www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Ģimenes ārste Vizma Vecvērdiņa

Veselības centrs 4 - Ģimenes ārste Vizma Vecvērdiņa

Dr. Vecvērdiņa ļoti nievājoši izturās pret pacientu sūdzībām par veselību.
Pirmajā reizē lad sastapos ar to domāju ka ārstei slikta oma, bet ejot atkārtoti sapratu, ka tā ir viņas parastā attieksme pret pacientu.
Žēl ka šādi ārsti saņem balvas par savu darbu!
Nevienam neiesaku šo ārsti.
Žēl ka ar mūsu sistēmu valstī nav tik vienkārši nomainīt savu ģimenes ārstu.
Viņa ignorē sūdzības, izsmej tās vai "sūta pāris ārstus tālāk". Manā gadījumā viņa ieteica, ja paliek slikti, saukt ātro palīdzību, bet kā tad paliek ar izmeklējumiem lai atrastu slimības cēloni? Šādiem cilvēkiem vispār nebūtu jāstrādā apkalpojošā sfērā kur nu vēl par ārstiem kur jāglābj cilvēku dzīvības. Šīs dakteres māsiņai ir vairāk empātijas spēju nekā pašai ārstei.

V Veselības centrs 4 20.01.2020

Labdien,

Vēlamies informēt, ka ģimenes ārsti sniedz veselības aprūpes pakalpojumus saviem pacientiem savās izveidotajās ģimenes ārstu praksēs un pašas atbild par savu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Jūsu sniegto informāciju nodevām ģimenes ārstei V.Vecvērdiņai. Ja gadījumā vēlaties saņemt oficiālu atbildi, aicinam vērsties ar rakstisku iesniegumu pie norādītā ģimenes ārsta.