Veselības Centrs Pļavnieki - Krāpšana

Veicot veselības centrā Pļavnieki rentgenu, jau sākumā pasaka, ka pa minimālo samaksu nebūs. Nu labi, negaidīs taču pusgadu. Piekrītu veikt, kā viņi saka, pa pilnu samaksu. Samaksāju, uztaisīja uzņēmumu un pasaka saņemt slēdzienu nākamās dienas pēcpusdienā, labi. Atnākot nākamā dienā pēc rezultātiem tev paziņo ka ir jāsamaksā par uzņēmumu, ko pirms tam neviens neuzskatīja par vajadzīgu pateikt. Uzņēmums maksājot vēl divi eiro. Es to saku tādēļ, ka viņi samaksu ko veicu taisot uzņēmumu sauc par pilnu maksu, bet izrādās ka tas tā nav. Tā ir klasiska shēma kā izspiest naudu celtniecībā. Tev nosauc vienu it kā galējo summu par kvadrātmetriem, bet beigās pieprasa par katriem papildus izdevumiem. Varbūt vismaz slimus cilvēkus varētu neapkrāpt, gribētos tā naivi cerēt, bet tos jau ir apkrāpt visvieglāk, jo katrs jau vēlas būt vesels. Nobeigumā es vēlos ieteikt veselības centram, kā var vēl zemiskāk nopelnīt. Konverts, kurā tiek ielikts uzņēmums arī var nest peļņu, par kuru arī var piedzīt atsevišķu samaksu.