www.sudzibas.lv Vetklinika Neveiktaa proceduura un sekas

Vetklinika - Neveiktaa proceduura un sekas

Es tagad dziivoju Anglijaa un beidzot noleemu paarvest savu kaki no Jelgavas uz sejieni.Proceduuras paarvesanai biju jau iesaakusi pirms laika, bet liidz galam vareeju novest tikai tagad.Taapeec sava kaka apruupeetaajai paluudzu paintereseeties, kas tagad buutu jaadara.Izraadiijaas, ka nekas daudz nav vairs palicis, tikai paaris kliinikas apmekleejumi.Jutos loti nervoza, jo pati nevareeju atrasties Jelgavaa, taapeec veel izstudeeju PVD vebsaitu par dziivnieku izcelosanu un paarliecinaajos, ka visas proceduuras manam kakim ir veiktas, vieniigi palikusi attaarposanas profilakse, kas jaaveic 24 -48 stundas pirms izcelosanas.To arii piekodinaaju savai kaka kopeejai, lai informee vetaarsti Annu Jeserevicu par proceduuras veiksanu, bet uzskatu, ka vetaarstam tomeer pasam ir jaazina, kas ir vajadziigs.Saneemu zinu, ka viss buusot kaartiibaa, jo vetaarste taa esot teikusi.
Kad Londonas lidostaa man kaki vajadzeeja sanemt, izraadiijaas, ka proceduura nav veikta.Nekaveejoties zvaniiju Annai Jeserevicai lai paarliecinaatos par faktu, vai kluudaini nav izdariits vieniigi ieraksts bet proceduura veikta.Vetaarste izraadiija nesaprasanu, ka visi ieraksti esot.Bet fakts taads, ka ieraksts dateets ar 10.oktobri-trakumseergas pote un jaunaakais ieraksts dateets 31.oktobris(izlidosanas datums), ka kakis izcelosanai ir labaa veseliibas staacvokli.Bet ieraksta, dateeta ar 30.oktobri pasee nebija.Runaajot par attarposanas proceduuru, aarste teica, ka vini neko taadu nedarot.
Ko es vareeju dariit sajaa momentaa?Neko.Mans kakis uz 2 naktiim palika lidostaa, kur vinam izdariija nepieciesamo proceduuru, man tas izmaksaaja 382 maarcinas.
Veelreiz zvaniiju Vetaarstei Jeserevicai un izskaidroju par radusos situaaciju un soliija atmaksaat zaudeejumus.Tomeer nesaneemu nekaadu zinu vairs no Annas Jeserevicas un rakstiiju vinai veestuli uz epastu.Saneemu atbildi, kuraa vina vairs neizteica veeleesanos segt izdevumus, bet paarsuutiisot manus dokumentus un reekinus uz PVD, lai vini tad arii atmaksaajot.Veestulees Anna Jeserevica vainoja mani, ka es pati neesot nesusi kaki un neesot pat zvaniijusi.Runaajot par radusos situaaciju man vajadzeeja to dariit, bet tad es biju paarliecinaata par aarstes profesionalitaati un to, ka manaa vietaa to dariija mana kaka uztureetaaja, nevareetu lietot kaa aizbildinaajumu proceduuras neveiksanaa.Vetaarste esot pateikusi, ka viss esot kaartiibaa un uz viziiti nepierakstiija un izdariija peedeejo ierakstu par veseliibas staavokli.
Taa kaa vetaarste teicaas manus dokumentus suutiit uz PVD, tad noleemu pati sazinaaties ar viniem.Bet nekaadas atbildes jau es nesaneemu, tikai to, ka par proceduuraam kaka tureetaajam pasam jaazina (ko arii es zinaaju un vetaarsts tika informeets par to kas jaadara, tikai luugums tika ignoreets), pie tam tika vainota mana kaka uztureetaja par to, ka neesot bijusi savu uzdevumu augstumos.PVD ieteica, lai nodod Annu Jeserevicu tiesai, ja nevar labpraatiigi vienoties.
Protams, mees nevaram vienoties, jo tagad Anna Jeserevica atsakaas ar mani runaat, uzskatot, ka vina nekur nav kluudiijusies un PVD vinu atbalsta.
Manam praatam tas nav aptverams.Dziivniekam izcelojot ir jaaveic tikai vetenaaras proceduuras, un to var izdariit tikai vetaarsts, vai vinam tomeer nebuutu labaak jaazina, kad un kas jaaveic? Sajaa gadiijumaa vetaarsts pat tika informeets par proceduru, tad kaapeec luugums tika ignoreets?
Cik taalu var aiziet, varbuut man jaaizgliitojas visaas jomaas, jo var rasties liidziiga situaacija aizejot pie aarsta, advokaata vai cita profesionaala?
Kaa lai es riikojos sajaa situaacijaa, vai tiesaam man jaaiet uz Tiesu lai atguutu zaudeeto naudu?Gruuti tas buus, esot Anglijaa, bet ne neiespeejami.Bet ar ko man jaasaak?
Saads ir mans staasts, un es veelos kaadas tresaas personas padomu, jo PVD man nepaliidzeeja.
Paldies .

