstītas vēstules veidā sakot ka atbilstoši PĀAL 7.3. punktam parādu neatzīstu, un atkarībā no tā vai parādu piedzinējs strādā uz līguma vai cesijas pamata pieprasīt pierādījumus sākotnējā līguma oriģināla vai notariāli apstiprinātas kopijas veidā (palasiet CL no 1692 -1911 pantiem, īpašu uzmanību pievēršot 1804, 1806 un 1808 pantiem). Ar šādu vēstuli jūs bloķēsiet visas parādu piedzinēju cerības vēsrties pret jums tiesā, jo sakarīgi atbildēt viņi nespēs, pierādijumu viņiem vienkārši nav. Pēc šādas vēstules atkal atbilstoši PĀAL 7.3. punktam līdz atbildes sniegšanai, kura sniedz apmierinājumu viņi nevar jūs pat ievietot melnajā sarakstā un atbilstoši PĀAL 6.1. punktam piemērot parāda piedziņas izdevumus, kas ir viņu saldais krējums. Ja pavisam godīgi uzskatu, ka tos, kas veidoja MK noteikumus Nr. 61 Noteikumi par parāda atgūšanas izdevumu pieļaujamo apmēru un izdevumiem, kuri nav atlīdzināmi, reāli cietumā vajag bāst. Vistīrākais parādu piedzinēju lobijs, uz kāda pamata cilvēkam jāmaksā trešajai personai vispār kaut kas bez līguma saistībām. Šo likumu būtu jaatceļ vai jāmaina, bet kamēr pie varas būs kaut vai tā pati Viņķele, kas ir gatava LGBT karogu blakus Latvijas karogam likt, būsim tur kur esam - **** !

LawLatv 29.10.2020

я должен свыше 1к евро. И за 3 года не было не одного суда. Если сумма долга не превышает энного количества , они не подают в суд

Ivo 29.10.2020

Savā ziņā Tev ir paveicies, jo cik mana pieredze rāda, es kopsummā palīdzu/esmu palidzējis jau tuvu 200 cilvēkiem, tiesas pavēle ir praktiski vienmēr pat uz salīdzinoši nelielām summām, ieej www.tiesas.lv varbūt pats neesi ko pamanijis :)

LawLatv 29.10.2020

какие суммы основного долга были?

A Artūrs Dante 29.10.2020

Если вопрос был мне - то самые разные - самая маленькая сумма на которую был судебный приказ была 50 +17 за мол издержки еур. Но судебный приказ отменить ето 2 секунды. С иском логично некто с такими суммами не идёт.
Сорре за ошибки - русский не мой родной.

A Andris1987 12.04.2021
Milzīgi procenti

Tas ir normāli ka via sms procentos katru mēnesi man aiziet 200€ ? Kāds var kko ieteikt, pateikt ko un kā darīt labāk?

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021