www.sudzibas.lv Venta autoskola Šausmīga autoskola

Autoskola Venta - Šausmīga autoskola

Vienkārši neavaru neuzrakstīt. Cilvēki, nekad, nekad neizvēlieties autoskolu venta. Pinīgs čau. Pati aizgāju tikai tāpēc, ka sanča tā tuvāk pie skolas. Nožēloju no pirmās dienas! Sekretāra runā tikai krieviski.Pat mans vārds un uzvārds uz līguma sākumā tika uzrakstīts ar divām pareizrakstības kļūdām. Teorijas pasniedzējs sākumā bija latvietis, kurš gan mēdza uz nodarbībām ierasties nedaudz iemetis, cik nopratu to pamanīja arī attapīgā sekretāre un tā nu šis pasniedzējs pēkšņi pēc viņas "saslima" un nekad vairs neatgriezās... viņa vietā nāca kāda krievu grupas pasniedzēja, kura pats par sevi saprotams bija krievu tautības. Par laimi viņas latviešu valoda bija drusku augstākā līmenī nekā sekretārei, tomēr īpaši sakrīgas jau tās stundas nebija.

Labi, lai nu paliek teorija, pāriešu pie braukšanas. Tātad instruktoru vārdus numurus izsniedz iepriekšminētā sekretāre. Lieki piebilst, ka lietviešu valodā runājošie ir uz pirkstiem saskaitāmi. Bet es "par laimi" vienu izcīnīju. Viņam bija Igors vārdā... un no šīs vietas man trūkst vārdu. ŠAUSMĪGS cilvēks - kliedz, draud, nemitīgi uztraucās par savu grabažu mašīnu, kavē, liek cilvēkiem justies stulbiem... Pats vēl personīgi jau pirmajā nodarbībā man pateica, ka viņš nav sajūsmā par savu darbu, bet gan strādā tikai un vienīgi naudas dēļ!!! Iedvesmojoši, vai ne?! Un ne jau man vienai tāda pieredze... Es gan no viņa laicīgi atkratījos, bet atmiņas uzdzen šermuļus. Nomainīju uz citu instruktoru, sākumā baigi patika, bet drīz vien sapratu, ka arī nav labākais variants. Cilvēks jau ļoti jauks - mierīgs, nosvērts, draudzīgs, bet ar to apmācību tā pieklibo(var redzēt, ka vēl iesācējs). Kādus 2 mēnešus vispār tikai pa vienu ielu riņķojām. Vēl viņam nekad nav brīvas vietas, jo viņš ņem visus gribētājus, neskatoties uz to, ka pašam jau gandrīz visi laiki vismaz 3 nedēļas uz priekšu saplānoti. Tagad paralēli šim instruktoram mācos pie intruktora no citas autoskolas. 4 nodarbībās iemācījos vairāk nekā 5 mēnešos, visu cieņu.

Kopsavilkums no visa šī: Neizvēlieties autoskola venta, ja vien jums nav dzelzs nervi, neierobežotas finanses un neizmērojams pacietības mērs!!

ģ

V Vjaceslavs 04.10.2010

es nedomaju ka ta ir idealaka skola, bet tomer cilveki kas tur strada ir loti laipni un saprotowi, es pac vel tur tagat macos. braukwanas stundas man pasniedz genadijs un vinw man visu loti labi paskaidro ar vinju var justies brivi nevis taka pie citiem iekrampejies sture un centies visu izdarit pareizi baidoties dabut pa kaklu vai dzirdet kadus tekstinjus par savu braukwanu. mana teorijas skolotaja ari ir normala visu cenwas paskaidrot pa sikumiem loti labi saprot latviewu val un krievu ari vienigais musu grupas minus bija ka latviewi ar kriviem kopa macijas un tad tie kas saprata gan kriviski gan latviski bikinj juka galava jo musus instruktore atkartojas ko saka latviski to pec tam parsaka krieviski bet ta man nekadas pretenzijas pret pawu skolu nav

I Ilona 18.06.2011

Es arī par šo autoskolu neko labu nevaru pateikt un nevienam to arī neiesaku !!
Man personīgi ar to bijusi ir tikai negatīva pieredze gan lekciju ziņā, gan braukšanu, jo pirmkārt pieteicos uz latviešu grupu, un kad nu lekcija pienāca tad 4h sēdēju un klausijos visu krieviski, jo redz, latvieši bija tikai 5, bet krievi 8 tad nu darijām savādāk, krievi taču neklausīsies, ja latvietim skaidros latviski, tad nu mūsu tā jau īsajā kursā ( 5 nedēļas nevis 7) lekcijas 4h vietā notika tikai 2 h, tad nu secinam paši cik daudz izskaidro un cik daudz pats vari lasīt mājās grāmatiņu un, ja ko nesaproti burties.
braukšanas ziņā man saskāros ar diviem instruktoriem, pie kuriem atgriezties Dievs nedod!
viens it kā, zinoš, taču, kā saka neskati vīru no cepures... tā kā ar mašīnu neēsmu uz Jūs, man bija pārsteidzoši ka 5 braukšanas no vietas man māca zaķu salā kā stūri griezt - pie tam ar rokām krusteniski, kas ir aiziegts, b et redz viņš zina labāk. neiespējami arī tikt uz braukšanas stundām, jo kā norunājam laiku tā pereodiski tiek atceltas braukšanas, rezultāts tāds ka man bija bijušas 14 braukšanas un figūras tā arī netika izņemtas, jo, kas ir vēl jo jocigāk, ņemot vērā, ka mana braukšanas pieredze jau ilgst divus gadus.
Tāda sajūta, ka pret cilvēku attiecas nevis kā klientu, bet kā neizsīkstošu naudas maisu, kuru iespējams kratīt pa labi un pa kreisi.
tapēc laikam dziļi jāapsveic tie, kuriem tiešām ir izdevies igūt tiesības pabeidzot šo autoskolu!

J jasuks 18.01.2012

Es mācos šajā auto skolā jau mēnesi, un man ir prieks par to ka izvēlējos tieši šo (ģertrūdes ielā). Man ieteica draugs. Ar latviešu valodu šeit problēmu nav. Protams skola atrodas vecā ēkā, bet tur ir viss nepieciešamais teorijas apmācībai. Teorija manuprāt tiek pasniegta labi, salīdzinot ar iepriekšējo personisko pieredzi autopriekā. Braucu ar Māri, un pagaidām esmu apmierināts. Laba jauna automašīna.

I Ilze... 20.04.2012

Tikko dabūju tiesības. Mācījos Ventā, man ir tikai labas atsauksmes. Vienmēr viss bija oki. Pasniedzēji (krievu tautības) runā latviski, arī sekretāre. Teorija bija nedaudz jautra, jo skolotāja dažus vārdus izrunāja smieklīgi, bet toties mācīja tā, ka visu varēja uzreiz saprast. Instruktori savukārt perfekti pārvaldīja latv.val. Šī skola ir pirmā vieta manā dzīve, kur es kā latviete sarunājos ar krievvalodīgajiem latviešu valodā, parasti ir otrādāk. Instruktoru vajag piemeklēt tādu, kas atbilst paša raksturam. Pirmais instruktors Boriss bija ļoti stingrs un prasīgs, toties to ko viņš man bija iemācijis pēc 1, 5 gada pārtraukuma nebiju aizmirsusi, tagad braucu ar Vladimiru, kas ir pilnigs pretstats iepriekšejam un arī super viss mierīgi un forši.
Teoriju CSDD nokārtoju ar pirmo reizi un Braukšanu arī. Tā kā, lai veicas!!!

P.S. "Par tām telpām, te daži rakstīja. Labāk ir vienkāršākas telpas, nevis šikas par kurām autoskolai attiecīgi ir jāmaksā. Un tad brīnās, kāpēc "kāš" naudu."

J jasuks 20.04.2012

es arī nokārtoju tiesības ar pirmo reizi, bez neviena punktiņa. perfekti nobraucu. ar māri biju nobraucis 22 reizes. csdd izmēģinājumu arī biju ņēmis. manuprāt izmēģinājums ir tāds plusiņš tavā labā lai nemēģina eksāmenā iegāzt. protams man nācās teikt mārim ka vajag man uz csdd un tad viņš padomāja un teica ka var. ja nebūtu ieminējies tad ganjau būtu braukājis vēl 22 nodarbības :D tāpēc ja pats jūti ka esi gatavs tad var iet uz eksāmenu.

