www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

AtrisinātaVenipak - Slikts serviss

No apotheka.lv ar Venipak starpniecību no 30.04.2020 netiek piegādāta prece: medikamenti, t. Sk. : šobrīd aktuālie un obligātie: 1x-liet. Cimdi, maskas, dezinfekcijas līdzekļi. Venipak noteiktais termiņš bija 05.05.2020. Vairāku dienu garumā, kad jādzīvojas karantīnas režīmā, t. I. , mājās, kurjerpasta pārstāvis norādītajā adresē ne pagalmā, ne pie dzīvokļa durvīm nav fiksēts, redzēts, dzirdēts. Dokumentālo pierādījumu no piegādes adreses vietas nav guvis un sniedzis. Mesidžus ignorē! Pēc apotheka informācijas piegāde ir notikusi! Dokumentālos pierādījumus man nav iespējams iegūt ne no Venipak, ne viņu galvenā izmantotāja - apotheka.lv

08.05.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vnk Mara 08.05.2020

Problēma no apotheka puses uzsākta risināt. Pasūtījums tiek gādāts atpakaļ uz apotheka.lv, un tad brauks atkal pie pasūtītāja.

V