Veselības Centrs Pļavnieki

Labdien! Runājot par VC Pļavnieki ģinekoloģijas nodaļu. Mana māsa gāja pie dakteres Možeitovičas,lai izņemtu spirāli. Daktere pati to nespēja izdarīt un pasauca palīgā kolēģi. (Tās uzvārdu nezinu). Kolēģe arī izrādījās bezspēcīga. Viņas mēģināja vairakkārt. Bet nesekmīgi. Pie tam vēl ļoti sāpīgi.Tad daktere izrakstīja māsai nosūtījumu uz dzemdību namu,lai spirāli izņemtu

M Milena 25.04.2007

Nezinu, var buut tiesham nebija vajadziiga instrumenta. Bet daktere Mocheitovicha personiigi man ljoti patiik - ir redzams ka vinjai shis darbs patiik un vinja ir profesionaalis savaa jomaa.

V Vika 30.04.2007

Tut ir 2 labas ārstes Potapenkova(Ljoti patikama) un nodaļas vadītāja, uzvārdu deimžēl neatceros. Ir tur arī tāda maza, veca krieviete, taa gan ir DRAUSMIIGA.Ja esi slima vai stāvoklī jauna meitene, labāk pie viņas neiet.

N Nonna 21.09.2017

Potapenkova ir neadekvāta,psihoneirotiska krievu bābene,kurai par apkopēju jāiet ne ar cilvēkiem jāstrādā..

M Minesota 09.04.2008

Ilona Domņina, Varbūt šajā gadījumā spirāli poliklīnikā nevarēja izņemt... maz kas tur bija... Labāk tad jau ķirurgu uzraudzībā to izdarīt, ja ir tāda problēma. Un tāapēc nevajag nomelnot ārstu.

I Ilona 04.05.2009

Jā, bet sazvanot dakteri Parādnieku un sarunājot vizīti, māsa aizbrauca uz Bulduru doktorātu un spirāli tika izņemta nepilnu 5 min laikā absolūti nesāpīgi.

L Lepi 04.05.2009

Potapenkova tiešām ptīkama un ļoi laipna.

M mamma 01.03.2010

Nodaļas vadītaja ir vienkarsi neiejūtīgs cilveks, nezinu kā tada var tur stradat ar grūtniecēm.Man diemžel(varat mani nesodīt)dzīves apstākļu dēļ nacas taisīt abortu, tad nu saklausijos tik daudz negatīvu informaciju, uzbraucienus, un nelaipnu attieksmi, ka saku raudat, jo viņa taču nezin kapēc spēru šo soli, kaut arī vienmer esmu bijusi pret abortiem, un šis solis man bija ļoti grūts un sapigs, bet citas izejas nebija, bet ka viņa drīkst mani nosodīt, un ar tik nelaipnu attieksmi to visu formet?Tadam cilvekam nav vietas tur stradat, kur nu vel par vadītāju.PRETīGA!

M meridian 01.03.2010

Zīle un Patapenkova pelnijusas medaļu, vienīgas vislaipnakas dakteres!

B Bijusī paciente 16.06.2011

Laipnība diemžēl negarantē profesionalitāti. No savas pieredzes varu teikt: labāk iet pie nelaipnā ārsta, kurš toties labi zin savu darbu un nepalaidīs garām ko svarīgu. Pie Potapenkovas vairs neiešu NE PAR KO.

Z Zanna25 21.05.2013

Spirāles bieži vien saaug ar audiem, tāpēc nevar vainot ārstu profesionalitāti, arī atkarīgs no laika cik ilgi tā ir bijusi iekšā. Ir zināmi gadījumi, kad sievietei veica anestēziju, lai izņemtu spirāli, tikai tāpēc, ka sievietes aizmirst izņemt spirāli, neatnāk pie ārsta laicīgi. Vienīgais ko es neatbalstu, ārsti neprot izkaidrot savam klientam, kāpēc tā ir noticis. Vajag izmantot doto laiku, atrodoties ārstu kabinetā, vienmēr izzrunāt līdz galam interesējošus jautājumus. Pati vienmēr aizmirstu kaut ko pajautāt.

I Innuendo 08.01.2016

пробесило, когда там гениколог мне сразу заявила, что мол "вы у меня последняя". Как говорится - а меня волнует?! и давай быстрее меня туда-сюда-платить-нести бумажки и т.п. больше туда не езжу вообще.

B Bogdanova 01.03.2016

Добрый день,печально что Волкова еще работает врачом-гинекологом;не внимательна ,перебивает,,не дает высказать свою проблему,обращаеться на Ты,хотя она мне чужой человек,проблема у нее не решаеться,а только затягиваеться,т.к. Требует чтобы к ней записывались на прием для того чтобы узнать результат анализов,а это время и деньги,и сейчас очень длинные очереди!!!!!! Короче даже если бы было совсем плохо к этой хамке невнимательной,которой все пох.....ни ногой!!!!!