www.sudzibas.lv ''Vēriens'' Tūrisma klubs Krāpšana un neatsaucība

''Vēriens'' Tūrisma klubs - Krāpšana un neatsaucība

Sveiki!
Nesen man draugi ieteica izvēlēties kādu ceļojumu no ''Vēriens'' tūrisma kluba Ogrē. Nolēmu ar autobusu doties uz Ukrainu, Sergejevnu. Biju pārsteigta par neatsaucību no kluba prezidentes Rūtas. Autobusā aiz manis sēdēja dzērēji un visu laiku varēja dzirdēt skaļu bļaustīšanos un pudeļu šķindoņu. Izdomāju pārsēsties, jo redzēju, ka autobusā vēl bija dažas brīvas vietas. Taču Rūta pārsēsties man neļāva, aizbildinājās, ka es jau par savu vietu biju samaksājusi. Es nepadevos un turpināju cīnīties, bet Rūta sāka mani ignorēt. Vēlāk iespējams arī bija liela krāpniecība no viņas puses. Viņa piesavinājās naudu par brokastīm, kuras itkā bija jau iekļautas sākuma komplektācijā, taču Rūta tās atteica un pievāca mūsu naudu.
Tāda mēroga krāpniecība nebija redzēta simt gadu. Jums Rūta vajadzētu kaunēties!
Lūdzu izvairieties no viņas ''vilinošajiem'' piedāvājumiem vai arī pieļausiet tādu pašu kļūdu kā es.
Vēlēšos palikt anonīma.
P.S. Pielikumā pievienoju šīs krāpnieces foto. Aplūkojiet uzmanīgi!

zenkis12 30.12.2013

4rtyr

Y YoYo 31.12.2013

Skolai laikam esi tikai garām gājusi, kā var tādu bezsakaru uzrakstīt!?
Absolūti nepārsteidz ka tādus tumsoņas apčakarē!

Ausainītis 31.12.2013

Zēl gan, ka aizmugurē sēdošie dzērāji izrādījās impotenti.

R Rūta Briede 02.01.2014

Atbildot uz šo nepamatoto sūdzību gribu uzsvērt, ka pēdējais brauciens ar autobusu uz Ukrainu, Sergejevku no kluba''Vēriens'' ir bijis 2009.gadā. Uzskatu, ka tas ir apmelojums un neslavas celšana man un klubam '' Vēriens'', jo savu darbu jau 14 gadus pildu atbildīgi.
Ar cieņu. Rūta Briede

I ilzite6 04.01.2014

Šīs ir vistīrākās muļķības! Esmu pati izmantojusi kluba ''Vēriens'' pakalpojumus vairākkārt. Kluba prezidente bija ļoti atsaucīga un laipna! Šī sūdzība ir aplama kā lielākā daļa sūdzību šajā vietnē. Slims, neizdevies joks.

Jaunajā gadā novēlu Briedes k-dzei daudz jaukas ekskursijas!