www.sudzibas.lv Vesko Slikts serviss

Vesko - Slikts serviss

Veikalā regulāri tiek tirgotas preces ar pēdējās dienas termiņu piemēram ja piens vai krējums tad cita produkta nav ir tikai tas kam tūlīt beigsies termiņš un citu neizliek tikai tad gad iztirgo veco. Pārdevējas veikalā vienmēr ir pārstrādājušās izskatās ka atvaļinājumu nav gadiem redzējušas jo cik gadās apmeklēt veikalu tā strādā vienas un tās pašas.

Oļegs Zatlers 18.11.2019

Vienkārši neej uz to veikalu. Ko sūdzies?

Cūkurgailis 18.11.2019

neienāca prātā, ka pagastā šis varbūt ir vienīgais veikals?

S Sesava 19.11.2019

Un ko darīt ja laukos tas ir vienīgais veikals?

S Sesava 20.11.2019

Tad sanāk ja dzīvo laukos ir jāēd prece kurai ir pēdējās dienas termiņš vai jau kurai beidzies derīguma termiņš kurš ir noņemts.Tad lai nesūta tik daudz ja nav kas pērk.

Tas ir ne tikai ar pienu. Maizi arī tur noliktava kamēr neiztirgos iepriekšējo . Sveramos produktus mazgā , lai nav lipeklis, maizei arī pārliek plastmasas termiņus. Desām , zivīm , kūkām tos termiņus kas ir ar termiņa uzlīmi - parlimē kā svaigu produktu. Veco gaļu tirgo šašlikā. 🤮🤮🤮🤢

K Kaposts555 17.07.2022
Taromats

Veikaala vaditaja atsakas pieņemt no berniem nodotas pudeles
Brauc berniem virsu ar paaugstinatu toni.

S Sesava centrs 25.08.2023

Ļoti slikta apkalpošana. Pārdevējas ar negatīvu attieksmi.