www.sudzibas.lv Vesko nelaipna pārdevēja

Vesko - nelaipna pārdevēja

Šodien iegāju vesko veikalā un gribēju pakonsultēties par cenām, kuras nebija atšifrētas un bija uzrakstītas neglītā rokrakstā (nu tādā, it kā kaut kāds dzīvnieks būtu rakstījis) . Kad pajautāju pārdevējai savu jautājumu par cenu viņa sāka bļaut nelabā balsī un runāja ar mani it kā es būtu kaut kāds suns, kas skraidītu pa viņas veikalu. Pēc manis veikalā ienāca nenormāli pielējies džeks un neadekvāti uzvedās veikalā, bet pret viņu pārdevēja bija ļoti laipna. Kāda netaisnība, ne?

J Janis1993lv 19.12.2016

Man ari tas bija bija nesaprotams kods uzrakstits uz preces pardeveja saka bļau uz citiem darbiniekiem a man preci ta un nepardeva un man ar launu balsi pateica es neko nezinu ej skaidrojies pats , a pardeveju sauca Inga Heidingere

Pectam pec nedelas es pirku sņabi 0,5 ieraudziju ka cena 6 euro panemu , man uzvanija telefons pieskreju pie kases iedevu 10 euro samaksaju un izkreju arra no veikala ar ceku , a izrodas to ka es samaksaju par snabi 8 euro par pudeli , un atkal nevar vina kartigi sakartot plauktus , kamer domaju kadu snabi panemt vina staveja un lasija avizes.
Tadam darbiniekam tur nevieta ja vina neko nedara un lasa avizes . Pardeveju sauca Inga Heidingere

J Janis1993lv 19.12.2016

Un vel vienmer stav dusmiga ar rupio balsi visiem saka labdien tas nevienam klientam nepatik pardeveja inga heidingere

J Janis1993lv 19.12.2016

Klienti cilveki jauta krieviski vinam drikst ludzu maisinu vina uzreiz ar tadu seju paskatas un ar rupjo balsi saka es nesaprotu neka ...
Pajauta par jebkuru preci kur atrodas vina dusmojas , pajauta tabaku prieks udens pipes un oglem , vina sak blaut ka neko nezin.
Ka tadu darbinieku tur vel , sen jau vajadzeja atlais. Pardeveja inga heidingere..
Vienmer ar visiem stridas , pircejiem un darbiniekiem

Tikai un mak strideties , lasit avises sedet uz kresla un skatities pa logu , vairak neko vina nedara,

Loti slikts darbinieks

Vairak man nepatik uz vesko veikalu iet . Un citiem iesaku neiet uz to veikalu ja jus negribat but dusmigs , nebutu gariga ...