www.sudzibas.lv Veselības studija OVP Nekvalitatīva ārstēšana

Veselības studija OVP - Nekvalitatīva ārstēšana

Uzmanieties, Dr. Martinsone atkal nodibinājusi kārtējo uzņēmumu, lai veiksmīgi tiktu vaļā no sliktās Dr. Martinsones doktorāta, ka atradās Stabu ielā 49A-4 slavas. OVP SIA, Veselības studija - ir tie paši vēži tikai citā kulītē!!! Pacienti, kuriem ir apdrošināšanas polises - esiet modri, rēķiniet līdzi un nepiekrītiet nepamatotiem piedāvājumiem veikt kārtējos izmeklējumus!!!

K

D Daina 10.06.2011

Nav jau nekāds pārstiegums, ka Dr. Martinsone turpina uzdarboties. Apdrošinātāji taču nav nekādi muļki. Tā pati giekoloģe, kas pacientiem uzstāda nepareizas diagnozes un sūta viņus pēc zālēm uz vienu noteiktu aptieku arī turpina tur strādāt, kaut kāds absurds!!!

D Daina 13.06.2011

Tas jau nav jaunums, ka SIA INGA-M dalībniece, atkal mēģina ar iespējams ne visai godīgiem līdzekļiem, izmanotojot citu cilvēku nezināšanu - nopelnīt naudu. Nodibinot citu uzņēmumu jau nekas nemainīsies, jo pacienti ātri sapratīs, ka tiek maldināti.

T Tair 17.06.2011

tur neciena ne pacientus, ne darbiniekus. Un kādu nosaukumu izdomājusi - Veselības studija - kādsa tur veselības studija, cilvēku apčakarēšanas studija tur ir!!!

L Līga 17.06.2011

Un Tu tagad skraidi pa visiem portāliem un vēl pati sev ar citiem nikiem piebalso.. :) Zini, ir tāds teiciens: muļķis arī baznīcā dabūs pērienu.
Man šajā doktorātā izārstēja hronisku slimību, kurai citi ārsti nespēja neko līdzēt, un attieksme arī vienmēr ir bijusi ļoti korekta. Par apdrošināšanu neko nezinu, jo man nav polises, maksāju pēc cenrāža.

A Anita 20.06.2011

Pievienojos Kristas komentāram, bet ja kādu māc šaubas par Martinsones izdarbībām, izlasiet šo rakstu laikrakstā Diena. http://www.diena.lv/arhivs/konflikts-privata-doktorata-12692723

Z Zane 27.06.2011

Ko ta lecīgie ļauži par sevi neliek manīt un slēpjās zem izdomātajiem vādriem, kurš ta no iepriekšējiem darbiniekiem nav apmierināt?!!! Kā tad sauc to ginekoloģi? Man jau šeit vairāk pēc skaudības izskatās. Anita, ilgi glabāji rakstu, lai to izvilktu saulītē?
Arī es varu tikai labu teikt par šo iestādi, un tagad viņi izskatās superīgi, gan interjers gan arī ārsti!
Esmu gājusi un noteikti turpināšu iet un noteikti turpināšu ieteikt saviem paziņām!

Labdien, meitenes un kolēģi!

Lūdzam visas neskaidrības, pretenzijas un aizvainojumus izklāstīt tieši mums- rakstot mums vai zvanot, jo anonīmi apvainojumi ir uzskatāmi par nepamatotiem!

Labprāt Jūs uzklausīsim.

F Fakti 28.06.2011

Šajā uzņēmumā darbiniekiem liek noformēties par pašnodarbinātajiem, taču nepaskaidro, ka nodokļi jāmaksā pašiem, pēc ekonomiskās būtības nodokļus jānomaksā ir uzņēmumam, bet šajā doktorātā to neviens nedara. visādi mēģina izlocīties, lai tikai nebūtu jāslēdz darba līgums. Uzņēmuma līgums šajā doktorātā tieks slēgts ar mērķi - izvairīties no apmaksāta atvaļinājuma piešķiršanas un citu sociālo garantiju piesķiršanas. Dr. Petročenkova, neskatoties uz to, ka ir sertificēta speciāliste - praksē ir pieļāvusi tik daudz kļūdas, dažas grūtnieces varētu daudz ko pateikt šājā sakarā.

