www.sudzibas.lv Vestabalt nekustamie īpašumi Sniedz nepatiesu infomāciju par dzīvokli

AtrisinātaVestabalt nekustamie īpašumi - Sniedz nepatiesu infomāciju par dzīvokli

Neiesaku sadarboties! Neuzticieties Vestabalt - viņi nepārzina un nepārbauda pārdodamo īpašumu dokumentāciju, neprasa dokumentus arī no Pārdevēja! Ietur komisijas skaidrā naudā!

Šī gada janvārī caur www.ss.lv atradu sev tīkamu dzīvokli. Rakstot uz norādīto epastu, ar mani sazinājās Vestabalt parstāve Ginta Vilcāne. Apskatot dzīvokli viss ļoti apmierināja. Vienīgais, kas satrauca - dzīvokļa pārplānošana, kur izņemta nesošās sienas daļa telpu apvienošanai. Aģente mani mierināja, ka tas viss ir legāli un saskaņots un ka esot elektroniski pieejama inventarizācijas lieta. Inventarizācijas lieta man tika atsūtīta, taču platība tajā atšķīrās no Zemesgrāmatā redzamās - tā pēc pārbūves nedaudz samazinājās. Uz to Ginta Vilcāne teica, ka uz Pirkuma līguma pamata Zemesgrāmata norādīs pareizo platību. Rezultāta ZG atteicās mainīt platību uz Pirkuma liguma pamata, arī uz telpu grupas plāna pamata. Vienīgais dokuments, uz kura pamata ZG reģistrēšot jauno platību - akts par nodošanu ekspluatācijā. Sazinoties ar Būvvaldi izradījās, ka dzīvoklis nemaz nav nodots eksluatācijā un viss ir jāsāk no nulles punkta, it kā dzīvoklī nemaz nav notikusi pārbūve.
Gribu vērst uzmanību - Vestabalt nemaz nešķita aizdomīgi, ka VZD un ZG atšķīrās dzīvokļa platība, ka pārdevējs nespēja uzrādīt ne pārbūves projektu, ne aktu par nodošanu ekspluatācijā... Vestabalt nepārzina un neuzskata par vajadzīgu pārbaudīt nekustamo īpašumu dokumentus. Tas kas viņus interesē - saņemt no Pārdevēja 5% no pārdošanas skaidrā naudā! Piebildīšu, ka 5% komisija tika maksāta no manis samaksātās naudas par dzīvokli.

Es uzticējos, domādama, ka ar mani strāda profesionalis,taču šobrīd Vestabalt neizdarības un neprofesionalitātes dēļ, tērēju savu laiku,naudu, un nervus ar 1 gadīgu bernu uz rokām, lai šīs lietas sakārtotu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dzivokla_ipasniece 18.10.2018

Sūdzība atrisināta. Radušies zaudējumi atgriezti pilnā apmērā.

really? 10.10.2018

Pati, laikam izlasiji un saprati,ka nekas ipass tava sudziba, tapec piemeti vel teikumu par 1 gadiigu beernu,lai izklausitos dramatiski..

D Dzivokla_ipasniece 10.10.2018

Precizēšu, es uzrakstīju. Un stāsts ir par Vestabalt nevis par 1 gadīgu bērnu. Kādai ir jābūt īpašai sūdzībai?

L labdaris1 10.10.2018

Labdien. Tā ir viena no mākleru krāpšanas lietām. Mēs ar tām cīnāmies un ja vēlaties labprāt Jums palīdzēsim. [slēpt]@inbox.lv

V VilnisBanga 10.10.2018

Uzskatu, ka tā nav Jūsu darīšana no kādas summas tika maksāta māklera komisija, jo Jūs maksājāt norādīto cenu par īpašumu nevis māklera komisiju. Protams sanāca nesmuki, ka tika palaista garām šāda informācija, bet uzskatu, ka Jums vajadzēja noalgot savu konsultantu, kas parūpēsies par Jūsu drošību nevis "iziet par brīvu'' un uzticēties konsultantam, kas pārstāv pārdevēju un kura pakalpojumu arī apmaksā pārdevējs.

D Dzivokla_ipasniece 10.10.2018

Es arī pārdevu savu NĪ, bet, paldies Dievam, caur citu kompāniju un arī maksāju komisiju. Tā kā varat nesatraukties -"neizgāju par brīvu", dabūju atvērt savu maciņu, taču Pircējs gan ne centa nesamaksāja... Un ko nu?

D Dzivokla_ipasniece 10.10.2018

Piebildīšu - tika palaista garām ļoti būtiska informācija. Jums tā nešķiet?! Mans viedoklis - tas nav profesionāli. Pirms es ievietoju informāciju par darījumu šeit- Vestabalt tika informēts par situāciju un izdevumus, kas radušies dēļ viņu "garām palaistās informācijas" , nav gatavi segt. Esmu gatava ar to samierināties, taču tagad vēlos informēt sabiedrību par savu pieredzi. Vai Jūs gribētu būt manā vietā, ja vien pats neesat Vestabalt pārstāvis?

V VilnisBanga 10.10.2018

Nav jēga sākt mani ēst nost tagad, jo uzrakstīju savu viedokli par lietas daļu. Protams, īsumā - neprofesionāli. Padomājiet, cik vispār ir kompāniju un individuālo mākleru... daļa līdz galam nesaprot, ko runā un daļa ir jauniņie, kuri mācās tikai un Jums, to nemaz neteiks. Žēl, ka sanāca tā, bet arī ārstiem nevar visiem uzticēties. Kā jau jebkurā profesijā... un arī Jūs savā profesijā noteikti esat, ko palaidusi garām. Negribu Jums, ko pārmest, vienkārši izsaku savu viedokli.
Un neesmu viņu pārstāvis.

Andris Sa 10.10.2018

Par skaidru naudu VID zin?

Diez vai.