www.sudzibas.lv Veseliba un Skaistums Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdām

Veselība un Skaistums - Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdām

Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdāmVēlos brīdināt par IESPĒJAMU KRĀPNIECĪBU potenciālos pircējus interneta veikalam ar mājas lapu www.veselibaunskaistums.lv. Mājas lapa - ļoti detalizēta un pamatīga, uzticību izraisoša. Pēc pasūtījuma noformēšanas un pieprasītās priekšapmaksas veikšanas tūlīt tiek atzvanīts un solīts, tikko preces būs pieejamas, tā tās tiks piegādātas.Pēc tam pazūd jebkādi kontakti - ilgstoši (3-4 ned.) neviens neatbild ne uz e-pastiem, ne telefona zvaniem. Nav ne preces, ne naudas.

P pilsētniece 04.10.2013

KFLDL

P pilsētniece 04.10.2013

iemācaties nekad nenorēķinaties pirms preces saņemšanas !!! vai tad frizētavā jūs vispirms samaksājat un tad saņemat pakalpojumu !

donna b 04.10.2013

**iemācaties nekad nenorēķinaties pirms preces saņemšanas !!!** varbut paradisiet vienu majas lapu (vietejo, vai arzemju), kur tas ir iespejams??? Ja velaties norekinaties pec precu sanemsanas, laipni ludzam Maximaa vai Rimii. Vai Kolonnaa, ja gribas X3 parmaksat.

N nastjuwa3 03.01.2014

Vēlos informēt, ka šaja internetportālā strādā krāpnieki. Esiet uzmanīgi pirms pasūtiet kaut ko un apmāksāsjiet pirkumu.
Pirms Jaunā Gada pasūtīju vitamīnus, apmaksāju pirkumu. Prasīju par iespēju saņemt pasūtījumu viņu ofisā (adresi neiedeva). Solīja piegādāt 02-03. janvārī, bet tagad neatbild uz e-pastiem un zvaniem.
Tagad sapratu, ka uzķeros.

N nastjuwa3 03.01.2014

tomēr piegādāja

V veselibaunskaistums 25.02.2014

Informējam, ka šobrīd nauda ir atgriezta tiem dažiem cilvēkiem, kam mūs apkrāpušā piegādātāja dēļ, naudas atmaksa bija aizkavējusies!
Vēlreiz ļoti, ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ja kāds tomēr vēl nav saņēmis savu samaksāto naudu, rakstiet uz [slēpt]@veselibaunskaistums.lv

I Ing@J 02.11.2014

Es arī neieteiktu šajā internetveikalā iepirkties, rūgta pieredze .Iegādajos putekļu sūcēju, bet prece bija ar defektu. Naudu viņiem nav nekāda vēlēšanās atgriezt. Pazuda kā zeme iekrituši .Nāksies pielietot aizraujošākas metodes, lai viņus atrastu un dabūtu atpakaļ savu samaksāto naudas summu.

I Ing@J 02.11.2014