www.sudzibas.lv Ventspils poliklīnika Apkalpošanas kvalitāte

Ventspils poliklīnika - Apkalpošanas kvalitāte

Esmu šokā par Ventspils poliklinikas reģistratūras darbiniekiem. Radas iespaids, ka tu esi vainīgs ka tur ieradies. Ka vini runa ar pacientiem, var izlamat cilvēku rindas priekša par to ka viņs ir ko pārpratis. Nemot vērā, ka pārsvara palikliniku apmekle gados vecie cilvēki, par iecietibu pret viniem tur nav dzirdejusi.
Otrkart, radas iespaids, ka ka si poliklina ir kads privatuznemums, kur darbinieki nekautrejoties no rindas var mierigi apspriest savas privatas lietas, neskatoties uz to, ka cilveki rinda gaida, kad vinus apkalpos. Turklat, viss pirmais stavs bija lietas kursa kur un ar ko ieprieksejo vakaru pavadija viena no registraturas darbiniecem. Godigi sakot, si poliklinika ir gandriz nu vieniga iestade Ventspilī, kur var ko tadu sastapt.

T toony 08.06.2009

nu tāda ir tā valsts apmaksātā medicīna...privātā klīnikā nekā tāda nav

M m 21.08.2009

man ari ta poliklinika nekad nav patikusi.peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Z ZZ 18.08.2010

Pilnībā pievienojos Iepriekš minētajam! Un pa telefonu arī attieksme ir manāma, ka nav patīkami ka esmu piezvanījusi, lai pierakstītos pie kāda konkrēta ārsta!!! Ja nepatīk tur strādāt, tad lūdzu ļauj strādāt tiem kam nebūs problēmu atbildēt pa telefonu un pieņemt cilvēkus reģistrācijā!!! :(

H HahaVenta 23.03.2021

Attieksme kā vienmēr...reģistratūrā ir kā pagadās,ja pacels laipnā darbiniece,visu izstāstīs,ieteiks utt,ja pacels iedomīgā - vinai nekad nav brīvu vietu. Man kā grūtniecei šobrīd ir ļoti svarīgi reizi menesī,vienā laikā ar svaigiem analīžu rezultatiem doties pie ārsta. Zvanu menesi iepriekš - pierakstities nevarot! Neesot vietu,tikai pec 2 mēnešiem. Kad paceļ laipnā darbiniecezvietu atrod vienmēr. Lai Jums viss tas atpakaļ nāk ar uzviju. Zvans 23.03.21 plskt 8:39,lūdzu pārbaudīt servisa kvalitāti.

Bijām ar mazdēlu pie LOR ,dr. Tamāras Boguševas . Neiesaku ! Paklausījās dzirdi,lai apskatītu kaklu,bija jāpasaka,lai to izdara. Nepaskatījās ne austiņas,ne degunu...Labi,ka mums vajadzēja tikai zīmi skolai.Man žēl,ka daktere nevarēja noskatīties datorā filmu par karu,jo bija jāstrādā. Vecākiem neiesaku bērniņus tur vest.

J Jana 16.02.2024

Šodien biju pie viņas uz vizīti, tad viņa pat neslēpa, ka starp klientiem skatās izklaidējošo you tube. Uz liela ekrāna bija iepauzēta filma. Tikai manā vizītes laikā, ar neapmierinājumu sākusi aizpildīt iepriekšēja pacienta kartīti. Un kad viņa pabeidza, tad pieķerās man,- nevis ar ārstēšanu, bet ar manis pazemošanu. Un ar to vizīte beidzās.