www.sudzibas.lv Via Sms Nenāk nekādi pretim

Via Sms - Nenāk nekādi pretim

Man biroja paņemts elastīgais aizdevums 3000 eiro
kad bija palikuši 2000 eiro, man sākās nomaksas problēmas, jo nevarēju atļauties vairs maksāt tik lielu ikmēneša maksu - aptuveni 150 eiro mēnesī, jo būtiski bija samazinājušies ienākumi
es vairākas reizes rakstīju ar lūgumu samazināt ikmēneša maksu, uz ko, protams uzņēmums atbildēja noraidoši
rezultātā man leita tika nodota julianus inkaso
es gan protams, centos vienoties ar uzņēmumu par to, ka es varu katru mēnesi maksāt aptuveni 70 eiro, bet nebija nekāda pretimnākšana
man gan ir vienošanās panākta ar julianus inkaso, bet tas tomēr nav patīkami, ka ja rodas problēmas, netiek piedāvāts itin nekāds risinājums no uzņēmuma puses

31.08.2020

D

Oskars Oskarsons 31.08.2020

Pārtrauc maksājumus un pasūti viņus na*uj, ja viņi nenāk pretī. Par 2000 eiro viņi, visticamāk, iesūdzēs tiesā, bet caur tiesu tev, kā minimums, sanāks maksāt ar visiem izdevumiem kopā ne vairāk kā maksājot viņiem pa tiešo, pilnīgi iespējams, ka caur tiesu ir pat lētāk. Un par kredītvēsturi nav ko uztraukties, ja jau nokavēji tagad maksājumus, tad jau esi melnajā sarakstā neatgriezeniski uz vairākiem gadiem jebkurā gadījumā.

O OOOOOOOoo 31.08.2020

Bet tak visur rakstīts : izvērtē atbildīgi. Tātad neizverteji atbildīgi. Sorry bet tava kļūda. Labāk tos kredītus nekad nekad nekad mūžā neņemt

M man 01.09.2020

Tu tagad nosodi ka cilvēks tipa bezatbildīgi pieprasīja kredītu, bet tev pašam ir galva, varbūt tajā laikā cilvēkam bija labi ienākumi, un cilvēkam vajadzēja papildus naudas, Tu nezini kā dzīvē viss var noiet greizi, utt. Šodien labi, rīt būs citādāk. Jūs te visi gudrie kas nosoda tos kas ņem kredītus, utt!

Nebāžat savus degunus kur nevajag! Goda vārds besī visi šie gudrie!

M man 01.09.2020

Pilnīgi piekrītu rakstu autoram, SIA VIA SMS klientu apkalpošana ir briesmīga, atbild vienmēr ar agresīvu, nezinu par to kādi viņi ir ja ir parādā kāds, bet uz jautājumiem nelabprāt atbild, ja atbild, tad ar naidu, to ar saprast pēc rakstītā. Kādi īpašnieki, tādi arī būs iestādes darbinieki.
P.S. bet tiešām no šīs kompānijas labāk turēties tālāk!

P parasts_vecis 03.09.2020

Kredītlīnijai veicot maksājumu jūs nosedzat tikai mazāko aizdevuma daļu, godigsaizdevejs.lv - tur diezgan primitīvā valodā aprakstīts kas tāda ir. Ieteiktu tad labāk restrukturizēt aizdevumu