www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Centrs praktiski nav sazvanāms

Veselības centrs 4 - Centrs praktiski nav sazvanāms

Šis centrs praktiski nav sazvanāms. 30 min laika tika pacelts mans zvans - uzmests uz tracinošas mūzikas fona un sēdi, kamēr kredīts beigsies! Pārzvanot vairākas reizes viss atkārtojas! Nu extra pretīgs kantoris!!!

Pacietība beidzās līdz viņam aizzvanīties!

V vija 22.01.2008

Veselības Centram-4 tiek uzskaitīti ienākošie un paceltie zvani reģistratūrās, un tā nav, ka zvani tiek ignorēti.

E Evija 14.02.2008

Pilnīgi nepiekrītu - vienmēr ir iespējams sazvanīt! Turklāt gan reģistratūrā, gan arī nodaļās cilvēki ir laipni un atsaucīgi. Ja nevari sazvanīt, tas nozīmē, ka cilvēki strādā un ir aizņemti - zvani vēlāk, zvani citā laikā, bet nemētājies ar vārdiem.

N Nora 14.02.2008

histēriska būtne, kas netiek galā ar savām emocijām! Protams, ka visi vainīgi! Ha, ha, ha

M Minesota 16.04.2008

Nu ja uz reģistratūru stāv rinda un vel zvana telefons, tad jāizvēlās, ko apkalpot: zvanītāju vai stāvētāju. UN ja tajā brīdī stāv apmeklētājs un reģistratūrā ar viņu runā, tad protams, ka nevar pacelt klausuli.

E EtnaTrinity 04.06.2008

Atbaidošs kantoris...
Diemžēl te strādā daži ļoti labi dakteri, kuru dēļ ir jāpacieš recepcijas nelaipnā un augstprātīgā attieksme. Tajā pat laikā katrā stāvā sēž pa nenodarbinātai reģistratorei (esmu bijusi lieciniece, gaidot rindā, kā tās sēž rokas klēpī slikušas un neko nedar pa pusstundai:((( a algas ta viņām tiek maksātas no mūsu pacientu maksām par ārstu pakalpojumiem...
Tad vēl tā maksas tualete... medicīnas iestādē - pretīgi!

V vija 09.06.2008

Pilnīgi nepiekrītu Etna Trinity. Man gan nav bijis tik daudz laika, lai pa pusstundai novērotu, ko katrā reggistratūra dara, bet par slinkošanu nevienam nemaksā. Nevajag visus mest pār vienu kārti!

S Sūdzembībele 10.06.2008

Cik es esmu zvanījusi-vienmēr viss ir sazvanāms...nu ja ne ar 1 reizi, tad ar 3 noteikti, ja iz aizņemts.

A anete 17.11.2008

kad es zvanīju, man atbildēja krievu tautības sieviete rupjā tonī un bez maz vai pasūtīja 3 mājas tālāk-baigi laipnā darbiniece!!!

L LLLL 17.11.2008

NU tad ANETE laikam pazvanīja uz dzīvokli :D:D:D:D nu sajauci numurus

E Esss 29.05.2009

Man bieži nākas zvanīt uz VC4 Dermatoloģijas klīniku un ir bijis, ka vienu dienu nevarēju sazavnīt pusi dienas-vislaik aizņemts, bet tas bija tik vienu reizi. A tā - ļoti laipnas administratores, uz zvaniem atbild ļoti laipni, pasaka "Paldies, ka zvanījāt/brīdinājāt!" Eju tur pie dermatoloģes S.Zemvaldes-tikai visu to labāko par viņu! Profesionāle savā jomā un vienmēr laipna, visu izskaidro, pavada līdz reģistratūrai pēc vizītes, pat nosauc cik man jāmaksā utt. :)) Iesaku šo ārsti!! :)