www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Ārstēšanas metode

VC4/ Kr.Barona ielā 117 - Ārstēšanas metode

Aleksandra kušpelo:
1. Izmanto nestirilus darba instrumentus pacientu pārsiešanas laikā
2. Ārstē pacientus bez analīžu pārbaudēm
3. Šmauc pacientus stāstot pasakas par to, ka viņa vienīga var izarstēt cilvēku un apgalvo ka izdarīs to pusgada laikā
4. Visus pacientus ārstē ar vienādām zālēm - jodu
5. Pieņemšanas laikā pieņem vairākus pacientus, uztaisot makslīgas rindas pie saviem kabinetiem
6. Pieņemšanas laikā neklausās pacientus (kā rādušas brūces, ar ko ārstējuši, cik ilgi utt.) , pat nejautā
7. Pieņemšanas laikā kušpelo stāsta par sevi, saviem suņiem un ģimeni
8. Kušpelo dēls aļoša bieži redzēts kā viņš izej no mātes kabineta ar konfekšu kastēm un maisiem
u. T. T.

Jau 22 cilvēkiem bruces nesadzīst un kļuvušas pat lielākas nekā bija pirms kušpelo ārstnieciskā apmeklējuma. Pievērsiet uzmanību, lūdzu.

K

Interesanti, kāpec tevi tik bieži traumē, ka regulāri jāiet uz pieņemšanu pie šīs ārstes uz pārsiešanām, ka paspēj uzzināt viņas dēla vārdu, pamanīt ar ko viņš dodas laukā no kabineta, un pat uzzināt cik cilvēkiem brūces nedzīst? Varbūt tava pārlieku garā deguna dēļ?

L Lucija09 20.01.2020

Iesaku apmeklēt šīto dakterieni, kad tev būs visādas čūlas uz kājām. Tad tu rakstīsi i par degunu, i par visu ko vēl...

L Lucija09 20.01.2020

Līdzīgā situācijā. Mēs pat zinam cik viņai maksā kurpes, nezinot to, kas notiek ar mūsu brucēm. Ārstē viņa perfekti, stāstot visu ko pacientam, izņemot to, ko vajag... zinu, ka seniorie, šitā lapša ļoti patīk, it īpaši krievvalodīgiem...

V Veselības centrs 4 20.01.2020

Labdien! SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem. Lai “Veselības centrs 4” atbildīgās personas varētu pārbaudīt un izvērtēt minēto informāciju, lūdzam Jūs iesniegt rakstisku sūdzību, nosūtot to uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv vai nosūtot pa pastu.

M Marika 05.02.2020

Uz kādu epastu jāsūta sūdzība, jo arī mēs šodien bijām pie šīs ārstes un maksas konsultāciju nesaņēmām. Pa 35 eur mums pārsēja pirkstu uzlika mūsu veco sietiņu pa virsu, ekonomējot laikam slumnīcas līdzekļus, jo 35 eur ir par maz sterilu pārsēju saņemšanai un konsultācijā (uz kuru man bija jāuzzstāj, lai sniedz, par cik tika samaksāts par konsultāciju) mēs saņēmām vienu teikumu "nav ko bāzt pirkstus kur nevajag". Žēl, ka sūdzības nepalasījām pirms pierķstījāmies pie šī nekompetentā, rupjā ārsta, kas strādā pēc konvejera principa. Jūsu centra labais tēls tiek bojāts pateicoties tādiem ārstiem, lai gan ticu, ka jums ir labi speciālusti, esmu pie tādiem gājusi.

V Veselības centrs 4 06.02.2020

Labdien,

Lūdzu sūtiet informāciju par minēto gadījumu uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv

S SSvetlan4ik 22.02.2020

Моя мать уже второй год как ходит лечить венозные раны на ногах к этой Кушпело. Медсестра все время говорит, что раны заживают и все скоро лечение закончится. Сама Кушпело запрещает дотрагиваться даже до перевязок. Когда же перевязки стали невыносимо зловонить мы решились вызвать пойти к нашему семейному врачу и рассказать об этом. Врач тут же сняла повязки и ахнула. Раны загноились! Скажите пожалуйста, у Кушпело совесть вообще есть? Как нам теперь лечить маме ноги? Она ведь сделала ей еще хуже! Семейный врач советует писать жалобу в Министерство здравоохранения. Я в отчаянии. Какого моей маме?