N Normunds 11.01.2010

Mēs arī pietecāmies!Un iekasēja tos 0, 69 santīmus un klusums!

O Olegs 12.01.2010

Jā, interesanti kāpēc vajag pārskaitīt tieši 0, 69 santīmus, lai identificētu savu konta numuru. Citām iestādēm pilnībā pietiek ar 0, 01 santimu. Skaitlis 69 ir arī sexa poza- varbūt viņi mūs čakarē.

F Franz 14.01.2010

Es esmu pilnīgbā apmierināts ar šito kompāniju. Naudu ir saņēmis. Paldies

baigie ccakareetaaji izskataas

O oskars 15.01.2010

Olegs, bravo par 69-seksa pozu!!!vini mus cakare!

D Dace 05.02.2010

NETICIET ŠĪM 3 FIRMĀM!!!-Dabas Sistēmas un VIA SMS un mmscredit ir viena un tā pati firma, jo sms jāsūta uz vienu nr., man draugs uz šo firmu jau otro reizi uzrāvās,
Kādu mēnesi atpakaļ bija sludinājums, ka vajadzīgi strādnieki celtniecībā, -draugs aizgāja uz ofisu Vecrīgā, kur uzreiz lika parakstīt darba līgumu, bez darba devēja pārrunām, dāmīte kautkāda pie plika galda, un čupiņu papīru-tik apskatijās CV un teica, ka ļoti labs, un ka tiek pieņemts darbā.
lai aizskaitot uz līgumā norādīto kontu 100 Ls par darba apģērbu.
Un tad varēšot sākt strādāt.Objekti esot Purvciemā, Pļavniekos, un Vācijā:)
Protams tos 100 Ls neieskitija, jo izlasot līgumu-tas bija smieklīgi uzrakstīts.varēja redzēt, ka neprofesionāli.darba alga- 5 Ls/h.Kur mums celtniecībā tagad tā maksā?Smieklīgi!
Un tagad salikuši pilnu internetu ar sludinājumiem, ka izsniedz -kredītus!
Muļķības!Arī uz šo uzrāvāmies, jo uz VIA sms aizsūtija pieteikumu, priekšapmaksu, bet kredītu viņi neizsniedz.tad piefiksējām, ka tas pats numurs ir arī firmai-mmscredit.(tur klāt vēl rakstīts-Dabas Sistēmas, un tad uzreiz kļuva skaidrs, ka šie ir reāli krāpnieki!)-brīnums kā viņi vēl šādi var darboties!!!Un neviens viņiem neko nevar izdarīt!!!

E es 12.02.2010

Aizdevumu saņēmu, nekāda čakarēšana nenotika.Paldies!

L Liene 15.02.2010

Es arī saņēmu VIA SMS aizdevumu, bija tikai jāgaida ilgāk, nekā solīts mājas lapā. Bet saņēmu dienas laikā. Paldies:)

J Janis 20.05.2010

Sanemu Via sms kreditu, bez nekadam problemam, laicigi atdevu.tagad varu panemt lielaku summu, ko ari nesen izdariju.Man liekas loyi izdevigs variants ja steidzami vajag naudu un ir stabili ienemumi.Par tiem parejiem gan neko nezinu.

K Kris 28.06.2010

es sanjeemu no viasms 2reizes aiznjemumu, paldies viniem par sapratni un izpalidzibu ista briidii :)

I Inga 26.07.2010

Citēju VIA SMS: "Lai saņemtu aizņēmumu, jums jāatbilst tikai dažām prasībām – jums jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem."
Man nav nekādu kavētu kredītmaksājumu, kā arī līgumsaistību pārkāpumu. Nosūtīju reģistrācijai uz viņu kontu 0, 69Ls un saņēmu atteikumu! :D Un kā atteikuma iemeslu viņi uzrāda: "Atbilstoši Līguma noteikumiem punkts 2.2, VIA SMS patur tiesības bez papildus paskaidrojumiem atteikt Aizdevuma piešķiršanu Aizņēmējam." Viņi laikam izlozes kartībā piešķir aizdevumu! Parēķiniet 100 cilvēki = 69Ls viņējie, vienkārši feini! :)
Neuzkāpiet tādam pašam grābeklītim! :) Bet, ja vēlaties izmēģināt veiksmi, varbūt arī kādam/ai paveiksies! :)

E Eva Green 03.08.2010

Piedāvājam Kredīti privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties
struktūrām 3% procentu likmi gadā, minimālais
summa, kuru jūs varat aizņemties, ir $ 2, 000.00 ASV dolāri, kas
Ne vairāk kā $ 10.Million.Please Kontakti

E-pasts: [slēpt]@apnamultan.com

1. Pieteikuma iesniedzēja vārds :...
2. Vecums :...
3. Atrašanās vieta :...
4. Apjomu, kas vajadzīgs ...
5. Ilgums :...

Eva Green Loan Investīciju
+2347-0605-98450

M MrJeffMark 19.08.2010

Hello,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs piedāvājam aizdevumu visa veida tiem, kam ir nepieciešama aizdevumu.
Mēs arī to, ļaut sabiedrībai zināt, ka mums ir nepieciešams genue klientam, kurš nav aizbēgt ar mūsu naudu.
Tātad, ja jums ir reāls klients atgrieztos pie mums caur [slēpt]@gmail.com.
Mēs arī vēlamies, lai jūs zināt, ka mēs dodam aizdevumu ar zemu procentu likmi.
Paldies.
Mr Jeff Mark.

Aizdevums piedāvāt ... piemērot tagad

P PeterLeo 03.09.2010

Labdien.

Vai jūs vēlaties aizdevums no viena no uzticamu un uzticama kompānija pasaulē? ja jā, tad kontakts pie Green Finance Company. jo mēs piedāvājam kredītu visām meklētāju kategorijām tas būtu uzņēmumi vai personas izmantošanu.

Mēs dodam no aizdevuma ir 2% procentu likmi, mūsu minimālais piedāvājums ir $ 60000, mēs varam arī izmaksāt jūsu aizdevumu jūs jebkurā valūtā pēc jūsu izvēles. Mēs varam piedāvāt steidzami aizdevumu jebkurā brīdī, lai jūsu vajadzībām. Jūs varat sazināties ar mums: [slēpt]@aol.com

Informāciju, kas vajadzīga
Saistība ar ģimeni:
* Uzturēšanās Adrese pēdējos divos gados:
* Photo ID ar pierādījumiem. (Ļoti obligāts):
Emailus: [slēpt]@aol.com

Tiklīdz šāda informācija ir saņemta turpinās ar aizdevumu process.

Uz veidlapu
Peter Leo

A ADAMSFINANŠUPAKALPOJU 08.09.2010

*** Pasteidzieties ***...!!! Vai Jūs esat pārsteigts? tas ir reāls, un jūs nevar atļauties palaist garām šo lielisko iespēju, bagāts ADAMS FINANŠU PAKALPOJUMI LIMITED piedāvā visu veidu aizdevumi ar ļoti zemu procentu likmi, bagāts ADAMS Finansu PAKALPOJUMI piedāvā visa veida aizdevumu, piemēram, personas aizdevums, biznesa aizdevums, auto aizdevums, mājas aizdevums, starptautiskā aizdevuma, hipotekāro kredītu, studējošā kredīta, apdrošināšanas aizdevums, jebkura cita veida aizdevumu, jums ir nepieciešams, vai rakstiet mums pēc iespējas ātrāk ar šādu informāciju, norādot summu, jums ir nepieciešama kā aizdevums

Pilns nosaukums:
Apjomu, kas vajadzīgs:
Personas tālruņa numurs:
Aizdevuma ilgums:
Vai jums kādreiz lūdza aizdevumu līdz: ..
Dzimums:
E-pasts: [slēpt]@dr.com

Paldies, un Dievs aplaimot, jo mēs gaidīt savu e-pasta drīz ... Sazinieties ar mums .. [slēpt]@dr.com