: :))) 09.12.2008

Tad jau pieprasiet, naudu no kaka kopejas, par To, ka vina nav nokontrolejusi proceduru, kaka attarposhanai, jo vienmer ir jaseko lidz ko dara ar jusu dzivniecinu un tas nav vetaarsta darbs!! Ir jaseko visam lidz kas notiek, jo arsts jau ir tikai darba veicejs ne jau kontroletajs + vel citi pacienti ir jaaprupee, visu jau nevar atcereties un izdariit!!

R rita 10.12.2008

Antra, tikai caur tiesu!!! Vetārstam jāzin kā pareizi jānoformē izbraukšanas dokumenti. Mēs formējām dokumentus uz Islandi Rīgā "Kavetā". ārsti nebija pārliecināti vai noformējuši visu pareizi atbilstoši galamērķa valsts likumdošanai- pētīja visu lēnām caur internetu (starpcitu- arī šo attārpošanas jautājumu) un visu noformēja un izdarīja IDEĀLI. Tātad var, ja grib. Caur PVD neko nepanāksiet- vārna vārnai acī neknābj.

S Sanita 25.01.2009

Viennozīmīgi jāvēršas tiesā. Nevajag šo gadījumu atstāt bez rīcības!

K krii 12.03.2009

Es ietu uz tiesu. Vetarstei bija jazin, kas jadara! Un runajot par Annu kā ārsti, nebrīnos, jo nolaidības viņas darbā ir bijušas. Manu kaķuku gandrīz nobendēja, neprotot uzstādīt diagnozi. Labi, ka aizvedu citur un kaķis tika glābts. Tāpat zinu, ka viņa ir totāls garastāvokļa cilvēks, ar viņu sarunāties ļoti grūti. Tāpēc nebrīnos, ka vienu brīdi saka vienu - kad ir labā garastāvoklī, un citu, kad garastāvokļa nav.. 'Pārgājām pie cita vetārsta un sen bija laiks.
Tiešām ejat uz tiesu, lai vienreiz tiem vetārstiem pielec, ka arī par dzīvnieku jāuzņemas atbildība, ka nevar tā pateikt: nu ko jūs raudat, tas tak tikai kaķis..Forši, vai ne? Jums tas ir tikai kaķis, bet mūsu ģimenei ģimenes loceklis! Gan jau krīz izmācīs un šāda attieksme beigsies!

H haparipijs 12.03.2009

Tai lopu dakterei nedrīkst lopus ārstēt. Lpopiņš tak nesaprot par ko viņam jācieš!

U Uģis riktigais 11.04.2009

Baigi dārgi gan tajā Anglijā sanāk...
Ja tāda paša nauda tiktu prasīta te Latvijā, tad tā būtu saprotama lieta. Es gan vetārstes vietā arī spurotos pretī, jo tāda nauda arī janopelna, no gaisa ta nekrīt...

A AntraEast 12.09.2009

Paldies par atbildeem un atbalstu. Atbildot uz visu kopaa, varu pateikt, lai sekotu tam ko dara aarsts, ir jaaieguust aarsta graads. Tadeel jau griezamies pie vetaarsta, lai tas sekotu proceduurai un dariitu kas vajadziigs.Bez tam, vetam tika atgaadinaats, kas jaadara, bet vina teelojaas buut gudraaka.
Jaa Anglijaa ir VISS daargaaks, varu piebilst arii to, ka seit ir smagaak jaastraadaa nekaa Latvijaa un man taa naudina arii bija jaanopelna, neizauga kokaa. Un par kluudaaam, seit tomeer maksaa daudz labpraataak.
Veelreiz paldies atbalstiitaajiem.

P Pašaibijajāseko!!! 04.10.2009

Tjfu! Par savu dzīvnieku katrs pats ir atbildīgs! Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu dzīvnieks jāattārpo saimniekam! Ja ir nepieciešami kaut kādi ieraksti - jāatgādina tajā laikā, kad šīs ieraksts ir jāveic!
Pilnībā vainīga ir saimniece...

V Vika76 05.04.2017

Tikai uz tiesu, noalgojet juristu un pilnvarojet vinju, kad uzvaresiet tiesa tad Annai ari bus jaatlidzina visus izdevumus tiesai gan juristam! Anna pati ar pusi Jelgavas tiesajas un Dogo vinju iesudzeja tiesa, vienreiz macibu tadai vetarstei, cenas kosmoss bet kvalitate o!