VertuCatalog.lv - Krāpniecība

Jūlijā tika pasūtītas Logitech tumbas, kā rakstīts mājaslapā, piegāde 12-14 darbadienu laikā, izdomāju, ka ok, mani tas apmierina, pasūtīšu. Summa arī nebija nekāda mazā (200ls), pēc 1mēneša sāku zvanīt viņiem un jautāt kur ir manis pasūtītā prece, sagaidot atbildi šādu: "Mūs ir apčakarējis mūsu piegādātājs, sūdzēsim viņus tiesā un atgriezīsim jums naudu" Nu labi, ja atgriezīs, atgriezīs, un tā no šiem pretīgajiem KRĀPNIEKIEM vēl šo dienu neesmu saņēmis naudu atpakaļ, ik pa nedēļai zvanu un prasu, katrā zvanā man saka, ka šomēnes jau būšot. pusgadu jau gaidu naudu, kā nav, tā nav. Neiesaku nekādas saistības ar šo interneta veikalu.

K

S smīkņa 22.12.2013

Nevajag neko gaidīt, kas viņus piečakarēja galīgi nav tava darīšana un problēma. Sāc ar to, ka uzraksti viņiem iesniegumu atgriezt tev naudu, ja viņi mēneša laikā to neizdara, vērsies PTAC.

A AK79 22.12.2013

Oho, nu gan gausums! Shkjiet, ka vienkaarshi velk laiku un tumbu naudu jau sen notriekushi.

K keblis 27.12.2013

Paldies par ieteikumiem, pēc svētkiem vērsīšos PTAC, jo iesniegumu par naudas atgriešanu esmu jau ļoti sen aizsūtījis.

S smīkņa 27.12.2013

Kā tu to iesniegumu sūtīji? Ierakstītā vēstulē uz firmas juridisko adresi vai pret parakstu par vēstules saņemšanu iedevi kādam veikala darbiniekam?

Tērēts 28.12.2013

Uzmanīgi jāraksta iesniegums

J janis Tilciks 14.03.2014

Varu teikt, ka visumā esmu apmierināts ar komunikāciju un attieksmi. Visi mēs kļūdāmies, bet spēja atzīt kļūdas un tās labot ir pat ļoti uzteicama. Iespēju robežās arī turpmāk izmantošu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus!