www.sudzibas.lv Verners DE Slikts serviss un apkalpošana

Verners De - Slikts serviss un apkalpošana

Tāda apkalpošana vienkārši nebeidz pārsteigt! Iegādājos ledusskapi šajā veikalā jāpiebilst ka ar defektu. Prece nokalpoja 5 mēnešus, bet ne par to stāsts. Prece sabojājās un aizvedām uz veikalu lai nodotu garantijas remontam, preci noturēja precīzi 2 nedēļas un tad saņēmām zvanu no veikala 10 min pirms viņu darba laika beigām, ka varam ierasties veikalā un izvēlēties citu, jo mūsu vairāk nebūs.. Bez paskaidrojumiem kas ledusskapim bija par vainu bez nekā. Ierodoties veikalā saprotam ka šeit nav nevienas preces, kas atbilst mūsu parametriem uz ko darbinieki ļoti nelaipni reaģē! Jautājam vai varbūt varam saņemt tad naudu atpakaļ uz ko saņēmām atteikumu! Finālā darbinieks ne visai priecīgs paziņo ka pēc 2 dienām varam braukt pakaļ ledusskapim, bet kādam, kādā krāsā, cik maksās nevienu paskaidrojumu nesaņēmām! Vēl atļāvās pārmes kāpēc ātrāk neatbraucām pakaļ!

19.08.2019

K

V vitols 19.08.2019

Es nesaskatu Verners de darbinieku rīcībā pārkāpumus, bet izskatās ka jūs paši kašķi meklējat.

K Kliente27 19.08.2019

Neviens kašķi nemeklē bet gan normālu attieksmi!