D Dace R. 26.07.2011

Labi ka ir meklētājs google, kur ierakstot nosaukumu parādās visa informācija par uzņēmumu. Uz veselības studiju ovp pilnīgi noteikti neiešu

! !? 06.08.2011

Godīgi sakot, izskatās, ka teksta autorei kāds uzkāpis uz varžacīm, kā arī komentāra ar parakstu Fakti autorei! Pirmām kārtām, lielākā daļa ārstu strādā kā pašnodarbinātās personas, un, tas, ka nav zinājuši, ka pašiem jāmaksā nodokļi, nu atvainojiet, tur jābūt pilnīgi stulbam. Otrkārt, izskatās, ka autore nemaz nav bijusi jaunajā doktorātā, jo pat nestādās priekšā, kas tur strādā un kas ne. Patreiz tur strādā ļoti labs ārstu kolektīvs un nebūt nav neapmierināti ne ar savu darba devēju, ne arī nav zināmu pacientu, kuri būtu aizgājuši neapmierināti. Cilvēkam viss tiek izskaidrots un izstāstīts, cik kas maksās, vai ir ar mieru. Neviens nevienu tur neslauc. Arī attieksme pret pacientu tur ir jauka. Protams, misēkļi var gadīties jebkur, tādēļ jau nav dubļi jālej virsū. Arī dr. Martinsone šajā gadījumā nu nemaz nav pelnījusi izteikto kritiku. Visu cieņu doktorātam! P.S. Arī dr. Petročenko tur sen vairs nestrādā!

P Pareiz Rēvalds teica! 09.08.2011

Pareizi šodien Rēvalds intervijā teica, ka doktorātu kvalitāte ir ļoti zema - daži mēģina pacientiem aizmālēt acis ar jaunu interjeru, tajā pašā laikā snedzot nekvalitatīvus medicīnas pakalpojumus

H Hm 10.08.2011

Arī šīs firmas mājas lapa ir slēgta. Iemesli: Parāds par hostinga pakalpojumiem
Konts tika atslēgts saskaņā ar nano.lv hostinga lietošanas noteikumu neievērošanu. Spriediet paši - kāds ir šis uzņēmums un vai ir vērts to apmeklēt!

H He 16.08.2011

Mja, tik tiesham maajas lapa sleegta. Nav labi Martisones kundze mediciinu par biznesu paartaisiit. Un pret pacientiem nevar iztureeties tikia kaa pret pelnjas avotu!

H Hm 22.08.2011

Kādi ārsti tad tur strādā, ja vispār strādā? Izreklamēts kabinets, pakalpojumi, bet speciālistu vietā tukšums. Es izvēlos tiki tādu medicīnas centru, kurš norāda savu speciālistu vārdus un uzvārdus. Neuzticos apšaubāmiem medicīnas iestādījumiem, koros neviens ārsts nav norādīts. Un kas ir vadītājs tajā veselības studijā?

L Liepa 19.09.2011

Vai tad Līga Puksta - Gulbe ir pieredzējusi daktere? Cik var tā Veselības studija OVP, bijusī Dr. Martinsones doktorāts mulķot cilvēkus. Nu nav šai dakterei nekāda pieredze.

S Silvija 10.10.2011

Kas ta nu! Tik foršu, zinošu un savā darbā profesionālu, lai arī pieredzes gados varbūt arī nav daudz, neesmu skatījusies sertifikātā, nav bijis tas gods apmeklēt.Tiešām atbildīga un rūpīga dakterīte. Esmu gājusi pie dažādiem ginekologu spīdekļiem un BAGĀTU pieredzi, bet neviens nav pamanījis saslimšanu, kura nerodas vienā dienā. Pat nevaru iedomāties, ka kādam var šajā portālā par šo jauko dakterīti mēle pagriezties ko teikt!!! Dažiem tās žults ir tik daudz, ka nezin uz kuru nu izgāzt!

L Liepa 12.10.2011

Ne jau daktere ir pie vainas, bet Martinsone, kura sniedz maldinošu informāciju pacientiem, apgalvojot, ka dakterei ir pieredze!! Kāpēc jāmelo?

J Juta 14.10.2011

Martinsone kā parasti - mēģina manipulēt ar cilvēku nezināšanu, nekas nav mainījies

I Ilva 19.10.2011

Sistēma ir vienkārša. Raksta autori atlaida no darba par bezdarbību un naudas bāšanu kabatā.

I IF 24.10.2011

Šī medicīnas firma laikam jau bankrotējusi - mājas lapas vietā ir šis - Konts tika nobloķēts
Iespējami iemesli:
Parāds par hostinga pakalpojumiem
Konts tika atslēgst saskaņā ar nano.lv hostinga lietošanas noteikumu neievērošanu.