www.sudzibas.lv Ventas Balss Administratoru neadekvātata rīcība

Ventas Balss - Administratoru neadekvātata rīcība

Pilsētai ar "rītdienu"laiks mainīt vietējās avīzes redaktoruv (pēteris neimanis) , jo tādi cilvēki neder darbā, ja kā galvenā prioritāte ir tā ka viņš aizstāv savu vai nu tas rads vai pazīstams tāds pats kā ir p. Neimanis. Iespējams ka tas pats neimanis arī slēpjat zem tā lietotājvārda. Skolā un dzīvē botāniķis un mīkstais vien ir. Tāpēc nebūtu brīnums ka tā rīkojas.
Attiecīgi ir tā lietotājs kurš tur dzīvojas jau gadiem kā izrādās, tam tiek ļauts uzbrukt, lamāt visus bez apstājas, taču kad tam rupeklim piever muti tādā tonī tad tie lietotāji tiek bloķēti!
Varbūt tas ir normāli, kad iejot forumā pirmais ko saņem par parastu izteiktu domu kādā no tēmām, tad saņem lamas un rupjības! Un vēl joprojām tur viņš turpina visu darīt! Tikai rakstīts arī policijai tikai jēgas nekādas no tā nav.

N

Z zaldis 09.09.2018

pilsētā ar rītdienu tā jau pamet 100-m cilvēku, arī VB nav kas strādā...