K Kant 27.03.2013

К великому моему сожалению школа VENTA оставляет желать лучшего. Преподавательница высокомерная, хотя у самой в голове опилки, работает там только потому, что папа - начальник. Инструктор тот, что мне попался, тянул деньги, наездил я с ним часов 100, он ничего не объяснял, сидел, игрался в телефоне в игрушки, в итоге я бросил и эту школу и этого инструктора, пошел к другому инструктору и соответственно в другую школу. Да, и проблемы были у всей группы, у кого с чем, кому-то в карточку занятия не писали, кому-то писали, но не все, деньги тянули со всех. Когда к этим инструкторам приходишь по знакомству или после другого инструктора они с тобой работают, а когда через школу на тебя накидываются как на мясо и вытаскивают все деньги. Поэтому совет все начинающим водителям сначала ищите инструктора, а школа может быть любая, теорию вы и так сдадите. Не попадайтесь на удочку скидок, с вас потом все доберут инструктора.

T tato6a77 13.06.2013

ljoti laba skola, instruktori i pasniedzeeji.uz tiesibam noliku ljoti atri(2 menesi) un man tas viss izmakaja tikai 200 ls ar visu csdd.naudu pa velti netrenkaja no manis un ar cienu izturejas pret mani.es tikai par VENTA, un citiem iesaku.bet no sakuma macijos GROSS.tas tiesam bija kaut kads čau...

M morgots 06.09.2013

Autoskola Venta nav laba!

M morgots 06.09.2013

Ir viens instruktors autoskola Venta HAHOL vardu nenosauksu no viņam talo kas grib tikt pie csdd eksamens...

B Bb9 04.10.2013

Sākotnēji viss likās ļoti jauki un labi. Mums bija ļoti maza grupa. Pasniedzēja Marina saprotoša un labi māk izskaidrot, arī tiem, kam nav absolūti nekādas pieredzes ar auto, noteikumiem. Par teorijas daļu neko sliktu nevarētu teikt.. Pec teorijas man bez nekādām izvēles iespējām piešķīra Borisu (tikai divi instruktori vien bija, otrs instruktors mācīja tikai krieviski). Jau biju dzirdējusi ļoti sliktas atsauksmes par viņu... paceļ balsi, ir agresīvs, ļoti nesavaldīgs. Domāju, ka nu jāpamēģina taču ir, varbūt man ies labāk.. Kā tad.. Jau pašā pirmajā reizē nācās saprast un pieredzēt viņa psihopātismu. Man nav nekādas pieredzes ar autovadīšanu, es pirmo reizi sēžos pie stūres. Viņš konkrēti pazemo, liek justies kā stulbam. Tie, kas saka, ka viņš ir labs pasniedzējs, apsveicu! Tad jums vienkārši patīk, ka ar jums pa slikto. Mani gan tāds mācīšanās stils neapmierina. Ar grupas beidri gribējām mainīt instruktoru, tad līgums paredzēja to, ka maiņas gadījumā ir Ls 30 soda nauda + mācies, cik ilgi vēlies pie cita instuktora, vienalga pirms csdd eksāmena tev jāiet atpakaļ uz Ventu un tikai ar viņu piekrišanu tu tiec palaists uz eksāmenu.un tālāk notiek konkrēta čakarēšana no viņu puses. Painteresējos par šo jautājumu un no citas autoskolas instruktores uzzināju, ka neatkarīgi no parakstītā līguma, kad tu esi pabeidzis teorijas daļu, apmācāmajam ir brīvas tiesības pašam izvēlēties pie kura instruktora iet. Teorijas nolikšana ir viens posms, prakse jau var tikt veikta citur. Principā viņi nodarbojas ar čakarēšanu un ņem uz muļķi. Lai izvairītos no liekām problēmām un nervu čakarēšanas, no sirds iesaku šo autoskolu neizvēlēties!

