www.sudzibas.lv Ventspilnieku tradīcijas Stāsts īsuma Rīga nomira mana paziņa

Ventspilnieku tradīcijas - Stāsts īsuma Rīga nomira mana paziņa

Vai kādas ventspilnieku tradīcijas par kuram nezinu? Stāsts īsuma Rīga nomira mana paziņa , par šo faktu informēju viņas tuviniekus. Māsas , ka ari māsu meitas visas venspilnieces. Sanemu atbildi , no serijas ne mana cūka ne mana druva. Visas sis personas mineja 100 iemeslu kadeļ vinam nau japiedalas materiali , savas masas radinieces apbedisana, lai to darot valsts utt. Labi nekas neatlika ka mums draugiem , kaimiņiem , paziņam veikt apbedisanu , ka ari apmaksat. Nu te sakas interesantakais, kamer mes veicam ar apbedisanu saistitas darbibas, uzzinam ka, mirusas masas meita tai pat laika , staiga pa Rīgas turisma firmu un censas atgut lidzeklus ko mirusa bija iemaksajusi turisma firmai par ceļojumu! Vel piebildisu ka masas pat neatbrauca atvadities no mirusas uz Rigas krematoriju. Paiet menesis , un visas mirusas radinieces peksņi atceras , vairak ka simts iemeslu kapec viņam pienakas mirusas mantojums,, respektivi dzivoklis Rīga, un vel 2000 mirusas naudas ko mirusa visu muzu bija tapijusi saviem beru izdevumiem utt. Abas masas, gan pinvaro savu meitu , piesakas uz mirusas mantu , un to iegust. Tas ir katra masa pus dzivokli, Rīga, un naudu uz pusem, . Ari tad sis mantinieces neuzskata ka viņam pienaktos uzlikt kaut elementaru piemiņas zimi kapos,, lai man nau jaskaidro ik reiz , mirusas darba biedrien utt, ka miruso atrast,, Protams pec visa si , nu jau versos pie mantiniecem caur tiesu ka velos atgut lidzeklus, ko esmu izlietojis , apbedijot viņu , masu,, piebildisu ka pirms tam , piedavaju atmaksat , labratigi, ko viņas ateicas darit. ta vieta noliga advokato , Riga.. un es saku saņem , draudus no kada tur Kristapa Kristapsonu,, kurs man saka zvanit atsaucoties uz to ka zvana mirusas masas , pilvarots.. PIEVIENOJU , SAVU PRASIBU TIESAI, UN , ATBILDI UZ PRASIBU,, 8 MAIJA TIESA, INTERESE ATBILDE,, REDZ MANTINIECEM BIJA SIMTS IEMESLU LAI NEAPBEDITU , MASU , TAGAD IR 100 IEMESLU LAI NEATMAKSATU MAN BERU IZDEVUMUS,, BET TAGAD PIETIEK UZ MANTOJUMU LAI PIETEIKTOS AR 1 IEMESLU , KA BET MES TAK ESAM MASAS,, DIEVS NEDOD TADUS RADUS,,

F Forele 1944 03.04.2015

Laikam vārds Lilija, atvasināts no vārda maitu lija. Interesanti, Lilija un advokāts min 40 starpību starp savu masu un viņas apbedīšanas organizētāju 71 -44 = 27 . Lasīju tos viņas paskaidrojumus 3 treškārt. Masa dzimusi 1944, viņas beru organizētājs 1971. Nu nekādi nevaru izspiest 40 starpību. :)))

T tirgus sieva 03.04.2015

apsedos, mantinieces ka iemeslu, kadel vinas neatmaksa apbedisanas izdevumus min iemeslu, tapec ka maksajusas komunalos, par dzivokli ko mantojusas, laikam jau cereja ka ari tos kads atmaksas, ka masas apbedisanu

K Koleģe te 03.04.2015

Skaidrīte Freimane, meitas uzvārds Salmiņa, Venspils VSA darbiniece? Nevar būt.

D Dzintarss 04.04.2015

Nedod Dievs tādas māsas un radus. Piemiņas zīmi kapos uzlikt nevar, bet atrodas nauda lai algotu Rīgas advokāta palīgu Raivi Stumbergu!?

Inženieris 04.04.2015

Galvenais nenokavēt īpašuma sadali, par pārējo po...