www.sudzibas.lv Ventspils autoostas tolete par dezurantes attieksmi

Ventspils autoostas tolete - par dezurantes attieksmi

Gribeju uzrakstit par ventspils autoostas, precizi toletes dezurantes attieksmi.Kad bijam ar gimeni izstaigajusies pa ventspili.pirms gara cela gribejam apmainit meitinai pamperu.Pirmkart man piedavaja guldit meitinu uz finiera -laminata gabalu, tas jau nebutu nekas, bet man lika panemt netiro pamperu un nest ara aiz autoostas uz lielajam miskastem, jo vinai redz tur smirdesot.Man pateica tada toni, ka gandriz saku raudat.pateicu, ka esmu jau iemetusi miskaste(bija ietits maisina)man pateica, lai nemot ara.protams to neizdariju un apgerbu meitinuizgaju ara, bet likas ka tulit skries pakal.Kad pastastiju ara sedosajai gimenei, vini bija soka.Virs gribeja griezties pie kadas atbildigakas personas, bet diemzel mums bija autobuss pienacis

M Mindža 04.04.2011

Kāpēc nepaaicinājāt Lembi palīgā?

D Džonis 04.04.2011

Mjā?! Mūsdienu jaunatne jau vairs uzrakstīt nemāk pareizi!
Kas ir TOLETE?

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Monta, kapēc nebiji kareivīgāka (ja vīrs nebija klāt)? Vajadzēja nah... pasūtīt to primadonnu pie tualetes! A Tu Mindža ej, uzmazgā tualeti, neviss te vāries!

E Eseseseseseseses 10.04.2011

"TUALETE"!

K kikitis 28.02.2014

ta jau noteikti traka mildas kundze..
vinja laikam gaidija savu brutganu tolete un gribeja pamicities tapec lika nest ara lai nesmird!!!
tai vajadzeja iedot pa seju un iebazt vinai to pamperu mute... zinot mildu vina uz to ir spejiga !

milda- ventspils kuldigas iela 229 A dzivoklis 24

IESUDIET VINU TIESA

A aldisa066 07.03.2014

Reizeem tur tieshaam ir beedu ieleja.