www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Ģimenes ārste Olga Sosnovska

Veselības Centrs Pļavnieki - Ģimenes ārste Olga Sosnovska

Pirms kāda laika, akūtā gadījumā devos uz šo iestādi, lai mani apskata ārsts, izraksta zāles un slimības lapu, jo pie sava ģim. ārsta nebija iespējams nokļūt. Saskāros ar nepatīkamu situāciju pie ģim. ārstes O. Sosnovskas, jo ārstei bija grūti komunicēt latviešu valodā, saprast, ko saku, pietam tika izrakstītas antibiotikas bez norādes, cik stipras un kā lietot. Pēc nedēļas, kā vienojāmies, ierados vēlreiz un ārste uzdeva dīvainus jautājumus, piem. kādas zāles lietoju, uz ko atbildēju, ka viņas izrakstītās, viņa prasīja kādas. Tāpat tiku sūtīta uz aptieku, lai prasu kādas zāles turpināt lietot un tikai pastāvot uz to, ka manuprāt, dakterei tomēr būtu jāiesaka, man tika ieteiktas tās pašas. Nerunāsim par nepatīkamo attieksmi. Vēlāk nepatīkamā situācijā uzzināju, ka esmu pārrakstīta pie šīs ģimenes ārstes, lai gan to netiku lūgusi un man netika piedāvāts, kā arī es neko netiku parakstījusi. Griezos ar iesniegumu pie Veselības inspekcijas, lai izskata situāciju, kur saņēmu kopiju ar aizpildītu veidlapu, kurā rakstīts, ka mainu ģimenes ārsti un mans paraksts! Šo veidlapu redzēju pirmo reizi un lieki piebilst, ka neko neparakstīju, tikai pie kases par maksājumu. Skumji apzināties, ka notiek šādas spekulācijas, pietam, līdz šim Pļavnieku Veselības centrā biju saskārusies tikai ar pozitīvu un kompetentu attieksmi, bet nu jūtos vīlusies, ka ir arī šādi gadījumi. Grūti spriest, kam no šī visa bija kāds labums, lieki piebilst, ka pie pirmās izdevības ģimenes ārstu nomainīju, tomēr nepatīkami, ka neko nemaz nevaru pierādīt, jo viss it kā ir pēc papīriem un pacients paliek muļķa lomā, kuram viss jāpacieš.

P

Vecums nenāk viens. Brīnos, ka viņa joprojām turpina strādāt.