www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 ĢIMENES ĀRSTS Mudīte Zvaigzne

Veselības centrs 4 - ĢIMENES ĀRSTS Mudīte Zvaigzne

Отвратительный семейный врач.
Если думаете к нему идти и выбираете кого-то, то очень настоятельно не рекомендую.
Будете умолять ее, чтобы она назначила вам анализы, давала направления, она не будет вас лечить, не подскажет куда обращаться, она нацелена на одно - не привысить свой лимит по анализам и обследованиям, экономит, фашистка, националистка, и ей плевать на ваше здоровье!
Как такие вообще работают!
Из здорового человека годами сделала инвалида своим бездействием!

Papildināts valda lejkalne 17.09.2020

Пару человек готовы на нее написать жалобу в Veselības inspekcija!

17.09.2020

Paradeez 17.09.2020

Что вам мешало поменять семейного врача? Зачем годами ходить к врачу, который вас не лечит? Такие пациенты сами себе враги

Jūsu ieraksts nosūtīts Valsts policijai, satura izvērtēšanai. Pret Jums var tikt izvirzītas apsūdzības par pesonas goda un cieņas aizskaršanu un nacionālā naida kurināšanu.

V Veselības centrs 4 29.10.2020

Labdien,

Visus pacientus, kuriem ir kādas sūdzības par sniegto pakalpojumu kvalitāti, aicinam sagatavot un iesniegt rakstisku iesniegumu. nosūtot to pa pastu vai uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv. Pēc iesnieguma saņemšanas vienmēr veicam lietas apstākļu precizēšanu, izvērtēšanu un sniedzam rakstisku atbildi.

Ar cieņu, SIA : Veselības centrs 4"

I Iveta Tetere 23.06.2021

Paldies, Mudītei par to, ka visu uzreiz neārstē ar smagiem medikamentiem, bet strādā ar problēmas sakni! Paldies, ka parādījāt ceļu no veģetatīvās distonijas sakuma stadijas bez antidepresantiem! Paldies, ka paskatoties tikai uz manu seju Jūs aizsūtījāt maninuz pārtikas nepanesības testu! Jums bija taisnība!
Esat īsts ārsts jo man pie Jums nav bijis jāiet vairākus gadus! Paldies!