M MrsMisanHeller. 08.10.2010

Dear Sir: Mrs

On-line kredīta pieteikuma konsolidāciju ar Finanšu Misan
Harijs Finanses varam nodrošināt jūs ar jebkādiem mērķiem aizdevumu, pamatojoties uz iepakojuma, var palīdzēt nodrošināt brīvu,
neatkarīgi no to finanšu stāvokļa, mūsu kompānija piedzīvoja virkni inovāciju sniegšanas pirmās klases finanšu
pakalpojumus mūsu klientiem: - Vai jums meklēt uzņēmējdarbības paplašināšanai vai izveidot uzņēmumu kredītu?
Vai jūs meklējat personas aizdevumiem?
Jūs varat aizņemties kaut līdz 49, 999, 999.99 $ USD
Saņemt pieņemamām procentu likme ir 3%
Izvēlieties no 1 līdz 20 gadiem maksā.
Saņemiet nodrošināto, gan nenodrošināto uzņēmējdarbības un personas aizdevumiem.
Ātrās aizdevumus var piešķirt neatliekamā medicīniskā palīdzība.
Refinansēt jūsu mājās?
Ja jūs vēlaties, lai nostiprinātu savu aizdevumu pirms?
Tikmēr bankas teica, ka jums nav kvalificēti?
Jums ir briesmīga kredītu?
Vai jūs kādreiz esat pieredzējis bankrotu?

Ja Jūs esat ieinteresēti saņemt aizdevumu, vai nepieciešama finansiāla palīdzība,
sazinieties ar mums MISAN FINANCE.email: [slēpt]@gmail.com
Ja jums ir nepieciešams kredīts, tad jūs varat nodrošināt
Sīkāka informācija zem mani.

Aizdevuma summa ir:
Lai aizdevums:

Ar cieņu,
Mrs Misan Heller.

R RoyalLoanFirm 25.10.2010

Royal Kredīti Firm.
Mēs dodam no aizdevuma privātpersonām un uzņēmumiem Group Latvija un citas daļa no Pasaules aizdevuma ļoti lētākas.

Lūdzu nokļūt atpakaļ uz mani caur šo e-pastu, ja [slēpt]@gmail.com.

Paldies.
Roberts Cole CEO Royal Kredīti Firm

Ievērībai:

Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Excel finanšu institūts patlaban, kas veic iespējas privātpersonām un uzņēmumiem, kas ir nopietni nepieciešama finanšu atbalsta pieteikties aizdevumam šodien ar pieejamu kredītu procentu likme bija 3, 5%. Palīdzības sniegšanai dažādām personām, kā arī organizācijas, kas ir ieceres atjaunojot, parādu konsolidācijai, refinansēšanas, kā arī biznesa tērpiem izveidi. mēs starptautisko / vietējo Kredīti firma, kas piedāvā kredītu tik dažādas individuālās un uzņēmumu Eiropā, Āzijā, Āfrikā un citviet pasaulē ... Sazinieties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@xnmsn.cn

* Personal Loan

* Business Loan

* Business Loan

* Parādu Consolidation Loan

* Renovācijas kredīts uc

Jums ir paredzēts, lai informētu mūs par precīzu aizdevuma summa, ko pieprasa, lai ļautu mums nodrošināt Jūs ar aizņēmumu nosacījumu un atkārtoti apyment grafiks mūsu uzņēmuma kreditēšanas systerm. Lūdzu, aizpildiet īso pieteikuma veidlapu zemāk, lai jūs var pretendēt uz aizdevumu no mūsu kompānijas.

Nepieciešams Kredītņēmēju Sīkāka informācija:

Nodarbošanās ...

Ģimenes stāvoklis ...

Telefona / Mobile Nr ..

Ikmēneša ienākumi ...

Kāpēc jums ir nepieciešams kredīts ...

Summu, ko vēlaties aizņemties ...

11) Kredīta termiņš vai ilguma ...

Aizdevumu gatavs visiem pieteikuma iesniedzējiem 48hrs pēc to sammitā to piemērošanu.

Paldies,

Reklāma pārvaldnieks.
Excel Finansu institūts
E-pasts: [slēpt]@xnmsn.cn

D davison 09.12.2010

Sveiki,

Vai jūs, kas meklē legit kredītu? Apnicis Meklēju aizdevumiem un hipotēkām?
palīdzību. Ja ir interese darīt, atgriezties pie mums pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com

Ziemassvētki Kredīta piedāvājums.

I Ilze 09.12.2010

Mjā! Kur aitas, tur cirpēji! Nu, nu! Lai veicās ar šiem "labdariem"!