M morgots 04.10.2013

Autoskola Venta vissliktaka skola Latvija, un īpaši tur ir viens instruktors HAHOL agrak vinam bija fordins nezinu tagad ir vai ne?
vard sakot nekada cilveciba, 100 busi gatavs un ta atl;ieks un kaut kadu akis atrdis tev, es 2 gadu braukaju ar so HAHOLU, un vinam vards ir Sergei vai kaa.

C citur 08.02.2016

Pieredze ar šo autoskolu man negatīva.Ok, teorija vēl no paša atkarīga- vai nu iemācies vai nu nē. Ar instruktoriem kā pa elli- iedod kaut tev kaut 100 instruktorus, tāpat tev nebūs iespēja braukt, jo visiem kaut kādas problēmas,atrunas-uz braukšanu tie netiek,velk laiku un naudu. Novilku 14 braukšanas un nomainīju autoskolu.

G Gita OsE 02.04.2016

Mācījos Ventā gadus 8 atpakaļ.
Ar latviešu valodu tur patiešām toreiz kā bija tā bija. Teorijas kurss bija latviešu -krievu valodā. Latvieši ko nesaprata pajautāja un saņēma atbildi. Sākumā tas protams īpaši pie sirds negāja, bet tā kā krieviski runāju labi, tad man tas problēmas nesagādāja. Pasniedza manuprāt labi, jo vēl tagad no tiem laikiem atceros tādas niansītes par autiņiem ko redzu ka citi no citām skolām kaut kā palaiduši gar ausīm. Pasniedzēji patiešām centās, lai audzēkņi saprastu viņiem mācāmo vielu. Tā kā man ir izcili slikta atmiņa, lai noliktu teoriju, paņēmu darbā brīvu nedēļu un dzinu galvā no rīta līdz vakaram teoriju. Skolas eksāmeni 2 bija jāliek, toties CSDD noliku ar pirmo reizi.
Par instruktoru. Kad sāku apmācību braukt nemācēju vispār. Man tika instruktoru dievs vārdā Sergejs. Piedodiet, bet nespēju iedomāties labāku instruktoru par viņu. Pacietīgs, izskaidro visu, maršrutus maina regulāri. Ar viņu es sapratu, ka praktiskā braukšana ir stipri interesantāka un vieglāka par teoriju. Eksāmenu noliku no pirmās reizes. Un tā sanāca, ka uzreiz pēc tiesību nolikšanas, zaļam šofergurķim darba vajadzībām, taxi režīmā, vajadzēja regulāri izvadāt preci katru reizi uz citu adresi. Nokavēt nedrīkstēja. Un es to spēju! Liels milzīgs paldies Sergejam par apmācību!
Tagad tieši pie viņa gribu sūtīt savu jau pieaugušo meitu mācīties.

2 22 02.04.2016

Nezākājiet instruktorus, arī viņi ir tikai cilvēki. Nesanāk sadarbība ar vienu, nomainiet. No savas puses varu ieteikt jeb pārbaudīta vērtība - Māris Znotiņš Vanagā - lielisks profesionālis un spilgta personība ar lielu cilvēcīguma devu.

B besis2 29.08.2016

Nezākājiet...,bet kā tad lai izsaka savu negatīvu pieredzi,es neko sliktu negribu teikt,vnk es kā normāls cilvēks gribēju iemācīties braukt un protams īsākā laikā,bet šajā autoskolā sanāca ilgi un bezjēgā, jo vilka laiku,naudu,tad nomainīju instruktoru citā autoskolā,tad viss ātri aizgāja...Šajā autoskolā negatīva pieredze tieši ar Ivonnu..laiku,naudu vilka ilgi,neko tā arī daudz neiemācija,tikai spregāja,ja kaut kas nepatīka+ paraksti manā kartiņā īsti nav derīgi,jo neierakstīja paraksta paraugu,auto uc info.+csdd reitingos viņu vispār neatrod...

J [email protected] 14.02.2017

Autoskola Venta instruktore Ivonna Agejeva .
Es arī par šo autoskolu un instruktore Ivonu Agejevu neko labu nevaru pateikt un nevienam to arī neiesaku !