www.sudzibas.lv Vesilības Centrs Jugla 3 reizes gāju bet ta arī netiku

Juglas Medecīnas Centrs - 3 reizes gāju bet ta arī netiku

Es gribu pastāstīt par attieksmi juglas med. Centrā. Šodien es biju pierakstīta pie ārsta bet ta arī netiku. Es ierados sava laikā bet tur sēdēja cilvēki kuri gaidīja 2 stundas. Nebija laika gaidīt jo atprasījos no darba un jau bija laiks atgriezties tur. Kad aizgāju administrācijā izraidījās ka mani pierakstīja šajā laikā kopā ar vēl vienu cilvēku. Nekas šausmīgs varat iedomāties jūs... Bet tad ir 3 reize kad es atbraucu uz to pašu apmeklējumu un nevaru tikt. Pirmo reizi mani pierakstīja maksas kaut gan es pierakstījos valsts programmā, un tas izskaidrojas kad es atnācu uz pieņemšanu. Es parakstījos uzgaidīju vēl 1, 5 mēnesi savu rindu, atkal paņēmu brīvdienu darbā un ksd ierados med. Centrā man pateica ka ārsts ir slims un man zvanīja. Man neviens nezvanīja un izrādījās ka viņiem ir pierakstīts kaut kāds cits numurs bet tikai ne mans. Viņi pārrakstīja mani uz šodienas datumu un es atkal netiku. Vispār sen jau gribēju pastāstīt par šo iestādi bet klusēju. Vienreiz atvedu savu 4 gadīgo meitu pie zobārsta un ta kliedza uz meitu un galu galā pateica ka neārstēs jo meita raud. Vēl daudzas reizes mana medicīnas karte bija pazaudēta un man taisīja dublikātus. Neirologs neatceros uzvārdu pateica ka esmu vesela bet pēc kādu laiku man taisīja operāciju mugurā. Cilvēki ja jums ir tāda iespēja tad padomājiet kurā iestādē iet.

O