Veselības centrs 4 - Attieksme

Aizvedu 8 mēnešus vecu zīdaini pie ģimenes ārsta Vitas Jirgensones, zīdainim parasti puņķi un Krekščis, kurš jau gandrīz pazudis, daktere pateica, ka jāveic covid tests, kuru noraidīju, pēc tā sākās paaugstināts lecīgs tonis un tiku nolamāta. Šodien bija plānota 3. Pote zīdainim, bet Parcik vēl ārstējamies uz poti nesanāk ierasties, man Saka, ka tāpat jāatbrauc uz jāpaklausās klepus, teicu, ka nebraukšu, jo tikko jau bijām un dzeram zāles, lieki negribu vazāt bērnu pa āru, jo dzīvojam ārpus Rīgas... Pa telefonu Jirgensones māsiņas uz mani kliedza, teica, ka esmu stulba un ja bērns nonāks slimnīcā ar covid tas būs uz manu sirdsapziņu un tā tālāk. Ārsti uzvedās neadekvāti un manuprāt ārstiem nav tiesību kliegt uz mani un piespiest man taisīt testu!

29.10.2020

29.10.2020

N

V Veselības centrs 4 29.10.2020

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Gadījumā, ja vēlaties saņemt iestādes oficiālu atbildi, aicinām sagatavot rakstisku iesniegumu brīvā formā, lai varam Jūs identificēt, jo saskaņā ar Personu datu aizsardzības likumu, informācija, kas saistīta ar personas veselību uzskatāma par sensitīviem datiem. Iesniegumu varat adresēt sava ģimenes ārsta praksei vai nosūtīt SIA "Veslības centrs 4" uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv

Ar cieņu,

SIA "Veselības centrs 4"

R RXX 29.10.2020

Kas ir “parasti punki” un kā lai tādam cilvēkam kā Jūs pieklājīgi izskaidro spēles likmes?

N Navnavnav 30.10.2020

Esmu no tiem cilvēkiem,kas šim covid cirkam netic un manuprāt turpināt tēmu varam neturpināt! Uzspiest man to,ko es nevēlos,ja man ir tiesības to noraidīt ir cieņas aizskaršana,turklāt es normālā tonī ārstam visu pateicu uz,ko saņēmu bļaušanu un apvainojumus! Mans bērns vai es netiks testēsts ,lai palielinātu covid statistiku!

R RXX 30.10.2020

Labi, saprotu. Ja Jūsu bērns vai Jūs pati tomēr izrādīsieties slimi, pie ārstiem, protams, negriezīsieties. Lausiet dabīgajai atlasei iedarboties 😉

H Helsu 30.10.2020

Tad kadel jus dodaties taisit bernam potes? Kada atskiriba ir ticamibai sini gadijuma butu?
Jums ir iespeja atteikties, bet ja tomer saslimsiet neapgrutiniet citus un ipasi med. Personalu.

N Navnavnav 31.10.2020

sēdiet savā maskā un paranojā tālāk un neapgrūtiniet ar savu slimo paranoju tos,kas netic šim teātrim! Jauku vakaru!

H Helsu 30.10.2020

Ta māsiņa nav talu no patiesibas 😊