www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nekompetents Lors Ilze Dobele

Vc4 - Nekompetents Lors Ilze Dobele

Aizgāju pie VC4 Lora Ilzes Dobeles ar pulsējošu/sāpošu/smagu/aizliktu degunu un rentgena rezultātiem, kas nepārprotami norāda uz deguna blakusdobuma iekaisumu, bet daktere Dobele man pasaka: "Es te neredzu nekādu vainu un vispār rentgenā neko nevar noteikt, tā kā otreiz rentgenu nevajadzētu taisīt ej uz mūsu datortomogrāfiju un tad nāc atpakaļ." 5min konsultācija pie viņas maksāja 20Ls +datortomogrāfija, kas protams ir uz pieraksta un tikt var tikai nākamajā dienā, starp pierakstu, ja labi sarunā. Nospļāvos uz viņiem un aizgāju pie cita Lora, kas uzreiz noteica diagnozi un izrakstija antibiotiku kursu un vēl 2dažāda zāles.

Es jau pirms tam biju dzirdējis, ka VC4 ir īpaši "naudiņas mīlētāji", bet tagad manas aizdomas apstiprinājās divkārši. Nekad vairs neiešu uz to kantori!

A AK79 02.10.2013

Man ir zinaams tikai viens lielisks otolaringologs - Dins Sumerags. Iesaku!

A Ass27 03.10.2013

AK79, Din, tas Tu?
Sumerags?! Labs LOR? :D Zirgam jāsmejas...
Sumerags griež pa labi un pa kreisi. Visus rindā operē (arī tos, kurus nevajag) un tik birdina naudiņu kabatā. Ja Tev nav skanošā, viņš ar Tevi pat nerunās. Uzņemšanā pie obligātajiem pacientiem ar varu jāvelk klāt...

M marions 19.10.2013

Ilze Dobele neievieš uzticību, biju pie viņas stradiņos, samaksāju 20ls, šī apskatīja paprasīja cik stipri man traucē iesnas, skalā no 1-10, izrakstīja pūšamo par 10ls 20mg, visa tā vizīte tukš variants ar visu to pūšamo, ja nepalīdz tal lai eju uz veselības c4. Pavirša neievieš uzticību. Neiesaku pieviņas iet. 30ls pa tukšo.

T tilze 23.09.2014

...arī man Ilze Dobele neievieš vairs uzticību, biju pie viņas Stradiņos 5min konsultācijā ar aizliktu degunu, sāpošu kr.ausi, samaksāju 25 euro, iepriekš biju veikusi arī maksas deguna blakusdobumu rentgena uzņēmumus diskā, kas man bija līdz un rentgenologa slēdziens "Sinusitis".
Daktere tikai izlasīja īso rentgena slēdzienu un teica, lai neuztraucos, ieskatījās deguna kr.pusē, izrakstīja pūšamo par 14 euro (64 microgrami).
Tā kā jutos ļoti slikti un pie šī LORa biju pirmo reizi, tāpēc paļāvos uz to, ka ārste zin ko dara, jo rentgena disku viņa nemaz neskatīja, atdeva man to atpakaļ neskatītu.
Pūšamais izpūsts, mēnesis pagājis, auss sāp tāpat, ir iesnas. Tagad saprotu, visa tā vizīte tukš variants ar visu to pūšamo. Pavirša un vairs neievieš uzticību. Neiesaku pieviņas iet, 25+14 euro pa tukšo.

D Dax 17.12.2014

Būtu izlasījusi šīs atsauksmes par šo dakteri-nemaz nebūtu gājusi-velti izmesti 30 euro.Zūd ticība VC4 ārstiem.

T Tanja Tanja 24.04.2015

Была у нее на приеме. Назначила прижигание миндалин лазером(200 ls).
Сделала как попало. Даже миндалины отказывалась промыть перед операцией, хотя там были пробки.
Результата нет никакого. Деньги заплачены. И медсестра у нее в кабинете такая-же: сразу сказала, что у меня не достаточно денег на страховке, что-бы оплатить операцию(хотя в то время в online просмотреть остаток нельзя было).
В общем - только деньги нужны этому доктору. Больше ничего не интересует. Обходите ее стороной.