Veterinātā klīnika IKAROSS (Īļģuciems) - Naudas kāšanas kantoris

Mana pieredze ar šo klīniku ir bijusi 3 reizes, visas negativas, gk saistībā ar pakalpojuma atbilstību cenai. Nekādā gadījumā šo klīniku nevar dēvēt par iejūtīgu pret dzivnieku problēmām un tā neizvērtē iespējas, kā saimniekam būtu pavelkami tās risināt.
1) vienreiz kaķis 1 dienu vēma. Aizgāju uz klīniku, dakterīte laipni pieņem, uzklausa un tik drukā savā Lapiņā pakalpojuma procedūru, zāles un cenu. Beigās viņa parāda Lapiņu, skatos, 400 eur! Dakteres ieteikums bija vienlaicīgi ar kaķa sterilizēšanu taisīt kuņģa operāciju, lai redzētu, kāds ir vemšanas iemesls. Kad pateicu, ka par tik dārgu cenu netaisīšu (nevarēju atļauties) operāciju, šie sašuta, vēl piedraudēja ziņot iestādei par manu nehumāno attieksmi pret dzīvnieku. Kaķis tajā pašā dienā pārstāja vemt. (2016. G.)
2) kaķim bija nieze. Aizgāju uz to pašu klīniku. Dakteris laipni sarakstīja ieteikumus, bet viss izmaksāja 100 eur. Palīdzēja. Tobrīd biju gatava arī dāŗgi maksāt, bet adekvāti nelikās. (2019. G.)
3) pēc nepilniem 2 gadiem atkal bija tāda pati identiska nieze. Ģimenes budžets uz to brīdi ļoti prasīja risinājumu, vēlams, zemāku par 100 eur (tas bija max limits, uz ko biju noskaņojusies) . Lūdzu, lai pārdod tās pašas zāles tādā pašā daudzumā (izraksts bija saglabājies) , jo nezinu tieši kas no tā komplekta palīdzeja, - tātad, lai dod visu iepriekšējā izrakstā minēto, kas uz toreizējo "niezes problēmu" attiecās. Taču kasiere atteicās zāles pārdot, iekams neiešu pie daktera vizītē (tātad jāsamaksā nodeva - 20 eur) . Tomēr pusi no sarakstā minētajām zālēm/ieteikumiem (atblusošana, kaķa īpašā pārtika) varot pārdot arī bez vizītes pie ārsta, tikai diemžēl par 2x dāŗgāku cenu nekā pirms 2 gadiem. (tātad nopērku pusi no saraksta par apmēram tiem pašiem 100 eur bez garantijas, ka tas bija tas, kas palīdzēja.) kad redzēja mani minstinoties, pateica, ka drīkstot iet arī pie daktera (kā es cerēju, pēc receptes) vizītē pa 10 eur, ja bez kaķa. Nodomāju, ka labāk 10 eur piemaksāt, bet dabūt to pašu zāļu komplektu. Tomēr daktere atteicās izrakstīt tās pašas zāles, atteicās noticēt, ka vaina ir tā pati. Bija gatava izrakstīt ilgu un īpaši dārgu atblusošanas terapiju (arī uz 100 eur) un piekodināja, ka neko negarantē, kamēr neredz kaķi. (un vienalga neizrakstīja visu iepriekšējā izrakstā minēto sarakstu.) tad teicu, ka atnesīšu kaķi. Kad pagriezos, lai nestu kaķi, šī piekodināja, lai samaksāju 10 eur par konsultāciju. Es ar viņu runāju 5 min. , kuru laikā viņa pateica, ka neko pateikt nevar, kamēr neredz kaķi, turklāt biju gatava tuvākajās 2 dienās atnest kaķi par 20 eur. Viņa teica, ka es esot notērētjusi viņas laiku, lai samaksāju 10 eur.. Es viņai atteicu, ka viņa man to 5 min laikā konsultāciju/pakalpojumu nesniedza (pateica, ka nevar palīdzēt) . Un tad viņa piekodināja, lai es vairs uz to klīniku nenāku. No sirds iesaku arī jums uz to klīniku neiet. Viņi to tiešām ir pelnījuši! Bet, ja Cenas griesti jums nav svarīgi un par ieiešanu klīnikā vien esat gatavi atstāt 200 eur, tad varat mēģināt. Bet, ja jums ir slims dzīvnieks, kuram nav nekāda lielā kaite, un nerēķināties atstāt tos, minimums, 200 eur, tad tiešām tur neejiet, būsiet vīlušies.

T

Paradeez 15.10.2020

Varu pastāstīt savu pieredzi ar šo klīniku. sen, bet biju ar kaķi uz to pašu klīniku. iepriekš nebiju brīdinājis, ka atbraukšu (braucu no citas vet klīnikas, kur pateica,ka kaķim vienkārši slinkums ņaudēt) tā nebija problēma, pieņēma uzreiz, bez uzgaidīšanas. kaķi apskatīja, aptaustija, nosvēra, ieteica asins analīzi (ja gribu rezultātus pēc 20min vajag piemaksāt) izrādījās kaķim bija iekaisušas nieres, vajadzēja špricēt zāles , dabūjām 3 šprices un vēl iedeva līdz tabletes, bija neliela konsultācija, par to, no kurienes vareja rasties problēma. beigās pie kases rēķins bija 210eur, ko darīt,jāmaksā,jo pakalpojumi jau tika sniegti. atceros, ka čekā nebija nordādīts, par ko tieši bija cena. vienkārši "pakalpojums - 60eur" Par attieksmi nevaru neko sliktu pateikt, daktere bija ļoti laipna un kaķim pēc apmeklējuma palika daudz labāk, balss atgriezās un bija palicis mierīgs.

J Japadoo 27.08.2022

Teikšu tā,ja jūs nespējat atļauties pienācīgi rūpēties par dzīvnieku,tad nedarat to! Mana māsa ir vetārste,un es zinu cik sareģīts ir darbs. Cenas ir augstas,jo tas nav cilvēks,kas spēj izteikt sāpi,dzīvniekam var mazi simptomi (tā pati nieze) var būt indikātors daudz nopietnākai problēmai,nevajag brīnīties,ka dakteris neraksta tās pasas zāles,jo problēmas reti kad atkārtojas,ja nav nopietnas,un ja nieze būtu no blusām,tad jums būtu pieticis ar atblusošanas siksniņu. Un par konsultācijām,visu ir iespējams noskaidrot arī zvanot,jo tā ir daktera laika patērēšana,tas pats,kas pie ģimenes ātsta,aizej atvērt slimības lapu,un tā pat ir jāmaksā,pat ja dakteris neko nepasaka! Ja jūs uzskatāt,ka 100€ ir liela summa priekš dzīvnieka,tad varbūt jums nevajag tādu ņemt.

T Timija 04.09.2022

Bet, ko darīt, ja jau paņemts?